Close icon
Arrow right Назад
Каталог товарів Arrow right
Про міноксидил Гарантії та обмін Статті Відстежити Інструкція Сертифікати Знижки Бренди Доставка Самовиніс Оплата Відгуки про товари Відгуки про магазин Допомога Контакти
Мова:
Валюта:
Inst preview
Долучайся до нашої бородатої групи в Instagram
Phone call icon
Каталог
Track icon Відстежити Cart icon Кошик User icon Ввійти
Показано з 1 до 15 із 24 (всього 2 сторінок)

Набори для відрощування волосся та бороди

 

Мода на гладенько поголені чоловічі щоки залишилася в минулому. Нині в тренді борода. І що густіше, то краще! Проте не всім природа зробила такий розкішний подарунок. Сотні тисяч чоловіків марно борються за право носити бороду. Перемагають ті, хто використовує міноксидил.


Сьогодні міноксидил – найефективніший засіб від випадіння волосся. Він гарантовано зупиняє облисіння, робить волосся густішим і міцнішим. Невідомо, хто вирішив випробувати препарат на бороді. Виявилося, зовсім неважливо, де росте і чому випадає волосся. Міноксидил однаково ефективний на голові та підборідді.


5-відсотковий міноксидил наноситься 2 рази на добу: у ранковий та вечірній час. При одноразовому використанні засіб проти випадіння волосся на бороді зростатиме повільніше. Аби стимулювати її активне зростання, допускається використання препарату в концентрації 10 і навіть 15 %. Більше дозування рекомендоване також за відсутності результату через 4 місяці після початку використання міноксидилу.


Спосіб застосування


Для успішного стимулювання росту бороди слід суворо дотримуватися інструкції:


• перед нанесенням препарату необхідно ретельно очистити шкіру та вмитися. Зволожена шкіра краще засвоює активні інгредієнти;

• рівномірно розподілити 1 мл розчину по ділянках шкіри, де потрібен активний ріст бороди;

• коловими рухами втирати засіб у шкіру обличчя.


Забороняється змивати нанесений на шкіру міноксидил від випадіння волосся впродовж 3 годин.


Препарати будь-якої концентрації, а також унікальні набори для догляду за бородою, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину в Україні. Будь-який з них можна купити за привабливою ціною, оформивши замовлення на сайті або в Instagram.