0
0

Міноксидил 7%

Бренди
Хіт продажу
0
490 грн
Хіт продажу
0
490 грн
Хіт продажу
0
1 580 грн
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Рекомендовані

FAQ
FAQ image
Міноксидил 7%

Міноксидил 7 %

 

Алопеція – це не привід впадати у відчай та замислюватися над трансплантацією волосся. Фахівцям давно відомий препарат, що успішно справляється навіть із безнадійними випадками. Міноксидил гальмує процес облисіння, відновлює ріст волосся і робить його густішим. Якщо ви раптом не помітили вираженого результату після його застосування, ймовірніше за все ви неправильно обрали дозування. Саме тому перед придбанням препарату варто звернутися до досвідчених консультантів нашого інтернет-магазину. 


7-відсотковий міноксидил. Показання до застосування


Результати клінічних випробувань довели ефективність міноксидилу на різних стадіях облисіння. 2-відсотковий засіб показаний на початковому етапі, коли випадіння волосся або його нерівномірний ріст тільки почав турбувати. Якщо перші ознаки алопеції з'явилися досить давно, а з часом проблема стала більш вираженою, варто купити препарат сильнішої концентрації.


Придбайте 7-відсотковий міноксидил з нашого каталогу. Він призначений для чоловіків з помірним ступенем облисіння.


Серед ознак:


• значний відступ лінії росту волосся;

• поява залисин на лобі, тімені та скронях.


Складність лікування полягає у тривалому знаходженні волосяних фолікулів у фазі спокою, внаслідок чого, частина з них вже є атрофованою.


Ефективність міноксидилу

 

З такими випадками випадіння волосся у чоловіків чудово справляється міноксидил у 7-відсотковій концентрації. У нашому каталозі можна купити засіб, збалансований склад якого, доповнений пептидним комплексом та вітамінами групи В. Ці компоненти виступають додатковими стимуляторами росту волосся, дозволяючи швидше досягти бажаного результату:


• припинити випадіння волосся;

• активувати його ріст;

• збільшити густоту.


Ми допоможемо підібрати оптимальний засіб від облисіння з урахуванням ваших індивідуальних особливостей. Не відкладайте мрію про красиве волосся на потім. Замовляйте міноксидил за помірною ціною на нашому сайті або звертайтесь у Instagram.