0
0

Сертифікати

Якість підтверджено сертифікатами

Сертифікат відповідності до державних санітарно-епідемічних стандартів косметичних засобів для догляду за волоссям та шкірою TM Marmara Barber

Об'єкт експертизи відповідає встановленим медичним критеріям безпеки/показникам: ДСанПіН 2.2.9.027-99 "Державні санітарні правила і норми безпеки продукції парфумерно-косметичноï промисловості", Регламент (ЕС)№ 1223/2009 Європейського Парламенту і Ради від 30 листопада 2009 на косметичну продукцію; за результатами ідентифiкацiї ойiнки ризику для здоров'я населення, а також результатами перевірки (контролю) наданого заявником зразка об'єкта експертизи, а саме: індекс шкірно-подразнюючої дії 0 балів, індекс подразнюючої дiï на слизову оболонку очей 0 балів. Мікробіологічні показники: МАФАМ, КУО/г (куб. см) <1000; Enterobacter eaceae в 1 г (куб.см) вiдсутні, S. Aureus в 1 г (куб.см) відсутні, Pseudomonas aeruginosa в 1 г (куб.см) відсутнi i плісняві гриби КУО/г (куб. см) <100. Для одеколонiв та парфумерних вод: індекс гострої та хронічної токсичності при нанесенні на шкіру, iндекс шкіроподразнюючої дії, індекс сенсибілізуючої дії (не більше) - 0 балів. Об'ємна частка етилового спирту за температури 20ºС, не менше 75%. Продукція не вміщує речовин, які визначені Директивою 76/768/ЄЕС - березень 1989 (Додаток II) як такі, що заборонені для застосування як сировина та не повинні входити до складу косметичних засобів.

Сертифікат відповідності до державних санітарно-епідемічних стандартів засобів для догляду за волоссям

Об'єкт експертизи відповідає встановленим медичним критеріям безпеки / показникам: Засоби для догляду за волоссям згiдно з додатком до Висновку за показниками токсиколого-гігієнічної і мікробіологічної безпечності відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.9.027-99 «Санітарні правила і норми безпеки продукції парфумерно-косметичної промисловості»: iндекс гострої токсичності при нанесенні на шкіру, не бiльше 0 балів; iндекс хронічноï токсичності при нанесенні на шкіру, не бiльше - балів: індекс шкірно-подразнюючої дії, не більшел 0 балів; iндекс подразнюючої дії на слизову оболонку очей, не бiльше - 0 балів (для шампунів - 2 балів); iндекс сенсибiлiзуючої дії, не бiльше - 0 балів: індекс гострої токсичності при введенні в шлунок, не більше - 1 балу; індекс хронiчноï токсичності при введенні в шлунок, не бiльше - 0 балів: суб'єктивнi та об'єктивнi змiн показників з боку шкіри, не більше - 1 балу: за показниками одориметрії - не більше 2 балів; кiлькiсть мезофiльних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганiзмiв (КУО/см3. Не бiльше) - 1000; бактерії род.Enterobactereaceae, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa в 1 см - не допускаються: кiлькiсть дріжджів та пліснявих грибів (КУО/ саг, не бiльше) - 100. Продукція не містить речовин внесених до переліку заборонених для застосування у косметичних засобах, які визначені Регламентом ЄС № 1223/2009 вiд 30 листопада 2009 р. та ДСанПliн 2.2.9.027-99 «Санітарні правила і норми безпеки продукції парфумерно-косметичної промисловості».

Сертифікат відповідності до державних санітарно-епідемічних стандартів засобів для догляду за волоссям

Об'єкт експертизи відповідає встановленим медичним критеріям безпеки / показникам: Засоби для догляду за волоссям згідно з додатком до висновку за показниками токсиколого-гігієнічноï i мікробіологічної безпечності відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.9.027-99 «Санітарні правила і норми безпеки продукції парфумерно-косметичноï промисловості»: iндекс гострої токсичності при нанесенні на шкіру, не більше - 0 балів; індекс хронічноï токсичності при нанесенні на шкіру, не більше - 0 балів; індекс шкірно-подразнюючої дії, не більше - 0 балів; індекс подразнюючої дії на слизову оболонку очей, не більше - О балів (для шампунів, засобів укладання волосся - 2 балів); індекс сенсибілізуючої дії, не бiльше - 0 балів; iндекс гострої токсичності при введенні в шлунок, не більше - 1 балу (для засобів укладання волосся - 2 балів):: iндекс хронічної токсичності при введенні в шлунок, не більше - 0 балів; суб'єктивні та об'єктивні змін показників з боку шкіри, не більше - 1 балу: за показниками одориметрії - не більше 2 балів; кiлькiсть мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів (КУО/см, не більше) - 1000; бактерії род.Enterobactereaceae. Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa в I см3 - не допускаються: кiлькiсть дріжджів та пліснявих грибів (КУО/ см3, не бiльше) - 100. Продукція не містить речовин внесених до переліку заборонених для застосування у косметичних засобах, які визначені Регламентом ЄС № 1223/2009 від 30 листопада 2009 р. та ДСанПіН 2.2.9.027-99 «Санітарні правила і норми безпеки продукції парфумерно- косметичної промисловості».

