0
0

Альфа-ліпоєва кислота Puritan's Pride Alpha Lipoic Acid 200 mg 100 капс

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
465 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару
Puritan's Pride Alpha Lipoic Acid 200 mg це біологічно активна добавка, яка містить чисту альфа-ліпоєвої кислоти.

Властивості
- Позитивно впливає на метаболізм глюкози;
- Захищає від діабетичних ускладнень;
- Профілактика нейродегенеративних захворювань;
- Поліпшує чутливість тканин до інсуліну;
- Знижує токсичність важких металів;
- Зменшує надлишок вільних радикалів;
- Покращує енергетичний обмін;
- Бореться з мітохондріальними дисфункциями;
- Регулює рівень ліпідів в крові;
- Підсилює когнітивні функції;
- Уповільнює старіння.

Було доведено, що ендогенний синтез альфа-ліпоєвої кислоти може бути недостатнім, щоб повністю використовувати її потенціал для здоров'я. Початкові дослідження показують, що містяться в їжі продукти характеризуються відносно низькою біодоступністю. Здається, що тільки добавка дозволяє безпечне та ефективне збільшення альфа-ліпоєвої кислоти в організмі, що призводить до поліпшення роботи ключових систем і органів.

Puritan's Alpha Lipoic Acid рекомендується людям, які хочуть зменшити негативні наслідки старіння і захистити організм від дисфункцій, властивих старості. Він дуже добре підходить для лікування метаболічних синдромів, профілактики діабету, нейродегенеративних захворювань і серцево-судинних захворювань. Альфа-ліпоєва кислота також може бути використана для зміцнення пам'яті та підвищення розумової працездатності. Робить позитивний вплив на рівень енергії і життєвої сили, сприяє підтримці оптимальної фізичної працездатності.

Альфа-ліпоєва кислота (АЛК) ця речовина, що виробляється в організмі людини і присутнє в деяких продуктах. Система має ряд різних функцій вона є кофактором для багатьох ферментів, вона бере участь у виробництві енергії, покращує процес детоксикації, бореться з надлишком вільних радикалів.

Дослідження показали, що підвищення кислотно-ліпоєвої рівня позитивно впливає на функціонування всього організму і може мінімізувати ризик багатьох захворювань (особливо тих, які характерні для літнього віку).

Захист від вільних радикалів
Дослідники довели, що вільні радикали, хоча і важливі для правильного функціонування організму, в надлишку дуже шкідливі для здоров'я. Вони прискорюють старіння, пошкоджують клітинну ДНК і є основною причиною хвороб, які називаються «цивілізація».

Альфа-ліпоєва кислота відіграє велику роль в підтримці балансу між процесами окислення і відновлення. Він реагує з вільними радикалами і ефективно їх нейтралізує. Ефективно видаляє з організму надлишок різних типів радикалів як гідроксил, так і пероксинітрит, хлорноватистую кислоту і синглетний кисень. Дуже важливо, що альфа-ліпоєва кислота розчиняється в воді і жирі. Завдяки цьому він легко проникає через всі біологічні бар'єри в організмі і може працювати в кожній клітині.

Альфа-ліпоєва кислота володіє ще однією перевагою, яке збільшує її антиоксидантний потенціал. Це з'єднання здатне стимулювати синтез сильного ендогенного антиоксиданту, тобто глутатіону. Більш того він може сприяти регенерації окислених вітамінів С і Е, завдяки чому вони відновлюють свої антиоксидантні властивості, втрачені після реакції з вільними радикалами.

Стабілізація глюкози
Альфа-ліпоєва кислота є гипогликемической і тому часто рекомендується для лікування і профілактики діабету та інсулінорезистентності. Це з'єднання відновлює чутливість тканин до інсуліну і сприяє регуляції рівня цукру в крові. Крім того, він запобігає несприятливий процес глікірованія в нирках і кровоносних судинах. Таким чином, він захищає від виникнення різних діабетичних невропатій у діабетиків.

Гіпоглікемічна дія альфа-ліпоєвої кислоти здійснюється кількома різними способами. Це з'єднання запобігає накопиченню триацилгліцеридів в підшлунковій залозі, які можуть пошкодити бета-клітини і, отже, негативно вплинути на секрецію інсуліну. Крім того, він покращує метаболізм глюкози, стимулюючи гліколіз і пригнічуючи глюконеогенез. Він також впливає на основні переносники глюкози, що покращує її поглинання клітинами.

Когнітивне здоров'я
Альфа-ліпоєва кислота робить позитивний вплив на пацієнтів з когнітивними порушеннями. Це прекрасно працює в разі хвороби Альцгеймера і різних порушень пам'яті (наприклад, через травму або інсульту). Це може допомогти зменшити симптоми захворювання, поліпшити пам'ять і посилити когнітивні функції.

