0
0

Cекретні акціїї для підписників телеграм

Puritan's Pride Magnesium Citrate 200 mg 90 табл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
455 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Puritan's Pride Magnesium Citrate 200mg - це харчова добавка, яка містить магній у формі цитрату

Властивості

  • -Легко засвоюваний магній у вигляді органічної солі
  • -Надає захисну дію на серцевий м'яз.
  • -Володіє високою біодоступністю.
  • -Запобігає м'язові спазми
  • -Знижує відчуття втоми

Цитрат магнію - це органічна сіль, основним інгредієнтом якої є лимонна кислота. Лимонна кислота присутня в клітинах і грає важливу роль у багатьох біохімічних процесах, включаючи в виробництві енергії АТФ в клітинної мітохондрії. Це з'єднання добре розчиняється в воді, що забезпечує високу біодоступність магнію з шлунково-кишкового тракту.

Магній виконує безліч різних функцій в організмі. Він відіграє велику роль у підтримці гомеостазу. Він бере участь у багатьох ферментативних реакціях, які визначають правильний перебіг основних життєвих процесів, в тому числі: біосинтез білків і нуклеїнових кислот, транспорт через клітинні мембрани, нервово-м'язова передача, збудливість нервової тканини і скоротність гладких і скелетних м'язів. Іони магнію беруть участь у більш ніж 300 ферментативних процесах. В основному це стосується метаболічних реакцій, що вимагають участі АТФ.

Магній також бере участь в метаболізмі вуглеводів і жирів. Покращує вуглеводний обмін за рахунок зниження резистентності периферичних тканин до інсуліну. Причому цей елемент необхідний для правильного будови кісткової системи. Він антагоністичних іонів кальцію. Він бере участь в утворенні активної форми вітаміну D. Ще одним важливим фактом є те, що магній стимулює вивільнення вазодилатуючих простагландинів, які розширюють кровоносні судини, що може сприяти зниженню артеріального тиску. Крім того, додавання препаратів магнію стабілізує шлуночковий серцевий ритм.

Підводячи підсумок, Puritan's Pride Magnesium Citrate 200mg - ефективна добавка при дефіциті магнію. Володіє високою біодоступністю з просвіту травного тракту. Добавка призначена для людей з дефіцитом магнію, що виявляється, серед іншого, надмірна скоротність скелетних м'язів, хронічна втома, зниження розумової працездатності, артеріальна гіпертензія.

Рекомендації щодо застосування: Дорослим приймати по одній (1) таб один-два рази на день, бажано під час їжі.

Склад

Розмір порції 2 таблетки
Порцій в упаковці 45
Кількість на порцію % добової норми
Магній (як цитрат магнію) 400 мг 95%
Натрій 10 мг <1%

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза. Містить <2%: кремнезему, рослинного гліцерину, рослинної стеаринової кислоти. Містить інгредієнти, які можуть призвести до зміни кольору та зовнішнього вигляду з часом.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Кальцій та Магній
0
195 грн
0
290 грн
0
285 грн
0
475 грн
0
395 грн
0
885 грн
0
345 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
24.05.2024 06:15
Гормональні зміни в організмі та їхній вплив на стан волосся: що потрібно знати
Гормональні зміни в організмі та їхній вплив на стан волосся: що потрібно знати
Гормони грають вирішальну роль у регуляції багатьох процесів в організмі, включаючи зростання і здоров'я волосся. Розуміння взаємозв'язку між гормональними змінами та станом волосся допомагає вжити заходів для підтримки їх здоров'я...
23.05.2024 06:04
Косметичні засоби для догляду за тілом: Професійні поради щодо вибору та використання
Косметичні засоби для догляду за тілом: Професійні поради щодо вибору та використання
Косметичні засоби для догляду за тілом стали невід'ємною частиною повсякденного життя сучасної людини. Вони не тільки допомагають підтримувати гігієну, а й відіграють важливу роль у покращенні зовнішності та самопочуття. Вибір правильних косметичних засоб..
22.05.2024 08:33
Косметичні сироватки для догляду за шкірою обличчя: Рекомендації щодо вибору та застосування
Косметичні сироватки для догляду за шкірою обличчя: Рекомендації щодо вибору та застосування
Косметичні сироватки — це потужні засоби, що забезпечують інтенсивний догляд за шкірою обличчя. Завдяки високій концентрації активних інгредієнтів, вони ефективно вирішують специфічні проблеми шкіри, такі як зневоднення, пігментація, вікові зміни та інші...
21.05.2024 11:13
Масаж голови для росту волосся: Види та техніки
Масаж голови для росту волосся: Види та техніки
Масаж голови є давньою практикою, яка не лише сприяє релаксації, але й має численні переваги для здоров'я волосся і шкіри голови. Стимуляція шкіри голови через масаж може покращувати кровообіг та сприяти росту волосся, роблячи масаж не тільки приємним, ал..
20.05.2024 11:05
Міноксидил після хіміотерапії та опромінення: Як допомагає
Міноксидил після хіміотерапії та опромінення: Як допомагає
Відновлення волосяних фолікулів після проходження хіміотерапії та опромінення є ключовим аспектом повернення до нормального життя для багатьох пацієнтів. Повторне зростання волосся може значно покращити якість життя і самооцінку осіб, які пережили онколог..
17.05.2024 12:53
Натуральна косметика: користь і особливості використання складів
Натуральна косметика: користь і особливості використання складів
Натуральна косметика — це продукти, які створені переважно з інгредієнтів природного походження, мінімально оброблених та без синтетичних добавок. Вона включає в себе різноманітні засоби для догляду за шкірою, волоссям та декоративну косметику, які обіцяю..