Каталог Sale icon Акції Cart icon Кошик Track icon Відстежити User icon Ввійти

Про Міноксидил

Міноксидил для волосся та бороди

Міноксидил являється косметичним препаратом, заміть, не лікарським засобом і не гормональним препаратом, тому не впливає на життєво важливі процеси в організмі і не спричинить йому шкоди. На сьогоднішній день, Міноксидил являється найкращим засобом для росту волосся на голові та бороді! Спочатку Міноксидил використовували як засіб для лікування гіпертонії та контролю артеріального тиску, але з часом в процесі використання побачили, що він активно впливає на ріст волосся, внаслідок чого, в наш час, його використовують для росту бороди а також для росту волосся на голові при облисінні, на всіх його стадіях! При зовнішньому нанесенні препарату - відбувається розширення судин,  за рахунок чого, покращується циркуляція крові та харчування волосяних фолікулів, завдяки чому відбувається дуже швидкий перехід волосся з пушкової стадії в термінальну. Тобто спочатку відбувається активізація мікроциркуляції на шкірі, а потім відновлення нормального харчування волосяних фолікулів, що в даному випадку призводить до активного росту волосся. 

"Minoxidil by Stas Boroda" має величезну кількість позитивних відгуків та фото результати клієнтів від використання Міноксидилу та інших суміжних препаратів.

Вид речовини та склад

Міноксидил випускається у формі 5% лосьйону або піни для зовнішнього застосування, так само міноксидил буває у вигляді спрею, але він малоефективний в порівнянні з лосьйоном чи піною, оскільки неможливо чітко визначити потрібне дозування.
Активна речовина – Міноксидил.
Не є гормональним препаратом та лікарським засобом.

Показання до застосування

Міноксидил застосовується при алопеції (випадінні волосся) зі шкіри обличчя або голови, різних її стадіях а також для росту та збільшення густоти бороди та волосся.

КУПИТИ МІНОКСИДИЛ


  Який курс краще вибрати

  Найоптимальнішим рішенням є купівля чотирьох місячного курсу. Цього терміну достатньо для проявлення хороших результатів.  Якщо Ви генетично схильні до швидкого зростання бороди чи волосся на голові, цього терміну буде цілком достатньо. Якщо все навпаки, за чотири місяці, принаймні, Ви побачите свій прогрес і зрозумієте, яка тривалість курсу буде оптимальною саме для Вас. Ознаки росту нового пушкового волосся відзначаються через 15-20 днів після початку використання Міноксидилу. Результати від Міноксидилу є індивідуальними, тому у кожного цей період може бути різним - в когось швидше або пізніше. Як відомо, при андрогенній алопеції основним фактором випадіння волосся - є згубна дія дигідротестостерону на волосяні фолікули. Міноксидил блокує активність ферменту 5-альфа-редуктази, яка перетворює тестостерон на дигідротестостерон, тим самим не даючи можливості волосяним фолікулам нормально рости. Найбільш ефективним препаратом, який застосовується для стимуляції росту волосся при андрогенній алопеції та бороди, є міноксидил, який випускається під торговим найменуванням Kirkland Signature.

  Протипоказання

  Міноксидил не рекомендується застосовувати у таких випадках:

  1. Вагітність чи лактація
  2. Наявність шкірних та серцево-судинних захворювань

  Побічні ефекти

  При правильному використанні Міноксидилу згідно інструкції - не буде ніяких побічних ефектів! Дія препарату є постійною, не викликає привикання і найголовніше, не є гормональним препаратом, тому ніяк не може спричинити шкоди здоров‘ю! 


  Спосіб застосування

  Застосовувати міноксидил досить просто: двічі на день на суху та чисту шкіру по 1мл. Інтервал між ранковим та вечірнім прийомом має бути приблизно 8-9 годин. 

  Інструкція

  Як виростити бороду? Як доглядати за бородою, при застосуванні Міноксидилу? Як застосовувати Міноксидил на бороду? Які можливі побічні ефекти? Як із ними боротися? Як досягти кращого результату? Все буде в інструкції, яку ми даємо в комплекті при покупці Міноксидилу. Або ж ознайомся із загальними нормами у розділі "Інструкція"

  Чим відрізняється моя інструкція від тієї інформації, яку ви можете знайти в Інтернеті?

  Інструкцію, яку я даю при кожному замовленні, базується виключно на моєму власному 8 річному досвіді роботи в даній галузі та  повному проходженні курсу Міноксидилу і саме в ній я написав найважливішу інформацію яка тобі буде необхідна під час використання Міноксидилу! В інтернеті дуже багато інформації щодо використання Міноксидилу і все, що з ним пов‘язано, а тут, вибрано найголовніше, що тобі буде необхідно! Такої інструкції не дасть тобі ні один продавець, який займається Міноксидилом, оскільки всім байдуже, що ти купляєш і який у тебе буде результат! Тобі дадуть лише простеньку інформацію як використовувати і що з ним робити! Але, як бритись, які можливі побічні ефекти і найголовніше - як з ними боротись, не розкаже ніхто!

  Термін придатності та умови зберігання

  Зберігати при температурі не більше 25 градусів за Цельсієм.