Сертифікат відповідності до державних санітарно-епідемічних стандартів засобів для догляду за волоссям

Об'єкт експертизи вiдповiдає встановленим медичним критеріям безпеки / показникам: Засоби для догляду за волоссям згідно з додатком до висновку за показниками токсиколого-гігієнічної і мікробіологічної безпечності відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.9.027-99 «Санітарні правила і норми безпеки продукції парфумерно-косметичної промисловості»: індекс гострої токсичності при нанесеннi на шкіру, не більше - 0 балів; індекс хронiчноï токсичності при нанесенні на шкіру, не бiльше - 0 балів: індекс шкірно-подразнюючої дії, не бiль-декс подразнюючоï дiï на слизову оболонку очей, не більше - 2 балів; індекс сенсибілізуючої дії, не більше - 0 балів; індекс гострої токсичності при введенні в шлунок. не більше - 2 балів (для шампунів - 1 балу); ; індекс хронічноï токсичності при введеннi в шлунок, не більше - 0 балів: суб'єктивнi тa oб сктивнi змiн показників з боку шкіри, не більше 1 балу; за показниками одориметрії не більше 2 балів: кількість мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів (КУО/см3, не більше) - 1000: бактерії род.Enterobactereaceae, Staphylococcus aureus. Pseudomonas aeruginosa в 1 см3 - не допускаються: кiлькiсть дріжджiв та пліснявих грибів (КУО/ см. не бiльше) - 100. Продукція не містить речовин внесених до переліку заборонених для застосування у косметичних засобах, які визначені Регламентом ЄС № 1223/2009 вiд 30 листопада 2009 р. та ДСанПіН 2.2.9.027-99 «Санітарні правила і норми безпеки продукції парфумерно-косметичної промисловості».

Сертифікат відповідності до державних санітарно-епідемічних стандартів Бальзаму для бороди Uppercut Beard Balm; Олії для бороди Uppercut Beard Oil; Подарункового набору для бороди Uppercut Beard Duo.

Об'ект експертизи відповідає встановленим медичним критеріям безпеки / показникам: Бальзам для бороди Uppercut Beard Balm: Олія для бороди Uppercut Beard Oil: Подарунковий набір для бороди Uppercut Beard Duo за показниками токсиколого-гігiснiчної і мікробіологічної безпечності відповідають вимогам ДСанПiн 2.29.027-99 «Санітарні правила і норми безпеки продукий фу косметичної промисловості»: iндекс гострої токсичност: при нанесенні на шкіру, не більше - 6 балів: лекс хронічної токсичності при нанесенні на шкіру, не більше - 0 балів: iндекс шкірно-подразнюючої л. не більше - 0 балів; індекс подразнюючої дії на слизову оболонку очей, не більше - 0 балів (для шампунiв - 2 балів): індекс сенсибілізуючеï iї, не бiльше - балів: iндекс гостроï токсичності при введенні в шлунок. не бiльше - 1 балу; індекс хронічноï токсичності при введенні в шлунок, не більше - 0 балів: суб'єктивні та об сктивнi змiн показників з боку шкіри, не більше - I балу: за показниками одориметрiï-не бiльше 2 балів: кількість мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів (КУО/см3, не більше) - 1000. бактерії род.Enterobactereaceae. Staphylococcus aureus. Pseudomonas aeruginosa в 1 см - не допускаються. кiлькiсть дріжджів та пліснявих грибів (КУО/ см². не більше) - 100. Продукцiя не містить речовин внесених до переліку заборонених для застосування у косметичних засобах, які визначені Регламентом ЄС № 1223/2009 вiд 30 листопада 2009 р. та ДСанПіН 2.2.9.027-99 «Санітарні правила і норми безпеки продукцiï парфумерно-косметичної промисловості».

