0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Міноксидил для жінок

images
Автор статті Стас Борода - спеціаліст в галузі трихології з багаторічним досвідом, засновник компаній “Minoxidil-Ukraine”, “Minoxidilia”.
Міноксидил для жінок

Зміст

  1. Показання до застосування міноксидилу
  2. Характер впливу міноксидилу
  3. Рекомендоване дозування та форми випуску
  4. Використання під час вагітності та лактації
  5. Застосування Міноксидилу після хіміотерапії
  6. Противопоказания

Багато хто стикається з андрогенетичною алопецією, або просто облисінням, яке є найбільш поширеним захворюванням серед усіх проблем з волоссям. Близько 95% випадків цієї проблеми відзначаються серед чоловіків, але й жінки також не застраховані від втрати волосся через генетичні фактори. Для них наслідки цього захворювання часто виявляються значно болючішими. Густе, довге та здорове волосся завжди було об'єктом гордості для жінок, а також важливою частиною їхньої краси. Тому питання лікування алопеції мають особливу актуальність для жіночої статі, можливо, навіть більшу, ніж для чоловіків.

Один з найбільш ефективних методів лікування цього захворювання полягає у використанні препарату Міноксидил. Його ефективність підтверджена численними клінічними дослідженнями та практичним досвідом застосування. Міноксидил сприяє стимуляції волосяних фолікулів та процесів їх живлення, тому він є таким же корисним для жінок, як і для чоловіків. Він допомагає відновити міцність та густоту волосся, а також сприяє зростанню здорових, міцних та красивих волосків. Однак, через фізіологічні відмінності між чоловічим та жіночим організмом, важливо застосовувати індивідуальний підхід у лікуванні.

Показання до застосування міноксидилу

Ось найпоширеніші ситуації, в яких рекомендовано використання Міноксидилу жінками:

  • втрата волосся внаслідок вікових фізіологічних змін;

  • порідіння покриву волосистої частини голови на тлі гормональних аномалій і стійких змін;

  • випадіння волосся через недостатнє надходження поживних речовин, мінералів і вітамінів;

  • уповільнення росту волосся, його загальне ослаблення внаслідок впливу несприятливих екологічних чинників;

  • пошкодження структури волосся агресивними косметичними засобами, фарбами, неякісними доглядовими засобами.

Характер впливу міноксидилу

Основна характеристика Міноксидилу полягає в його здатності розширювати кровоносні судини. Коли він наноситься на ділянки шкіри, де спостерігається проблема з ростом волосся, поліпшується кровообіг. У результаті волосяні фолікули отримують посилене живлення, що стимулює метаболічні процеси в них. До того ж, ефект від використання цього засобу проявляється таким чином:

  • рецептори в клітинних мембранах стають більш чутливими;

  • стимулюється синтез бета-катеніну, необхідного для утворення нового волосся;

  • волосяні стрижні внаслідок інтенсифікації живлення потовщуються;

  • загальна швидкість росту волосся збільшується.

За тривалого застосування пробуджуються навіть сплячі фолікули, тому зачіска стає густішою.

Рекомендоване дозування та форми випуску

Організм представниць прекрасної статі більш чутливий до діючої речовини препарату, тому використовувати його необхідно строго відповідно до інструкції. Також настійно рекомендується звернутися за консультацією до фахівців.

Загальні правила використання жіночого Міноксидилу:

  1. Під час застосування засобу двічі на день рекомендується використовувати дозування у 2%, тоді як чоловікам зазвичай підходить концентрація від 5 до 16%.

  2. Якщо препарат використовується один раз на день, можна вибрати засіб із 5% концентрацією.

  3. Важливо бути обережним під час нанесення засобу, уникаючи його контакту з частинами тіла, де ріст волосся небажаний (перенісся, брови, верхня губа, щоки тощо).

  4. Рекомендується проводити процедуру в одноразових рукавичках.

  5. Для запобігання потрапляння засобу на подушку або інші ділянки шкіри під час сну, доцільно надягати на волосся шапочку з дихаючої тканини.

Міноксидил випускається в різних формах, що дає змогу вибрати найзручніший варіант застосування:

  • спрей;

  • шампунь;

  • мазь;

  • лосьйон;

  • маски;

  • піна.

Якщо це необхідно, можна комбінувати використання кількох продуктів для досягнення сильнішого і комплексного ефекту. Наприклад, можна помити голову шампунем, що містить Міноксидил, а після цього на чисте і сухе волосся нанести лосьйон.

Застосування мазей може бути не завжди зручним з погляду естетики, але така форма препарату ефективна під час лікування серйозних форм андрогенетичної алопеції чоловічого типу.

Використання під час вагітності та лактації

Експерти настійно радять уникати прийому будь-яких лікарських засобів під час вагітності та грудного вигодовування, оскільки це може завдати шкоди як здоров'ю матері, так і дитині, яка розвивається. У зв'язку з цим рекомендується відмовитися від використання Міноксидилу в ці періоди. На даний момент відсутня достатньо даних про вплив препарату на організм жінки та її дитини.

Застосування Міноксидилу після хіміотерапії

Для оцінки результативності Міноксидилу у відновленні волосяного покриву після проходження курсу хіміотерапії фахівці аналізували відгуки пацієнтів і фотографії до і після лікування. Результати показали, що терапія Міноксидилом ефективно сприяє росту волосся навіть після серйозного хімічного впливу на організм.

У таких випадках рекомендується починати терапію з препаратів, що містять мінімальну концентрацію активної речовини. Якщо лікування буде добре переноситися і не викличе побічних ефектів, можна поступово збільшувати дозування.

Противопоказания

Однією з істотних переваг Міноксидилу є те, що він не містить гормонів. До того ж у його складі відсутні барвники, чужі організму. Також препарат вирізняється низьким рівнем алергенності.

Водночас є низка протипоказань до його застосування:

  1. вік до 18 років;

  2. шкірні захворювання;

  3. наявність пошкоджень на шкірі в області застосування;

  4. індивідуальна реакція на компоненти засобу;

  5. вагітність і період годування груддю.

Перед застосуванням Міноксидилу слід проконсультуватися з фахівцем. Також дуже велике значення має оригінальне походження препарату. Фальсифікат не тільки не принесе очікуваного результату, а й може призвести до ще більшого посилення вже наявних проблем з волоссям.

Для детального ознайомлення з жіночим міноксидилом, його видами, застосуванням та побічними ефектами, перегляньте відео "Жіночий Міноксидил. Види, застосування, побічні ефекти":

Попередня стаття Наступна стаття
Коментарі
Даруємо 100₴ за Реєстрацію*Промокод діє від 1000₴Промокод на першу покупку