Каталог
Sale icon Акції Cart icon Кошик Track icon Відстежити User icon Ввійти
Показано з 1 до 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Де купити міноксидил для швидкого росту вій та брів

 

Довгі густі вії перетворюють очі на дзеркало душі. Ефектні брови надають погляду ще більшої виразності.


Але як бути тим, кого природа обділила цими привілеями? Доводиться щодня користуватися декоративною косметикою, робити нарощування та татуаж. Погодьтеся, це не найпростіший вихід. Варто подумати, як зміцнити вії та брови. 

 

Ціна краси: переваги міноксидилу 

 

Поява у продажу унікального засобу Minox кардинально змінює підхід до догляду за віями та бровами. Препарат для росту волосся тепер можна купити в Україні! Отже, природна краса стала доступною для всіх. 

Засіб покращує стан вій і брів, робить їх густішими й довшими, перешкоджає випадінню волосинок та стимулює їх ріст. Основний компонент – міноксидил, створений для лікування андрогенетичної алопеції.


Він чудово вирішує проблеми, які виникли через наступне:


• тривале нарощування та ламінування;

• зловживання татуажем;

• ендокринні захворювання;

• спадкову алопецію;

• тривалий стрес.


Окрім міноксидилу, до складу препарату входять пантенол, морська вода, вітаміни та мінерали, екстракт коралу.


Як діє


Завдяки розширенню кровоносних судин Minox:


• активізує локальний кровообіг;

• покращує надходження поживних речовин до волосяних фолікулів;

• нормалізує обмін речовин.

 

Поступово цибулини зміцнюються, волосся перестає випадати та починає активно рости. Брови відновлюють природну форму, вії набувають розкішного об'єму.


Особливості застосування

 

Minox рівномірно розподіляється, не розтікається і не потрапляє в очі. Зручний дозатор забезпечує економне витрачання засобу від випадіння волосся. Засіб наноситься безпосередньо на вії або вздовж лінії росту брів 2 рази на день – вранці та ввечері. Перший результат з'являється вже за 14 днів регулярного застосування. Для досягнення стійкого ефекту потрібно близько 2 місяців.


Будьте у тренді. Зберігайте природність та вдосконалюйте її. Купуйте Minox для швидкого росту брів та вій за привабливою ціною. Зверніться до наших консультантів, аби дізнатися усі деталі.