0
0

Міноксидил 2% (для жінок)

Бренди
Хіт продажу
0
1 490 грн
Хіт продажу
0
340 грн
Хіт продажу
0
340 грн
Хіт продажу
0
1 090 грн
Хіт продажу
0
450 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
19.07.2023 11:55
П'ять популярних типів бороди та поради щодо догляду за ними
П'ять популярних типів бороди та поради щодо догляду за ними
Якщо жінка пишається красою та доглянутістю свого волосся, то для багатьох чоловіків предметом гордості та турботи стала борода. Сьогодні бороди знову в тренді, причому немає жодних обмежень у їх розмірах та стилістиці. Розглянемо п'ять найпопулярніших рі..
13.07.2023 08:39
Не росте борода: що робити?
Не росте борода: що робити?
Борода сьогодні вважається атрибутом чоловічої сили та мужності. В уяві багатьох вона є невід’ємною частиною брутальної сексуальності та харизматичної привабливості сучасного альфа-самця. Тому не дивно, що чимало чоловіків мріють, аби волосся на підборідд..
02.06.2023 14:54
Відновлення волосся після вагітності та пологів
Відновлення волосся після вагітності та пологів
Народження дитини – величезне щастя, випадає частку жінки. Однак перше півріччя після цієї події для більшості молодих матерів стає важким випробуванням. Крім багатьох нових турбот по догляду за дитиною, жінок турбують проблеми, пов'язані з власною зовніш..
FAQ
FAQ image
Міноксидил 2% (для жінок)

Міноксидил 2% (для жінок)


Ще сторіччя тому алопеція вважалася переважно чоловічим захворюванням. У ХХI столітті випадіння волосся дедалі частіше зустрічається у представниць слабкої статі.


Чому випадає волосся у жінок?


Причин чимало:


• генетичні фактори;

• спадковість;

• гормональні порушення;

• стрес;

• вагітність;

• дефіцит вітамінів.

 

Часто спостерігається втрата волосся після пологів та ковіду. Догляд за волоссям є дуже вашливим процессом, тому наполягаємо придбати продукти з догляду за ним.

Але якщо більшість чоловіків поступово змиряється з облисінням, то жінки отримують важку психологічну травму. У пошуках способу, як зупинити випадіння волосся, люди скуповують десятки малоефективних засобів та витрачають безодню часу на непотрібні процедури. 

 

Втім, вирішення проблеми облисіння жінок та чоловіків все ж існує! 


Переваги міноксидилу 2 %

 

Понад 30 років двовідсотковий міноксидил успішно справляється з алопецією у жінок. Засіб із покращеним складом представлений і в Україні – його можна купити в нашому інтернет-магазині за привабливою ціною. На сьогоднішній день міноксидил – єдиний препарат від випадіння волосся з доведеною ефективністю та різною концентрацією. 

 

Серед переваг косметичного засобу:

 

• простота та зручність використання;

• візуально помітний результат вже за 2 – 3 місяці;

• безпека; 

• відсутність звикання.

 

Принцип дії

 

Ефективність міноксидилу базується на яскраво вираженій судинорозширювальній дії.


Після нанесення на шкіру препарат:

 

• розширює кровоносні судини, що забезпечує надходження поживних речовин у достатній кількості до фолікулів;

• стимулює появу нових судин, а це підвищує густоту волосся;

• робить фазу активного росту більш тривалою, перешкоджаючи прогресу алопеції у жінок.

 

Дозування засобу від облисіння

 

Жіночий організм позитивно реагує на лікування міноксидилом, навіть якщо волосся випадає сильно. На будь-яких стадіях облисіння трихологи рекомендують наносити двовідсотковий міноксидил двічі на день. Але з одобренням консультантів ви можете придбати 5% міноксидилу або вище. 


У цьому каталозі представлено багато засобів від алопеції  у різних формах випуску за чудовою ціною. Якщо необхідний препарат складно купити самостійно, зверніться до наших консультантів. Вони ознайомлять із усіма деталями та оформлять замовлення. Пам'ятайте: своєчасний початок лікування робить його максимально ефективним.