Close icon
Arrow right Назад
Каталог товарів Arrow right
Про міноксидил Гарантії та обмін Статті Відстежити Інструкція Сертифікати Знижки Бренди Доставка Самовиніс Оплата Відгуки про товари Відгуки про магазин Допомога Контакти
Мова:
Валюта:
Inst preview
Долучайся до нашої бородатої групи в Instagram
Phone call icon
Каталог
Track icon Відстежити Cart icon Кошик User icon Ввійти

Оплата

Оплата

 

Здійснюйте оплату зручно, швидко та без відсотків! Ми приймаємо до оплати Visa і MasterCard, Apple Pay і Google Pay! 

 

Ви можете розраховуватися за товари картами будь-яких банків, готівкою через термінали, банкомати і офіси зв'язку.

 

Повна передоплата

 

Ми працюємо за умови повної передоплати. 

 

Онлайн-оплати є перевіреними та надійними: кожна транзакція проводиться через безпечний платіжний шлюз. Після оплати у виписці платежів ви отримуєте електронний чек. Він вважається повноцінним документом, який має юридичну силу. 

 

Чому ми не користуємося послугою «накладений платіж»

 

· Хочемо, аби ви уникнули зайвих витрат. Адже за умови накладеного платежу ви змушені платити комісію пошті (не менше 8 % від вартості товару).

· Прагнемо забезпечити бездоганний сервіс. При 100 % оплаті замовлення ми беремо відповідальність за вашу посилку під час її транспортування. Тоді як накладений платіж не застрахує вас від випадків недобросовісного транспортування. 

· Захищаємо нашу компанію від збитків. Накладений платіж не захищає нас від випадків, коли покупець просто не приходить на пошту забрати товар. А це тягне за собою додаткові витрати та втрату товарного вигляду продукції.

 

Як забезпечити себе від недобросовісних продавців?

 

Ще до того, як купити міноксидил, рекомендуємо ознайомитись із відгуками щодо магазину. Якщо магазин має погану репутацію, ви неодмінно це побачите. 

 

А з відгуками щодо роботи компанії «Міноксидил від Стаса Бороди» та вражаючими результатами наших клієнтів можна ознайомитись на цій сторінці та в наступних соціальних мережах: 

 

Instagram

YouTube

 

«Міноксидил від Стаса Бороди» відомий на ринку вже понад 8 років, ми стали першим офіційним представником міноксидилу в Україні. В нашій компанії працюють дипломовані спеціалісти в галузі трихології, косметології та дерматології.

 Бажаємо вам чудових покупок