Close icon
Arrow right Назад
Каталог товарів Arrow right
Про міноксидил Гарантії та обмін Статті Відстежити Інструкція Сертифікати Знижки Бренди Доставка Самовиніс Оплата Відгуки про товари Відгуки про магазин Допомога Контакти
Мова:
Валюта:
Inst preview
Долучайся до нашої бородатої групи в Instagram
Phone call icon
Каталог
Track icon Відстежити Cart icon Кошик User icon Ввійти

Гарантії та обмін

Гарантії та обмін

Гарантії та обмін 

 

Ми гарантуємо належну якість усіх товарів, які ви купуєте у нашому магазині. Перед відправкою ми ретельно перевіряємо комплектування та цілісність усіх упаковок. 

 

Кожен клієнт може бути впевнений у тому, що ми повернемо гроші або безкоштовно обміняємо товар у наступних випадках:


• при виявленні браку, який унеможливлює користування товаром;

• при пошкодженні флакону під час транспортування.

 

Загальні умови 

 

При отриманні товару слід ретельно перевірити цілісність упаковки. Також необхідно звірити, чи всі позиції відповідають замовленню. Якщо ви виявили пошкодження або невідповідність, зробіть підтверджуючі фотографії та обов'язково зв'яжіться з нами у зручний для вас спосіб. 

 

Вам необхідно написати лист з описом браку та прикріпити фотографію.

Після цього буде виконано процедуру заміни товару. Як це зробити, розповість менеджер. За умови підтвердження браку наш магазин відшкодує витрати, пов'язані з пересиланням товару. 

 

Увага! Будь-які претензії приймаються протягом 1 години з моменту отримання замовлення. За відсутності своєчасних претензій до товару, його якість вважається належною.

 

Браком не вважаються особливості препаратів від випадіння волосся, які є природними, а також ті нюанси, про які клієнт знав ще до придбання продукції. 

 

Усі спірні питання вирішуються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

 

Обмін

 

Відповідно до чинного законодавства, косметичні засоби, до яких належить міноксидил, не підлягають обміну. Тому просимо вас ретельно обміркувати своє рішення перед оформленням замовлення у нашому магазині.

 

Персональні гарантії

 

Ефективність міноксидилу визнана Міжнародною асоціацією трихологів та підтверджена результатами клінічних досліджень. Завдяки препарату, який допомагає повернути волосся, мільйони людей отримують задоволення від власного відображення у дзеркалі.

 

На додаток до офіційних зобов'язань виробника я надаю персональні гарантії ефективності косметичного засобу.

 

• Я дорожу власним ім'ям та репутацією. Понад 8 років активно просуваю міноксидил як реальну можливість укріпити волосся та повністю задоволений результатом разом із більше як 1,5 млн клієнтів. Як підтвердження – сотні реальних відгуків на сайті та тисячі фотографій у мережі Instagram. 

 

• Я є сертифікованим спеціалістом в галузі трихології, дерматології та косметології. Тому професійно забезпечую повний супровід процесу лікування від моменту замовлення до появи стійкого результату. Надаю всю необхідну підтримку із детальними роз’ясненнями, забезпечую зворотній зв'язок у форматі 24/7. Регулярні зустрічі дозволяють відстежувати прогрес і за необхідності коригувати процес чи схему лікування.

 

• Дарую кожному клієнту унікальну інструкцію, яку написав особисто я, та забезпечую дизайнерське пакування засобу від облисіння. Це дозволяє не тільки купити продукцію для власного користування, але і у якості подарунку для близьких людей. 

 

• За відсутності результату після повного курсу використання міноксидилу повертаю гроші.

 

• Я не маю на меті позбутися товару та зробити великий обіг. У першу чергу для мене важливо допомогти кожному, в кого є проблема. Мені насправді приємно  бачити, що клієнт задоволений моєю роботою і не викинув гроші на вітер.

 

Ви ще не знаєте, що робити з випадінням волосся? Не вірите, що можна вилікувати алопецію? Просто спробуйте купити міноксидил.Автор: Minoxidil-Ukraine!