0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Dermalogica

Бренди
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
16.07.2024 08:39
Як зробити волосся густішим і міцнішим за допомогою спеціалізованих продуктів
Як зробити волосся густішим і міцнішим за допомогою спеціалізованих продуктів
У сучасному світі турбота про здоров'я волосся стає простішою завдяки унікальним продуктам, створеним спеціально для поліпшення його якості та стимулювання росту. Розглянемо кілька ключових продуктів і методів, які допоможуть вам досягти густого і міцного..
16.07.2024 08:31
Нерівномірно росте борода? Ось що потрібно зробити
Нерівномірно росте борода? Ось що потрібно зробити
Ваша борода росте ідеально? Якщо так, то вам дійсно пощастило. Багатьом чоловікам не вдається відразу домогтися ідеальної рослинності на обличчі. Борода часто росте нерівномірно або починає сильно свербіти, що завдає чимало неприємностей. Однак, за грамот..
15.07.2024 08:25
Переваги органічних компонентів у догляді за волоссям і бородою
Переваги органічних компонентів у догляді за волоссям і бородою
У наш час турбота про волосся і бороду стала невід'ємною частиною чоловічого догляду. Сучасні чоловіки прагнуть не тільки до стильного зовнішнього вигляду, а й до здоров'я свого волосся і бороди. У цьому важливому процесі органічні компоненти стають незам..
14.07.2024 08:17
Поради щодо догляду за сухою і ламкою бородою
Поради щодо догляду за сухою і ламкою бородою
Сухість і ламкість бороди та волосся - поширена проблема серед чоловіків. Однак із правильними продуктами та доглядом можна повернути вашій бороді та волоссю здоров'я і блиск. У цій статті ми поділимося кількома порадами щодо вибору ефективних продуктів д..
13.07.2024 10:23
Ефективне використання засобів для росту волосся: крок за кроком
Ефективне використання засобів для росту волосся: крок за кроком
У сучасному світі догляд за волоссям набуває дедалі більшого значення, особливо для тих, хто прагне поліпшити його ріст і здоров'я. Незалежно від того, прагнете ви до довгого і густого волосся або хочете відновити його після пошкоджень, правильний підхід ..
12.07.2024 09:58
Правила гоління в домашніх умовах
Правила гоління в домашніх умовах
Правильне гоління - це не тільки процес, а й мистецтво. Для досягнення ідеального результату важливо враховувати кілька ключових моментів. Правильно підготовлена шкіра, відповідна техніка гоління і належний догляд після процедури допоможуть вам уникнути п..
FAQ
FAQ image
 Dermalogica

Історія Dermalogica почалася в 1986 році, але зміни в індустрії почали відбуватися вже в 1983 році в Лос-Анджелесі (США), коли Джейн Вурванд, професійний косметолог, що здобула освіту у Великобританії, заснувала Міжнародний дерматологічний інститут (IDI - International Dermal Institute). Сьогодні освітні програми Інституту викладаються в 100+ школах по всьому світу і визнані міжнародним "золотим стандартом" післядипломного навчання косметологів. Навчання в Міжнародному дерматологічному інституті дає змогу косметологам розвивати професійні навички, бути в курсі останніх тенденцій і постійно вдосконалювати свою майстерність, що так необхідно для забезпечення конкурентоспроможності і досягнення успіху в індустрії. Програми навчання, які здобули численні нагороди, регулярно доповнюються новими темами, відповідаючи потребам швидко мінливої індустрії (наприклад, «Методи естетичної медицини», «Догляд за шкірою для онкологічних пацієнтів» і т.д). Експерти IDI подорожують по всьому світу і виступають на міжнародних конгресах і конференціях, будучи затребуваними лекторами завдяки своїм знанням і високому рівню професіоналізму. IDI розробляє і створює не тільки продукти Dermalogica, але також процедури, концепції та програми навчання. Саме тому, що історія Dermalogica почалася з навчання, вона є освітньою компанією зі своєю лінією продукції, а не навпаки - лінією продукції, що пропонує навчання.

Створення бренду

Викладаючи в Міжнародному дерматологічному інституті, Джейн зрозуміла, що немає лінії продуктів, яка б відповідала її переконанням про здоров'я шкіри на противагу зовнішній красі. Тому в 1986 році, через 3 роки після утворення IDI була створена Dermalogica. Концепція спочатку була гранично ясною: з продуктів мають бути виключені інгредієнти, які часто спричиняють роздратування шкіри і появу комедонів (такі як ланолін, денатурований спирт, мінеральні масла, штучні барвники і аромати), продукти мають покращувати здоров'я шкіри і призначатися професійними косметологами, що пройшли спеціальне навчання.

Загляньте за лаштунки

Всі продукти Dermalogica виробляються в США (Південна Каліфорнія), представлені в кращих центрах, спа і салонах у понад 100 країнах світу, і сьогодні призначаються частіше, ніж будь-які інші продукти для догляду за шкірою.