Каталог Sale icon Акції Cart icon Кошик Track icon Відстежити User icon Ввійти

Інструкція

Бриття

Якщо використовуєш Міноксидил для бороди і твоя природня густота та ріст бороди є не суттєвою - рекомендую збрити все, і почати все спочатку. Але у випадку, якщо ти взяв Міноксидил просто для  покращення росту і борода в тебе вже була і росте добре - збривати все не обов'язково! Бритись потрібно раз в 2-3 дня протягом 2 тижнів і потім 2 тижня не бритись взагалі. Такі цикли бриття позитивно вплинуть на ріст волосся і допоможуть краще відслідковувати результати. Також, в перші 1-4 тижня можна замітити процес випадіння волосся. Старе, тобто слабке волосся випадає, (це нормально) і замість них виростають нові та сформовані, а бриття прискорює цей процес. Якщо використовуєте для голови - ці цикли робити не потрібно.

Як використовувати Міноксидил?

Для чоловіків, потрібно обов'язково починати курс з 5%. Міноксидил потрібно наносити 2 раза на день на чисту суху шкіру голови або бороди по 1мл і пальцем, круговими рухами розтирати Міноксидил по всій площині. Часовий проміжок між раннім і вечірнім прийомом має становити мінімум 8-9 годин. Після нанесення, Міноксидил впитується протягом години, тому постарайся приймати його так, щоб він встиг впитатись а не витерся у комір куртки чи подушки, якщо ти вирішив відразу лягти спати. Вмивати обличчя можна мінімум через 2 години після використання Міноксидилу. Змивати, висушувати та витирати засіб не потрібно - він повинен впитатись сам. 

Можливі побочки

Міноксидил - це індивідуальний препарат. Відповідно, є люди, в яких може бути непереносимість одного з компонентів, який входить в склад Міноксидилу. Найчастіше - стосується спирту та пропіленгліколю. В кого є алергія на спирт, може спостерігатись почервоніння або опухання обличчя! Відразу кажу - це не страшно! Потрібно зменшити використання Міноксидилу до 1 раза в день і все пройде! Якщо шкіра почала сохнути, це нормально, через 2-3 тижні шкіра звикне і сухість пройде. Але потрібно обовязково користуватись нашим кремом проти сухості шкіри, який буде запобігати її появі та максимально зволожувати шкіру.


Дієвий спосіб вирощування бороди з нуля

Якщо ти хочеш, щоб твоя борода почала рости ще швидше, цей спосіб для тебе! Він дуже круто збільшує ріст бороди. На справді, все дуже просто - ти не бриєшся певний проміжок часу, але при цьому - чергуєш з частим бриттям. На протязі 2 тижнів бриєшся кожного дня, а потім протягом 2 тижнів - не бриєшся взагалі, тобто відрощуєш волосся. Так ти можеш повторювати багато разів. Ціль циклів: волосся перебуває в різних стадіях, і тим самим починає відповідати швидким ростом. Тип циклів і періодичність є для кожного індивідуальним. Тому просто напиши нам і ми допоможемо тобі.

Термін придатності та умови зберігання Міноксидилу

Я завжди думаю за своїх клієнтів, тому даю найсвіжішу партію Міноксидилу, щоб у тебе було мінімум 15-19 місяців запасу від моменту покупки, тому що є різні випадки, коли не маєш можливості користуватись Міноксидилом і починаєш користуватись пізніше! Зберігати Міноксидил потрібно у кімнатній температурі, переважно всі зберігають його у ванній кімнаті, оскільки там і користуються ним. Тому без проблем можеш зберігати його у тумбочці або просто поставити біля дзеркала у ванній кімнаті


Що взяти для кращих результатів?

1. Найсильніший засіб, звісно, Міноксидил 15%, його брати не обов'язково, багатьом вистачає лише 5%, але в 15% в 3 рази більша концентрація діючої речовини (міноксидилу), тому він ефективніший. Дуже часто, його беруть у випадках, коли потрібен швидкий ріст зі всіх можливих, або, коли є ділянки, які не заростають. Наприклад: під губою, місця «зростання» бороди та вусів, верх щік і т.д. В таких випадках, 15% максимально ефективний. Крім цього, потрібно підключати дермароллер та вітаміни, які у зв'язці - дадуть максимальні результати!

