0
0

Протеїнові батончики

Бренди
Новинка
Хіт продажу
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка

Рекомендовані

FAQ
FAQ image
Протеїнові батончики

Чому варто їсти протеїнові батончики?

Протеїнові батончики часто розроблені таким чином, щоб бути смачними, пухкими та наповненими корисними інгредієнтами. Вони майстерно виготовлені, щоб доставити правильні поживні речовини і потужний удар білка, залишаючись при цьому чудовими на смак. Більшість протеїнових батончиків містять від 10 г до 20 г білка, але також можуть містити багато цукру і калорій.


Купити протеїновий батончик може бути чудовим способом збільшити щоденну норму білка, проте важливо пам'ятати про калорійність та вміст цукру. Іноді краще отримувати білок з натуральних продуктів, таких як нежирне м'ясо, птиця, яйця, горіхи, насіння та боби.

Чи допомагають протеїнові батончики набирати вагу?

Коли справа доходить до міфів про схуднення і збільшення ваги, буває важко відокремити факт від вигадки. Ви дійсно наберете вагу тільки в тому випадку, якщо будете їсти більше калорій, ніж спалюєте за день. Таким чином, протеїнові батончики змусять вас набрати вагу тільки в тому випадку, якщо вони перевищують вашу добову норму калорій.

Який найкращий протеїновий батончик?

Для того, щоб підібрати найкращий для вас протеїновий батончик, необхідно знати свої цілі. Вирушаючи в подорож, пов'язану з фітнесом або схудненням, дуже важливо встановити фітнес-цілі, щоб ви могли відстежувати свій прогрес і мали на чому зосередитись. Як тільки ви дізнаєтеся свою мету, ви зможете вирішити, який протеїновий батончик для вас найкращий.


Деякі протеїнові батончики призначені для збільшення маси для тих, хто хоче наростити велику кількість м'язів. Ці батончики будуть містити велику кількість вуглеводів, а також білків і велику кількість калорій для тих, хто сидить на висококалорійній дієті. З іншого боку, існують "пісні" або "дієтичні" протеїнові батончики, які містять дуже мало вуглеводів і низьку кількість калорій, але при цьому містять багато білка, і вони краще підходять для людей, які намагаються схуднути, одночасно нарощуючи м'язову масу і силу.


Нарешті, одним з найбільш важливих моментів, які слід враховувати при прийнятті рішення про те, чи підходить вам протеїновий батончик, є його смак і текстура. Деякі протеїнові батончики дуже щільні з жувальною текстурою, в той час як деякі розроблені, щоб імітувати звичайні шоколадні батончики з їх декадентським смаком і шоколадною глазур'ю. 


Купити протеїнові батончики різної ваги та за будь-яким смаком ви можете у нашому магазині або оформивши заявку на нашому сайті.