0
0

Міноксидил 15%

Бренди
Хіт продажу
0
1 710 грн
Новинка
Хіт продажу
0
770 грн
Хіт продажу
0
730 грн
Хіт продажу
0
2 340 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
19.07.2023 11:55
П'ять популярних типів бороди та поради щодо догляду за ними
П'ять популярних типів бороди та поради щодо догляду за ними
Якщо жінка пишається красою та доглянутістю свого волосся, то для багатьох чоловіків предметом гордості та турботи стала борода. На Русі вона з давнини вважалася ознакою мужності і солідності. Лише реформи царя Петра змусили російське дворянство відмовити..
13.07.2023 08:39
Не росте борода: що робити?
Не росте борода: що робити?
Борода сьогодні вважається атрибутом чоловічої сили та мужності. В уяві багатьох вона є невід’ємною частиною брутальної сексуальності та харизматичної привабливості сучасного альфа-самця. Тому не дивно, що чимало чоловіків мріють, аби волосся на підборідд..
02.06.2023 14:54
Відновлення волосся після вагітності та пологів
Відновлення волосся після вагітності та пологів
Народження дитини – величезне щастя, випадає частку жінки. Однак перше півріччя після цієї події для більшості молодих матерів стає важким випробуванням. Крім багатьох нових турбот по догляду за дитиною, жінок турбують проблеми, пов'язані з власною зовніш..
FAQ
FAQ image
Міноксидил 15%

Міноксидил 15 % 

 

Мрія про здорове густе волосся здатна втілитися у життя, навіть якщо народні методи проти випадіння волосся виявилися неефективними, косметичні засоби не подіяли, а 10-відсотковий міноксидил не продемонстрував очікуваного результату! 

 

На допомогу прийде міноксидил із покращеною формулою.

 

Ефективність 15-відсоткового міноксидилу

 

Якщо волосся припинило свій ріст кілька років тому, а його кількість зменшується з кожним днем, існує реальний шанс виправити ситуацію та зупинити випадіння волосся. Достатньо купити 15-відсотковий міноксидил і ретельно дотримуватися нашої інструкції.


Всі переваги цього засобу чудово помітні під час лікування облисіння андрогенного типу.


Вже за кілька місяців застосування ви отримаєте вражаючі результати:


• волосся стає густішим;

• залисини на голові покриваються пушковим волоссям, яке поступово замінюється термінальним;

• гальмується процес випадіння волосся.


Ефективність препарату значно перевищує можливості 10-відсоткового аналога. Міноксидил швидко активізує процес кровообігу та забезпечує своєчасне надходження поживних речовин до волосяних фолікулів. Нове волосся стає густішим і міцнішим.


Через високу концентрацію активних речовин фахівці не рекомендують купувати препарат у якості найпершого засобу проти випадіння волосся. Насамперед необхідно оцінити можливості засобів з нижчим дозуванням міноксидилу.


Поліпшений склад


Окрім міноксидилу, до складу косметичних засобів для лікування алопеції входять:


• фінастерид та азелоїнова кислоти, які знижують вплив на волосся чоловічих статевих гормонів;

• ретинол – потужний антиоксидант, що покращує процес регенерації шкіри;

• етиловий спирт, відомий своїми антисептичними властивостями.

 

Будь-який препарат із нашого каталогу доступний для замовлення в Україні. Почніть нове життя з міноксидилом вже сьогодні! Зверніться до наших консультантів, щоб обрати ваш ідеальний засіб для росту волосся, дізнатися ціни та оформити замовлення зі швидкою доставкою по Україні та до будь-якої країни світу.