0
0

Мелатoнін та сон

Бренди
Новинка
Новинка
Новинка
0
325 грн
Новинка
0
155 грн
Новинка
0
310 грн
Новинка
0
220 грн
Новинка
0
620 грн
Новинка
0
405 грн

Ось що кажуть наші клієнти про товари в категорії "Мелатoнін та сон"

Дивитись всі

Нам важлива кожна думка!

Вячеслав Дениско
05.11.2021
Calcium Zinc Magnesium (250 таблеток)
Calcium Zinc Magnesium (250 таблеток)
крутий товар..

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
28.06.2023 14:45
Алопеція у жінок - причини та лікування
Алопеція у жінок - причини та лікування
Алопеція чи просто облисіння традиційно вважається чоловічою проблемою. Насправді ж жодної гендерної прихильності у цієї проблеми немає. Фактично, випадання волосся – це хвороба, причиною якої можуть бути десятки факторів. І жоден із них не можна розгляда..
17.05.2023 17:42
Відновлення після Коронавірусу
Відновлення після Коронавірусу
Коронавірус став справді серйозним випробуванням для всього людства: з пандемією такого масштабу світ не стикався вже понад сторіччя. І, як показали останні 2 роки, рівень розвитку глобальної системи охорони здоров'я ще дуже далекий від досконалості. Але,..
FAQ
FAQ image
Мелатoнін та сон

Мелатонін - головний секрет спокійного сну

Безсонні ночі підривають ваше самопочуття? Ви втомилися перевертатися, відчайдушно шукаєте розв'язання проблеми неспокійних ночей? Не зупиняйтеся на досягнутому! Мелатонін врятує ваш сон і омолодить ваше життя. Далі ми зануримося у світ мелатоніну, дізнаємося про його користь, застосування і про те, чому він просто потрібен у вашому житті, щоб ви змогли придбати його в нашому магазині і поліпшити якість сну.

Що таке мелатонін?

Мелатонін - це гормон природного походження, який виробляється в нашому організмі. Він виробляється шишкоподібною залозою в головному мозку і відповідає насамперед за регуляцію циклу "сон-неспання". Цей гормон відіграє ключову роль у підтримці циркадних ритмів, забезпечуючи бадьорість вдень і сон, що відновлює, вночі.

Віта Мелатонін - ваш супутник сну

Коли йдеться про якісні мелатонінові добавки, зверніть увагу на віта мелатонін. Ми пропонуємо першокласні продукти, які допоможуть вам досягти спокійного сну, на який ви заслуговуєте.

Наукова основа мелатоніну

Можливо, ви ставите запитання: "Як насправді працює мелатонін?". Розуміння наукових основ дії цього неймовірного гормону може ще більше зміцнити вашу впевненість у тому, що ви вирішили включити препарат віта мелатонін у свій щоденний раціон.

Мелатонін тісно пов'язаний із внутрішнім годинником організму - циркадним ритмом. Цей природний цикл впливає на те, коли ви почуваєтеся бадьорим, а коли - сонним. Коли світловий день зменшується, наприклад, увечері, шишкоподібна залоза викидає в кров більше мелатоніну. Такий стрибок рівня мелатоніну сигналізує організму про те, що час готуватися до сну.

Однак різні чинники можуть порушити цей крихкий баланс. Стрес, переїзди, змінна робота, надмірний вплив штучного світла (особливо від екранів) можуть порушити вироблення мелатоніну, що призводить до розладів сну.

Необхідність прийому мелатоніну

Відновлювальний сон

Мелатонін необхідний для досягнення глибокого і відновного сну. Коли рівень мелатоніну перебуває в рівновазі, засинання стає комфортнішим, а якість сну значно поліпшується.

Регуляція циркадних ритмів

Мелатонін є диригентом внутрішнього годинника організму, забезпечуючи бадьорість і активність удень і сонливість уночі. Цей баланс вкрай важливий для загального самопочуття.

Джет-Лаг і змінна робота

Добавки з мелатоніном допомагають пом'якшити наслідки затримки реактивного руху і ненормованої робочої зміни. Він допомагає скоригувати цикл "сон-неспання", щоб адаптуватися до нових часових поясів або графіків.

Стрес і тривожність

Мелатонін допомагає зменшити симптоми стресу і тривоги, полегшуючи засинання, коли в голові крутяться різні думки.

Особливості якісного мелатоніну

Високоякісні інгредієнти

Наші добавки з мелатоніном виробляються з високоякісних інгредієнтів, що гарантує безпеку та ефективність.

Різні дозування

Мелатонін пропонує різні дозування, зокрема 1 мг і 3 мг, що дає змогу підібрати оптимальне дозування, яке відповідає вашим потребам.

Безпека для дітей

Ми також пропонуємо мелатонін, спеціально розроблений для дітей, щоб ваші малюки теж могли спокійно спати.

Зручні у використанні таблетки

Наші добавки випускаються у формі таблеток, які легко ковтати, що робить їх зручними для щоденного застосування.

Інструкція із застосування мелатоніну

Застосування мелатоніну дуже просте. Прийміть одну таблетку приблизно за 30 хвилин - годину до сну, запиваючи склянкою води. Переконайтеся, що ви перебуваєте в слабо освітленому приміщенні, щоб допомогти вашому організму зрозуміти, що час спати.

Чому варто вибрати інтернет-магазин Стаса Бороди?

Високоякісна продукція

Ми пишаємося тим, що пропонуємо тільки найкращі мелатонінові добавки, гарантуючи вам заслужену якість.

Конкурентоспроможні ціни

Ми вважаємо, що якісний сон має бути доступний кожному, тому ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни на всі наші мелатонінові препарати.

Консультації фахівців

У вас є питання про мелатонін або його застосування? Наша компетентна команда готова допомогти вам і дати рекомендації.

Купуйте якісний мелатонін в інтернет-магазині Стаса Бороди

Насамкінець слід зазначити, що мелатонін - це не просто гормон, це ваш квиток до спокійного, омолоджувального сну. Наш інтернет-магазин пропонує високоякісні препарати, які підходять для будь-якого віку і потреб, і ви можете з легкістю придбати їх. Попрощайтеся з безсонними ночами і скажіть "здрастуйте" яскравішому й енергійнішому життю. Інвестуйте у свій сон та інвестуйте у своє життя. Купіть мелатонін сьогодні!