Каталог
Track icon Відстежити Cart icon Кошик User icon Ввійти
Показано з 1 до 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Міноксидил 6 %

 

Випадіння волосся лякає будь-яку людину. Зіткнувшись із проблемою облисіння, жінки та чоловіки часто використовують недієві методи, ефект від яких незначний і малопомітний. 

 

Але рішення є. Засіб від алопеції все ж існує. Купити його можна вже зараз у нашому інтернет-магазині. 

 

Міноксідил: № 1 серед ефективних препаратів від випадіння волосся

 

Єдиним засобом боротьби з алопецією, чия дієвість підтверджена клінічними випробуваннями, є міноксидил. В Україні можна купити препарат у концентрації від 2 до 16 %.


Міноксидил не тільки прискорює ріст волосся. Він також покращує інтенсивність кровопостачання, що переводить фолікули із фази відпочинку у фазу росту. Відбувається значне зміцнення волосяних цибулин та збільшення товщини стрижнів. Чим більше волосинок одночасно знаходяться в стадії росту, тим густішою стає зачіска.


Впродовж десятиліть успішного застосування міноксидилу було виявлено закономірність: чим сильніше вилазить волосся, тим більшу концентрацію засобу від облисіння рекомендують використовувати трихологи.


6-відсотковий міноксидил розроблений для чоловіків із помірно вираженим ступенем алопеції, коли волосяні фолікули не встигли атрофуватися.


У такій ситуації перші результати помітні вже за 3 – 4 місяці:


• зупиняється випадіння волосся;

• прискорюється його ріст;

• зачіска та борода стають густішими.

 

Як використовувати препарат

 

Перед початком застосування міноксидилу необхідно точно встановити причини випадіння волосся. Препарат довів свою ефективність при андрогенній формі алопеції, а також осередковому та дифузному різновидах облисіння у складі комплексної терапії.


Засіб проти алопеції наноситься на шкіру голови або підборіддя 2 рази на день із мінімальним інтервалом 8 годин. Оптимальний результат досягається при використанні засобу після миття волосся. Тривалі перерви в застосуванні міноксидилу небажані.


Щоб оцінити можливості міноксидилу повною мірою, знадобиться від 6 до 12 місяців, хоча цей показник є індивідуальним. У деяких наших клієнтів перші результати з’являються вже за місяць. У нашому каталозі представлений 6-відсотковий розчин, склад якого доповнений азелоїновою кислотою, вітамінами та оліями, що сприяють активації росту волосся.


Дізнатися подробиці, ознайомитися з цінами та умовами придбання міноксидилу можна, звернувшись до наших консультантів. 

FAQ

  • → Скільки годин потрібно тримати міноксидил?

    Міноксидил необхідно наносити 2 рази на день на чисту суху шкіру по 1 мл із перервою близько 8-10 годин.

  • → Як міноксидил впливає потенцію?

    Гормональна ж система чоловічого організму ніяк не задіяна у цьому процесі. Тому на запитання "Як міноксидил впливає на потенцію?" можлива лише одна відповідь – ніяк.

Міноксидил необхідно наносити 2 рази на день на чисту суху шкіру по 1 мл із перервою близько 8-10 годин.

Гормональна ж система чоловічого організму ніяк не задіяна у цьому процесі. Тому на запитання "Як міноксидил впливає на потенцію?" можлива лише одна відповідь – ніяк.