0
0

Dermalogica

Бренди
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
26.02.2024 08:57
Маски для стимуляції росту бороди
Маски для стимуляції росту бороди
Досягти красивої та доглянутої бороди можливо не тільки завдяки генетиці, а й завдяки якісному догляду. Домашні маски для бороди є одним із таких доглядових засобів, які можуть сприяти прискоренню росту волосся на обличчі. Однак не варто забувати про запо..
24.02.2024 15:47
Навіщо потрібен бальзам для бороди і як його використовувати
Навіщо потрібен бальзам для бороди і як його використовувати
Для отримання розкішної та густої бороди важливо використовувати спеціальні доглядові продукти. Одним з найпопулярніших засобів є бальзам для бороди і вусів, який став невід'ємною частиною догляду за бородою у багатьох чоловіків. Ці бальзами легкі в засто..
23.02.2024 09:04
Випадіння волосся у жінок: Поради трихолога
Випадіння волосся у жінок: Поради трихолога
У разі інтенсивного випадіння волосся важливо звернутися за порадою до трихолога. Зазвичай фахівці радять переглянути ваше харчування, змінити методи укладання волосся, виключити використання невідповідних або низькоякісних засобів для догляду. Для ефекти..
22.02.2024 09:15
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Сухість і посіченість кінчиків волосся - досить звичайна проблема. Жінки особливо схильні до посіченого волосся, зазвичай через більшу довжину. У результаті волосся може виглядати неохайно, пушитися і складно піддаватися укладанню. Тому, якщо ви помітили,..
21.02.2024 07:59
Рання сивина у жінок: причини, профілактика, лікування
Рання сивина у жінок: причини, профілактика, лікування
Сивина зазвичай асоціюється з наближенням старості, але насправді цей процес не завжди пов'язаний з віком. У наші дні все більше молодих жінок стикаються з передчасною появою сивини, і експерти відзначають, що це явище набуває серйозних масштабів. Причин ..
20.02.2024 08:57
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Борода вважається предметом гордості для багатьох чоловіків, і в наш час її носіння стало особливо популярним. На щастя, зараз існує безліч засобів догляду, які допомагають зберігати її здоров'я, красу і щільність. Однак у деяких чоловіків можуть бути рід..
FAQ
FAQ image
 Dermalogica

Історія Dermalogica почалася в 1986 році, але зміни в індустрії почали відбуватися вже в 1983 році в Лос-Анджелесі (США), коли Джейн Вурванд, професійний косметолог, що здобула освіту у Великобританії, заснувала Міжнародний дерматологічний інститут (IDI - International Dermal Institute). Сьогодні освітні програми Інституту викладаються в 100+ школах по всьому світу і визнані міжнародним "золотим стандартом" післядипломного навчання косметологів. Навчання в Міжнародному дерматологічному інституті дає змогу косметологам розвивати професійні навички, бути в курсі останніх тенденцій і постійно вдосконалювати свою майстерність, що так необхідно для забезпечення конкурентоспроможності і досягнення успіху в індустрії. Програми навчання, які здобули численні нагороди, регулярно доповнюються новими темами, відповідаючи потребам швидко мінливої індустрії (наприклад, «Методи естетичної медицини», «Догляд за шкірою для онкологічних пацієнтів» і т.д). Експерти IDI подорожують по всьому світу і виступають на міжнародних конгресах і конференціях, будучи затребуваними лекторами завдяки своїм знанням і високому рівню професіоналізму. IDI розробляє і створює не тільки продукти Dermalogica, але також процедури, концепції та програми навчання. Саме тому, що історія Dermalogica почалася з навчання, вона є освітньою компанією зі своєю лінією продукції, а не навпаки - лінією продукції, що пропонує навчання.

Створення бренду

Викладаючи в Міжнародному дерматологічному інституті, Джейн зрозуміла, що немає лінії продуктів, яка б відповідала її переконанням про здоров'я шкіри на противагу зовнішній красі. Тому в 1986 році, через 3 роки після утворення IDI була створена Dermalogica. Концепція спочатку була гранично ясною: з продуктів мають бути виключені інгредієнти, які часто спричиняють роздратування шкіри і появу комедонів (такі як ланолін, денатурований спирт, мінеральні масла, штучні барвники і аромати), продукти мають покращувати здоров'я шкіри і призначатися професійними косметологами, що пройшли спеціальне навчання.

Загляньте за лаштунки

Всі продукти Dermalogica виробляються в США (Південна Каліфорнія), представлені в кращих центрах, спа і салонах у понад 100 країнах світу, і сьогодні призначаються частіше, ніж будь-які інші продукти для догляду за шкірою.