Каталог
Track icon Відстежити Cart icon Кошик User icon Ввійти
Показано з 1 до 9 із 9 (всього 1 сторінок)

Набори для відрощування волосся та бороди

 

Мода на гладенько поголені чоловічі щоки залишилася в минулому. Нині в тренді борода. І що густіше, то краще! Проте не всім природа зробила такий розкішний подарунок. Сотні тисяч чоловіків марно борються за право носити бороду. Перемагають ті, хто використовує міноксидил.


Сьогодні міноксидил – найефективніший засіб від випадіння волосся. Він гарантовано зупиняє облисіння, робить волосся густішим і міцнішим. Невідомо, хто вирішив випробувати препарат на бороді. Виявилося, зовсім неважливо, де росте і чому випадає волосся. Міноксидил однаково ефективний на голові та підборідді.


5-відсотковий міноксидил наноситься 2 рази на добу: у ранковий та вечірній час. При одноразовому використанні засіб проти випадіння волосся на бороді зростатиме повільніше. Аби стимулювати її активне зростання, допускається використання препарату в концентрації 10 і навіть 15 %. Більше дозування рекомендоване також за відсутності результату через 4 місяці після початку використання міноксидилу.


Спосіб застосування


Для успішного стимулювання росту бороди слід суворо дотримуватися інструкції:


• перед нанесенням препарату необхідно ретельно очистити шкіру та вмитися. Зволожена шкіра краще засвоює активні інгредієнти;

• рівномірно розподілити 1 мл розчину по ділянках шкіри, де потрібен активний ріст бороди;

• коловими рухами втирати засіб у шкіру обличчя.


Забороняється змивати нанесений на шкіру міноксидил від випадіння волосся впродовж 3 годин.


Препарати будь-якої концентрації, а також унікальні набори для догляду за бородою, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину в Україні. Будь-який з них можна купити за привабливою ціною, оформивши замовлення на сайті або в Instagram.