2. Міноксидил 5% - основний препарат, з якого починають курс вирощування бороди або боротьбу з облисінням волосся на голові. В принципі, можна користуватись ним цілий курс і не підключати додаткових препаратів, але це в даному випадку тільки збільшить загальний період курсу. Підключення додаткових суміжних препаратів, таких як вітаміни, крем, шампунь, бальзам, дермароллер - збільшує результати і скорочує загальний термін використання Міноксидилу. Тому - вибір за тобою. 

3. Дермароллер  - це барабан з маленькими титановими голками, який робить мікропроколи на шкірі і забезпечує краще впитування Міноксидилу, відповідно значно посилює його ефіективність. Використання дермароллеру - абсолютно безболісне! Використовувати його можна як на початку так і в процесі використання Міноксидилу. Підключення його на початку - прискорить результати та збільшить ріст і густоту волосся. Найоптимальніша довжина голок - 1.5мм. Це допустима довжина, яка робить його універсальним у використанні як для бороди так і для голови.  

4. Вітаміни - це цинк, біотин та інші складові, які виступають головними у рості волосся. Вони надають пігменту волоссю, допомагають перейти у термінальну стадію а також покращують його стан, тобто запобігають випадінню, ламкості та посіченості. Підключають як на початку та і в процесі використання Міноксидилу.

5. Реп'яхова олія з червоним перцем  – збільшує прилив крові до волосяних фолікулів, тим самим посилює ріст та густоту волосся, а також запобігає його випадінню. Підключають як на початку та і в процесі використання Міноксидилу.

6. Крем проти сухості шкіри – дуже часто при використанні Міноксидилу, у зв'язку з тим, що у його складі є спирт - починає сохнути шкіру, що в свою чергу викликає певний дискомфорт. Особливістю даного крему в тому, що він є максимально жирним, в результаті чого, підійде для будь якого типу шкіри і відповідно не дасть сухості проявлятись. По друге, у його складі міститься Міноксидил, який буде виступати як додатковим стимулятором росту бороди. Тому можна сказати, що це засіб 2 в 1. Користуватись кремом потрібно через 3 години після висихання міноксидилу і кількість нанесення крему протягом дня може бути будь яка! Якщо шкіра пересихає і потрібно користуватись кремом - користуйтесь!

7. Шампунь з міноксидилом - зупиняє випадіння волосся та зміцнює волосяні фолікули завдяки активним компонентам у його складі. Можна використовувати як для голови так і для бороди. Міноксидил – посилює кровопостачання волосяної цибулини, зміцнюючи волосся. Кофеїн та екстракт червоного перцю, які є у складі шампуню – додатково посилюють вплив міноксидилу на волосяну цибулину, збагачуючи її поживними речовинами. В результаті досягається потужний зміцнюючий ефект, максимально скорочується випадіння волосся, а також активізується зростання нового волосся. Біокомплекс натуральних протеїнів женьшеню, хмелю, пшениці та екстракту лопуха має м'яку інтенсивну відновлюючу дію на всю структуру волосся, надаючи їм еластичність та шовковий блиск. Пантенол має пом'якшувальну дію, зволожує волосся по всій його довжині, а також шкіру голови.

Догляд за бородою та шкірою обличчя 

Дуже важливий момент - догляд за шкірою обличчя та бороди!Для того, щоб волосся росло та набирало густоти, шкіра під бородою також повинна бути в нормальному стані. Прищі, суха шкіра, вугрі - перешкоджають росту нового волосся!

Олія для бороди – являє собою комплекс олій, які допомагають захистити кератин у бороді і утримувати вологу. Олія зміцнює ламке волосся, зволожує шкіру обличчя і надає їй природній блиск, при цьому посилює регенерацію шкірного покриву обличчя, являється природнім захистом від ультрафіолету. Крім основних функцій, олія для бороди допомагає позбавитись від накопичення шкірного жиру з волосяних фолікулів та створює зовнішнє живильне середовище для бороди та обличчя.

Бальзам для бородифіксує бороду та надає напрямку волоссю бороди, що є важливим при відрощенні бороди.

Гребінець для бороди - забезпечують легке розчісування бороди без висмикування та травмування волосся. За їх допомогою можна виправити напрям росту бороди. Як? Потрібно постійно, систематично розчісувати бороду в ту сторону, в яку тобі потрібно. Волосся на бороді запам'ятовує напрямок і корегує свій ріст.