NUTRILINEA S.r.l. VIA GRAN BRETAGNA 1 - 21013 GALLARATE (VA)

Validazione e verifica della conformità della Società ai requisiti del GMP per la Produzione e confezionamento di integratori alimentari in polvere, in compresse e in capsule, per conto terzi.

GMP Certificate

The company Muscle Excellence Sp. z o. o. sp. k. declares that the products of the brand are produced in the factory, which has been developed and Good Manufacturing Practice procedures implemented

EU-C4 ORIGINAL Fruit Punch

We hereby confirm that the product listed below conforms to the following criteria

Produkcji i konfekcjonowania suplementów diety oraz środków spożywczych specjalnego przeznacznia żywieniowego

Firma SFD S.A. oświadcza, że produkty marki sa produkowane w zakładzie produkcyjnym, w którym zostały opracowane i wdrożone procedury Good Manufacturing Practice (Dobra Praktyka Produkcyjna)

Certificate ISO 9001:2015

The formulation, manufacture, package, marketing and retail of fitness and well being dry powder and supplements Proof has been furnished by means of an audit that the requirements of ISO 9001:2015 are met.

GMO-Free Certificate

To Whom It May Concern, We, Muscle Excellence Sp. z o. o. sp. k., hereby confirm that our company is the manufacturer of the brand ,,MEX Nutrition". We confirm that the products manufactured at our plant are: not mixed with any ingredients containing GMO There is no analyzing regarding GMO on the part of Muscle Excellence Sp. z o. o. sp. k. This confirmation is restricted to the statement that no GMO are added to the products during the manufacturing process.

Produkcji i konfekcjonowania suplementów diety oraz środków spożywczych specjalnego przeznacznia żywieniowego

Firma SFD S.A. oświadcza, że produkty marki są produkowane w zakładzie produkcyjnym, w którym został wzdrożony system zarządzania jakością

Сертифікат відповідності до державних санітарно-епідемічних стандартів препарату «kirkland»

Обʼєкт експертизи відповідає встановленим медичним критеріям безпеки / показникам: Косметичний препарат (лосьйон) нашкірного застосування для зростання та догляду за волоссям торгової марки «KIRKLAND», що містить 5% міноксидилу; косметичний препарат (пінка) нашкірного застосування для зростання та догляду за волоссям торгової марки «KIRKLAND», що містить 5% міноксидилу за показниками токсиколого-гігієнічної і мікробіологічної безпечності відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.9.027-99 «Санітарні правила і норми безпеки продукції парфумерно-косметичної промисловості»: індекс гострої токсичності при нанесенні на шкіру, не більше - 0 балів; індекс хронічної токсичності при нанесенні на шкіру, не більше - 0 балів; індекс шкірно-подразнюючої дії, не більше - 0 балів; індекс подразнюючої дії на слизову оболонку очей, не більше - 0 балів; індекс сенсибілізуючої дії, не більше - 0 балів; індекс гострої токсичності при введенні в шлунок, не більше - 2 балів; індекс хронічної токсичності при введенні в шлунок, не більше - 0 балів; субʼєктивні та обʼєктивні змін показників з боку шкіри, не більше - 1 балу; за показниками одориметрії - не більше 2 балів; кількість мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганізмів (КУО/см', не більше) - 1000; бактерії род. Enterobactereaceae, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa B 1 c° - не допускаються; кількість дріжджів та пліснявих грибів (КУО/ см', не більше) - 100. Продукція не містить речовин внесених до переліку заборонених для застосування у косметичних засобах, які визначені Регламентом EC N° 1223/2009 від 30 листопада 2009 р. та ДСанПіН 2.2.9.027-99 «Санітарні правила і норми безпеки продукції парфумерно-косметичної промисловості».

Сертифікат офіційного дилера тов «ELIXIR»

Цей сертифікат засвідчує, що компанія Minoxidil by Stas Boroda має статус офіційного дилера ТОВ «ELIXIR» на території України з реалізації Крем-бальзаму «MINOKSIL»

Натуральна жіноча косметика від Стаса Бороди
Краса у кожній деталі
Дивитися
Натуральна жіноча косметика від Стаса Бороди
Kirkland Signature
Якість, перевірена часом
Дивитися
Kirkland Signature
Корейська косметика
Гармонія Сходу в кожному продукті
Дивитися
Корейська косметика
Молекулярні вітаміни та шампуні для волосся та бороди
Наука та природа в одному флаконі
Дивитися
Молекулярні вітаміни та шампуні для волосся та бороди