Використовуваний у здорових людей, він діє як ноотропний агент він стимулює синтез важливих нейротрансмітерів і покращує процес проведення нервових імпульсів. Завдяки цьому це полегшує придбання знань, підвищує загальну ефективність і працездатність розуму.

Альфа-ліпоєва кислота знижує ризик нейродегенеративних захворювань. Її дія спрямована безпосередньо на центральну нервову систему. Як потужний антиоксидант, він знижує ризик пошкодження нейронів вільними радикалами і знижує інтенсивність окисного стресу. Це також сприяє пригніченню хронічного запалення в тканинах мозку.

Детоксикація організму
Альфа-ліпоєва кислота запобігає токсичний вплив тяжких металів, таких як свинець, кадмій, ртуть і миш'як. Як і інші сірковмісні сполуки, він легко зв'язується з металами, створюючи легко видаляються хелатні комплекси. Це також може бути корисно в разі гемохроматоза, що характеризується патологічним накопиченням заліза в організмі.

Альфа-ліпоєва кислота є одним з найбільш ефективних активаторів ендогенного виробництва глутатіону з'єднання, що має велике значення для процесу детоксикації організму. Глутація видаляє з системи побічні продукти, що виникають в результаті реакції з вільними радикалами; прискорює виведення токсинів з сигаретного диму, алкоголю і фармацевтичних препаратів. Дефіцит глутатіону вказується в якості основного фактора дисфункції печінки.

На закінчення, Puritan's Pride Alpha Lipoic Acid є різноспрямованою добавкою. Використовуваний у людей середнього та похилого віку, він може затримати процес старіння і мінімізувати ризик захворювань, характерних для літнього віку. Молоді люди, які потребують додаткової енергії і підтримки роботи розуму, також можуть досягти цього. Добавка також показана в разі нерегульованої цукрової економіки та інсулінорезистентності.

Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по дві (2) капсули два рази в день, бажано під час їжі.

Склад:

Розмір порції 1 капсула
Порцій в упаковці 100
Зміст на порцію  
Альфа-ліпоєва кислота 200 мг **

** Добова доза не визначена.

Інші інгредієнти: рисове борошно, желатин, рослинна целюлоза, рослинний стеарат магнію.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Для покращення метаболізму
0
1 710 грн
0
305 грн
0
395 грн
0
285 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
23.04.2024 11:38
Чоловічий та жіночий шампуні: В чому різниця
Чоловічий та жіночий шампуні: В чому різниця
Раніше шампуні були універсальні для обох статей, відрізняючись хіба що ароматом і призначенням для різних типів волосся. Зараз же існують шампуні, розроблені спеціально для чоловіків або жінок. Дехто вважає, що відмінності між цими продуктами обмежуються..
22.04.2024 08:43
Як використовувати помаду для волосся: Посібник від експерта
Як використовувати помаду для волосся: Посібник від експерта
Помада для волосся також ефективна для стилізації бороди та формування брів. Цей багатофункціональний продукт забезпечить утримання зачіски протягом усього дня.Для чого потрібна помада для волосся і який ефект даєПомада для волосся надає можливість для фі..
19.04.2024 08:39
Тверді одеколони: новий тренд у світі парфумів
Тверді одеколони: новий тренд у світі парфумів
Тверді одеколони перетворилися на справжній прорив в ароматичній індустрії. Цей новаторський формат швидко завоював любов поціновувачів натуральних компонентів, елегантності у світі косметики та комфорту у використанні. Їхня особливість не обмежується тіл..
18.04.2024 09:33
Пудра для волосся: Легкий засіб - стильний образ
Пудра для волосся: Легкий засіб - стильний образ
Пудра для укладки волосся у чоловіків - це відносно новий засіб, що швидко набирає популярності, але дає змогу додати волоссю об'єм і поліпшити його структуру. Цей продукт характеризується легкістю і сприяє створенню природного образу без відчуття переван..
17.04.2024 14:52
Міноксидил: Поширені запитання
Міноксидил: Поширені запитання
Міноксидил - це ліки, що спочатку застосовувалися для зниження високого кров'яного тиску, які були схвалені FDA для лікування андрогенетичної алопеції, або звичайного облисіння. Спочатку його використовували у формі таблеток, але через побічні ефекти пізн..
16.04.2024 14:03
Догляд за обличчям для чоловіків: Поради для здорової шкіри
Догляд за обличчям для чоловіків: Поради для здорової шкіри
Часто існує помилкова думка, що чоловіки не потребують догляду за шкірою. Однак це не так: догляд за шкірою обличчя важливий і для чоловіків, причому є певні особливості..