Каталог
Sale icon Акції Cart icon Кошик Track icon Відстежити User icon Ввійти
Показано з 1 до 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Міноксидил 16 % – потужний засіб від облисіння 


Міноксидил 16 % – максимально потужна версія унікального препарату від облисіння. Він діє навіть на тих ділянках, де вже не росте волосся. 

 

Коли використовуємо? 

 

Коли в анамнезі – спадкове облисіння будь-якого типу на запущених стадіях.

 

Трихологи рекомендують користуватися препаратом максимальної концентрації в тих випадках, коли слабший засіб на алопецію не впливає або якщо чутливість до міноксидилу є в цілому низькою. 

 

Особливості використання

 

Використовуємо двічі на день. На добре очищену шкіру обличчя або голови наносимо по 1 мм засобу та ретельно втираємо.  Подробиці щодо використання – в інструкції. 

 

Також дозволяється використовувати 16-відсотковий та 5-відсотковий міноксидил по черзі. Вранці рекомендують наносити препарат у нижчій концентрації, ввечері – у більший.

 
Склад найкращого засобу від випадіння волосся 

 

Інноваційна формула препарату на основі міноксидилу робить його насправді унікальним. Окрім активної діючої речовини, склад 16-відсоткового засобу від облисіння та для прискорення росту волосся доповнили азелоїновою кислотою, фінастеридами та вітамінами.

Всі ці речовини додатково покращують мікроциркуляцію крові у волосяних фолікулах, оптимізують метаболізм та стимулюють активне зростання шевелюри.

 

Як застосовувати препарат для росту бороди 

 

1. Умийте обличчя, а ще краще – прийміть гарячий душ. 

Для цього можна використовувати лише чисту воду або взяти також м’який засіб для вмивання.

2. Не витирайте обличчя. Міноксидил діє найкраще, коли засіб для росту бороди наноситься на вологу шкіру, коли пори відкриті після гарячого душу. 

3. Нанесіть препарат на ділянки, які потребують швидкого росту волосся.

4. Обережно втирайте міноксидил по всій ділянці, де необхідно прискорити ріст бороди. 

5. Ретельно вимийте руки з милом.

 

Аби дізнатися деталі, отримати інформацію щодо придбання та доставки 16-відсоткового міноксидилу, звертайтеся до наших консультантів.