Close icon
Arrow right Назад
Каталог товарів Arrow right
Про міноксидил Гарантії та обмін Статті Відстежити Інструкція Сертифікати Знижки Бренди Доставка Самовиніс Оплата Відгуки про товари Відгуки про магазин Допомога Контакти
Мова:
Валюта:
Inst preview
Долучайся до нашої бородатої групи в Instagram
Phone call icon
Каталог
Track icon Відстежити Cart icon Кошик User icon Ввійти
Показано з 1 до 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Міноксидил 6 %

 

Випадіння волосся лякає будь-яку людину. Зіткнувшись із проблемою облисіння, жінки та чоловіки часто використовують недієві методи, ефект від яких незначний і малопомітний. 

 

Але рішення є. Засіб від алопеції все ж існує. Купити його можна вже зараз у нашому інтернет-магазині. 

 

Міноксідил: № 1 серед ефективних препаратів від випадіння волосся

 

Єдиним засобом боротьби з алопецією, чия дієвість підтверджена клінічними випробуваннями, є міноксидил. В Україні можна купити препарат у концентрації від 2% до 16 %.


Міноксидил не тільки прискорює ріст волосся. Він також покращує інтенсивність кровопостачання, що переводить фолікули із фази відпочинку у фазу росту. Відбувається значне зміцнення волосяних цибулин та збільшення товщини стрижнів. Чим більше волосинок одночасно знаходяться в стадії росту, тим густішою стає зачіска.


Впродовж десятиліть успішного застосування міноксидилу було виявлено закономірність: чим сильніше вилазить волосся, тим більшу концентрацію засобу від облисіння рекомендують використовувати трихологи.


6-відсотковий міноксидил розроблений для чоловіків із помірно вираженим ступенем алопеції, коли волосяні фолікули не встигли атрофуватися.


У такій ситуації перші результати помітні вже за 3 – 4 місяці:


• зупиняється випадіння волосся;

• прискорюється його ріст;

• зачіска та борода стають густішими.

 

Як використовувати препарат

 

Перед початком застосування міноксидилу необхідно точно встановити причини випадіння волосся. Препарат довів свою ефективність при андрогенній формі алопеції, а також осередковому та дифузному різновидах облисіння у складі комплексної терапії.


Засіб проти алопеції наноситься на шкіру голови або підборіддя 2 рази на день із мінімальним інтервалом 8 годин. Оптимальний результат досягається при використанні засобу після миття волосся. Тривалі перерви в застосуванні міноксидилу небажані.


Щоб оцінити можливості міноксидилу повною мірою, знадобиться від 6 до 12 місяців, хоча цей показник є індивідуальним. У деяких наших клієнтів перші результати з’являються вже за місяць. У нашому каталозі представлений 6-відсотковий розчин, склад якого доповнений азелоїновою кислотою, вітамінами та оліями, що сприяють активації росту волосся.


Дізнатися подробиці, ознайомитися з цінами та умовами придбання міноксидилу можна, звернувшись до наших консультантів. 

FAQ

  • → Скільки годин потрібно тримати міноксидил?

    Міноксидил необхідно наносити 2 рази на день на чисту суху шкіру по 1 мл із перервою близько 8-10 годин.

  • → Як міноксидил впливає потенцію?

    Гормональна ж система чоловічого організму ніяк не задіяна у цьому процесі. Тому на запитання "Як міноксидил впливає на потенцію?" можлива лише одна відповідь – ніяк.

Міноксидил необхідно наносити 2 рази на день на чисту суху шкіру по 1 мл із перервою близько 8-10 годин.

Гормональна ж система чоловічого організму ніяк не задіяна у цьому процесі. Тому на запитання "Як міноксидил впливає на потенцію?" можлива лише одна відповідь – ніяк.