0
0

Міноксидил 6%

Бренди
Хіт продажу
0
480 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
19.07.2023 11:55
П'ять популярних типів бороди та поради щодо догляду за ними
П'ять популярних типів бороди та поради щодо догляду за ними
Якщо жінка пишається красою та доглянутістю свого волосся, то для багатьох чоловіків предметом гордості та турботи стала борода. На Русі вона з давнини вважалася ознакою мужності і солідності. Лише реформи царя Петра змусили російське дворянство відмовити..
13.07.2023 08:39
Не росте борода: що робити?
Не росте борода: що робити?
Борода сьогодні вважається атрибутом чоловічої сили та мужності. В уяві багатьох вона є невід’ємною частиною брутальної сексуальності та харизматичної привабливості сучасного альфа-самця. Тому не дивно, що чимало чоловіків мріють, аби волосся на підборідд..
02.06.2023 14:54
Відновлення волосся після вагітності та пологів
Відновлення волосся після вагітності та пологів
Народження дитини – величезне щастя, випадає частку жінки. Однак перше півріччя після цієї події для більшості молодих матерів стає важким випробуванням. Крім багатьох нових турбот по догляду за дитиною, жінок турбують проблеми, пов'язані з власною зовніш..
FAQ
FAQ image
 • Новинки
  Новинки в категорії Міноксидил 6%:
 • Хіт продажів
  Хіти продажу в категорії Міноксидил 6%:
 • Популярні товари
  Найпопулярніші товари в категорії Міноксидил 6%:
 • Товари категорії
  Середня вартість товарів в категорії Міноксидил 6% - 480 грн
  Діапазон цін: від 480 грн до 480 грн
 • Скільки годин потрібно тримати міноксидил?
  Міноксидил необхідно наносити 2 рази на день на чисту суху шкіру по 1 мл із перервою близько 8-10 годин.
 • Як міноксидил впливає потенцію?
  Гормональна ж система чоловічого організму ніяк не задіяна у цьому процесі. Тому на запитання "Як міноксидил впливає на потенцію?" можлива лише одна відповідь – ніяк.
Міноксидил 6%

Міноксидил 6 %

 

Випадіння волосся лякає будь-яку людину. Зіткнувшись із проблемою облисіння, жінки та чоловіки часто використовують недієві методи, ефект від яких незначний і малопомітний. 

 

Але рішення є. Засіб від алопеції все ж існує. Купити його можна вже зараз у нашому інтернет-магазині. 

 

Міноксідил: № 1 серед ефективних препаратів від випадіння волосся

 

Єдиним засобом боротьби з алопецією, чия дієвість підтверджена клінічними випробуваннями, є міноксидил. В Україні можна купити препарат у концентрації від 2% до 16 %.


Міноксидил не тільки прискорює ріст волосся. Він також покращує інтенсивність кровопостачання, що переводить фолікули із фази відпочинку у фазу росту. Відбувається значне зміцнення волосяних цибулин та збільшення товщини стрижнів. Чим більше волосинок одночасно знаходяться в стадії росту, тим густішою стає зачіска.


Впродовж десятиліть успішного застосування міноксидилу було виявлено закономірність: чим сильніше вилазить волосся, тим більшу концентрацію засобу від облисіння рекомендують використовувати трихологи.


6-відсотковий міноксидил розроблений для чоловіків із помірно вираженим ступенем алопеції, коли волосяні фолікули не встигли атрофуватися.


У такій ситуації перші результати помітні вже за 3 – 4 місяці:


• зупиняється випадіння волосся;

• прискорюється його ріст;

• зачіска та борода стають густішими.

 

Як використовувати препарат

 

Перед початком застосування міноксидилу необхідно точно встановити причини випадіння волосся. Препарат довів свою ефективність при андрогенній формі алопеції, а також осередковому та дифузному різновидах облисіння у складі комплексної терапії.


Засіб проти алопеції наноситься на шкіру голови або підборіддя 2 рази на день із мінімальним інтервалом 8 годин. Оптимальний результат досягається при використанні засобу після миття волосся. Тривалі перерви в застосуванні міноксидилу небажані.


Щоб оцінити можливості міноксидилу повною мірою, знадобиться від 6 до 12 місяців, хоча цей показник є індивідуальним. У деяких наших клієнтів перші результати з’являються вже за місяць. У нашому каталозі представлений 6-відсотковий розчин, склад якого доповнений азелоїновою кислотою, вітамінами та оліями, що сприяють активації росту волосся.


Дізнатися подробиці, ознайомитися з цінами та умовами придбання міноксидилу можна, звернувшись до наших консультантів.