Каталог Sale icon Акції Cart icon Кошик Track icon Відстежити User icon Ввійти

Гарантії та обмін

Ми впевнені в якості товарів, які продаємо на всі 100%. Тому  хочемо передати цю впевненість Вам! Наша гарантія — ми повернемо Вам гроші або обміняємо товар на аналогічний, якщо Вами виявлено "брак", який робить неможливим експлуатацію даного товару, або товар був пошкоджений при транспортуванні з нашої сторони.


Загальні умови гарантії


При отриманні товару Вам необхідно перевірити цілісність товару та відповідність замовлення.

Якщо Ви виявили пошкодження або невідповідність, робіть підтверджуючі фотографії, потім обов'язково зв'яжіться з нами і надішліть інформацію нам на Instagram


У разі виявлення "браку"ми безкоштовно замінимо товар. Кожне замовлення проходить ретельну перевірку перед відправкою, але якщо Ви виявили "брак", який робить експлуатацію товару неможливою, Вам необхідно написати лист з описом "браку" та прикріпити фотографію.

Після цього буде виконано процедуру заміни товару. Деталі, як це зробити, розповість менеджер.

За підтвердженням"браку", наш магазин відшкодує Вам витрати, пов'язані з пересиланням товару. Претензії приймаються протягом години після отримання товару. Вам цілком вистачить часу, оскільки таку проблему потрібно вирішувати відразу, а не через декілька днів, що може означати самостійне пошкодження товару або інші шахрайські дії.

"Браком" не можуть вважатися особливі властивості товару або матеріалу, що є пістотними (природними), а також властивості товару, про які продавець попередив до моменту здійснення покупки.


Більше 7000 відгуків є найважливішою гарантією. І ми цим пишаємось!


Обмін


Міноксидил та інші суміжні препарати прирівнюються до чоловічої косметики, яка не підлягає обміну! Тому, якщо ви передумали, або вам не сподобалось як виглядає товар - повернути вам кошти за нього ми нажаль не зможемо!

Якщо ви здійснюєте покупку в нашому магазині - просимо Вас робити це свідомо!


А якщо мене кинуть?


Якщо ти вагаєшся у покупці продукції та чесності продавця, хочу ознайомити тебе з переліком гарантій, які допоможуть тобі бути впевненим у правильності свого рішення:

- Напевно найбільшою гарантією є наявність великої кількості відгуків та фото результатів від використання Міноксидилу а також сторінка в Інстаграмі, які свідчать про справжість мого бренду.

- Зрозумій, що мені немає смислу обманювати людей і навіювати неправдиву інформацію, оскільки це моє ІМ’Я і МІЙ БРЕНД.

Якщо я підставляю людей - це означає що я підставляю самого себе.

- Кожна людина, купуючи товар, хоче бачити чесного продавця і бути впевненим у його порядності, тому поступати правильно - це мій обов’язок!

- Я веду повний супровід від моменту покупки товару до відміни курсу, тобто до досягнення повного результату!

- Цього тобі не надасть жоден продавець, який займається продажем Міноксидилу. Я дбаю про кожного свого клієнта, і в процесі спільної робити ми навіть зустрічаємось і вживу ділимось результатами. Це тобі може доказати будь який клієнт, який купляв у мене продукцію.

- Також ми регулярно проводимо зустрічі з підписниками, на яких не тільки говоримо про застосування Міноксидилу, але і активно проводимо час.

- Тому було б це все брехня - я би не робив такого і не показував себе і своє лице!

- Більше 1000000 відгуків та задоволених клієнтів

- Я не хвалю себе, а хочу щоб ти зрозумів, що я стараюсь робити максимальну віддачу до своїх клієнтів! Ти можеш навіть написати будь кому з моїх клієнтів і він із впевненістю підтвердить тобі те, що він дійсно користувався Міноксидилом чи іншою моєю продукцією і у нього дійсно є результати!

- Інструкції та упакування. До кожного замовлення я даю детальну інструкцію, яка написана особисто мною а також забезпечую круте упакування, що дозволить тобі не тільки купити продукцію собі, але і зробити крутий подарунок для свого товариша чи знайомого!

- Постійна консультація та допомога. Ти у будь який час (розумний час, мається на увазі не у 02:00) можеш мені написати чи подзвонити і я з радістю проконсультую тебе та допоможу тобі у виборі продукції, що ти став на крок ближче до своєї мрії та добився ефективних та швидких результатів. Навіть якщо ти не мій клієнт і ніколи не купляв мою продукцію, але хотів би проконсультуватись та отримати допомогу - я завжди тобі допоможу, незалежно від того купиш ти продукцію чи ні.

- Я поверну тобі гроші, якщо ти не побачиш результатів протягом цілого курсу використання Міноксидилу!

-Я хочу щоб ти знав одне - у мене не має на меті "впіхнути" тобі продукцію та зробити великий оборот! Для мене важливо в першу чергу допомогти кожному, в кого є проблема і хто потребує допомоги у вирішенні цієї проблеми. Мені набагато приємніше бачити що клієнт задоволений моєю роботою і саме головне - не викинув гроші на вітер!