0
0

Міноксидил 12%

Бренди
Новинка
Хіт продажу
0
760 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
19.07.2023 11:55
П'ять популярних типів бороди та поради щодо догляду за ними
П'ять популярних типів бороди та поради щодо догляду за ними
Якщо жінка пишається красою та доглянутістю свого волосся, то для багатьох чоловіків предметом гордості та турботи стала борода. На Русі вона з давнини вважалася ознакою мужності і солідності. Лише реформи царя Петра змусили російське дворянство відмовити..
13.07.2023 08:39
Не росте борода: що робити?
Не росте борода: що робити?
Борода сьогодні вважається атрибутом чоловічої сили та мужності. В уяві багатьох вона є невід’ємною частиною брутальної сексуальності та харизматичної привабливості сучасного альфа-самця. Тому не дивно, що чимало чоловіків мріють, аби волосся на підборідд..
02.06.2023 14:54
Відновлення волосся після вагітності та пологів
Відновлення волосся після вагітності та пологів
Народження дитини – величезне щастя, випадає частку жінки. Однак перше півріччя після цієї події для більшості молодих матерів стає важким випробуванням. Крім багатьох нових турбот по догляду за дитиною, жінок турбують проблеми, пов'язані з власною зовніш..
FAQ
FAQ image
Міноксидил 12%

Міноксидил 12 %

 

Коли народні методи та модні препарати від випадіння волосся виявляються неефективними, не варто впадати у відчай. Багато чоловіків змиряються із ситуацією або замислюються про трансплантацію. Проте, надія помирає останньою, залишаючи шанс зупинити випадіння волосся.


Ефективність 12-відсоткового міноксидилу


Коли жодні ліки від випадіння волосся не справляються з покладеним на них завданням, змінити ситуацію та зупинити облисіння здатний міноксидил. Його 12-відсоткова концентрація виявляється ефективною навіть у надзвичайно складних випадках, коли велика кількість волосяних фолікулів повністю атрофована. Але якщо такої концентраццї мало, рекомендуємо переглянуті Міноксидил 15%


Саме в таких ситуаціях розкриваються явні переваги засобів проти випадіння волосся з нашого інтернет-магазину:


• поступово припиняється випадіння волосинок;

• активується ріст нових;

• стимулюється їх перехід із пушкової стадії у термінальну.


Трихологами доведено – чим вища концентрація міноксидилу, тим більша ймовірність досягнення бажаного ефекту. Однак при вираженому ступені алопеції для цього знадобиться дещо більше часу. Мінімальний термін появи першого результату – 4 місяці. Проте, все залежить від індивідуальних особливостей організму.  


Склад 12-відсоткової версії препарату, представленого в каталозі, посилений азелоїновою кислотою та фінастеридом, які блокують пригнічуючу дію чоловічих статевих гормонів на волосяні фолікули.


Показання до застосування


Фахівці рекомендують купити міноксидил навіть у тих випадках, коли рівень випадіння волосся досяг загрозливих розмірів:


• волосся припинило свій ріст;

• повністю злилися тім'яна та лобова зони облисіння;

• інтенсивно вилазить волосся на скронях.


Застосування 12-відсоткового препарату показує високу ефективність при помірному ступені алопеції та є виправданим у разі відсутності прогресу при використанні складу з нижчою концентрацією. Ми знаємо, як вилікувати алопецію. Тому в нашому каталозі представлена повна лінійка косметичних засобів на основі міноксидилу. Для замовлення товару, отримання консультації звертайтеся до наших менеджерів.