0
0

Cекретні акціїї для підписників телеграм

Puritan's Pride Triple Strength Glucosamine, Chondroitin MSM 360 таб.

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
1 985 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Puritan's Pride Triple Strength Glucosamine, Chondroitin MSM це добавка, яка покращує стан суглобів.

Властивості

  • -Підтримує стан і функціонування суглобів
  • -Зменшує біль і запальні процеси
  • -Покращує процеси відновлення тканин
  • -Допомагає збільшити рухливість суглобів
  • -Стимулює вироблення синовіальної рідини

Препарат містить унікальну, легко засвоюється композицію сульфату глюкозаміну і отриману з природного джерела (бичачий хондроз) сульфату хондроїтину.

Глюкозамін це природна речовина, похідне глюкози, яке синтезується в організмі з молекул глюкози і глютамина в присутності ферменту глюкозамін-синтетази. Глюкозамін виробляється в організмі в невеликих кількостях, і здатність його синтезувати з віком зменшується. Відносно високий вміст глюкозаміну в суглобовому хрящі було сигналом вченим, що ця речовина може бути корисним у разі захворювань, пов'язаних з остеоартритом.

Глюкозамін є субстратом для виробництва гликозаминогликанов і протеогліканів, які є компонентом міжклітинної хряща. Через те, що глюкозамін не присутній ні в одному з харчових продуктів, його слід постачати у вигляді добавок.

Ефект глюкозаміну

Було показано, що хондроцити (клітини хряща) використовують глюкозамін для включення його молекул в глікозаміногліканових ланцюга. Глюкозамін також має здатність знижувати активність окремих ферментів (наприклад, матриксних металопротеаз), що беруть участь в деградації суглобового хряща.

Сприятливий вплив глюкозаміну також спостерігається в хрящі, ураженому остеоартритом. В результаті неправильного ходу репаративних процесів у хондроцитов, які діляться, виникають проблеми з досягненням пошкоджених ділянок хряща, в тому числі з-за того, що знижується здатність до прилипання до білків внутрішньоклітинного матриксу. Було доведено, що сульфат глюкозаміну, взятий в дозі 50-500 мкмоль, сприяв поліпшенню адгезійних властивостей білків (особливо фибронектина) в хондроцитах, отриманих з кісток, схильних до дегенеративних змін, завдяки чому він підтримував регенеративні процеси пошкоджених тканин.

Хондроітин є органічною сполукою, що належить до групи глікозаміногліканів. Це мукополісахарид, що складається з чергуються залишків глюконовой кислоти і N-ацетілгалактозаміна. Хондроітин входить до складу суглобового хряща і способствуетсніженію тертя між рухомими частинами суглоба.

Ефект хондроїтину

Хондроітин володіє протизапальними властивостями і стимулює вироблення синовіальної рідини, завдяки якій він підтримує рухливість суглобів, збільшує амортизацію і зменшує запалення і біль.

Хондроітин це з'єднання, що виробляється в організмі, тому його постійно споживають під час руху. Ця речовина можна приймати разом з їжею, проте воно в основному міститься в хрящі бика і акулячого хряща, тобто в продуктах з вельми обмеженим доступом, тому, як у випадку хондроїтину, так і глюкозаміну, варто мати зручну і ефективну форму таблеток.

Метілсульфонілметан (диметилсульфон, більш широко відомий як ЧСЧ) органічна сполука сірки, отримане з лігніну; окислена форма диметилсульфоксида (ДМСО), яка використовується в добавках, завдяки своїм специфічним антиоксидантну та протизапальну властивостями. Сприяє підтриманню належного стану суглобів (незначно відрізняється за своєю дією від сульфату глюкозаміну).

Puritan's Pride Triple Strength Glucosamine, Chondroitin MSM це біологічно активна добавка, призначена, зокрема, для фізично активних людей. Препарат є невід'ємним елементом щоденного прийому їжі серед людей, що піддаються підвищеному ризику переломів, падінь, травм та інших травм, які призводять до болю і дискомфорту під час тренувань.

Не тільки спортсмени піддаються надмірній експлуатації суглобів, тому препарат також рекомендується людям з надмірною вагою, літнім людям і працівникам, які виконують важку фізичну роботу. Ця добавка також може бути корисною в разі болю і обмеженою рухливості суглобів, пов'язаних з остеоартрозом.

Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по дві (2) таб в день, бажано під час їжі.

Склад

Розмір порції2 таб
Порцій в упаковці180
Зміст речовин на порцію 
калорій 5 
всього вуглеводів1 г <1% **
натрій10 мг <1%
Глюкозаміну гідрохлориду1500 мг (1,5 г) ***
Запатентована суміш Mobili-Flex ™, метілсульфонілметан (MSM), хондроитинсульфат, колаген (гідролізований желатин), цитрусовий біофлавоноідний комплекс (Citrus spp.) (Фрукти та шкірка), Boswellia serrata (смола)1194 мг (1,1 г) ***

** Процентні добові значення засновані на дієті на 2000 калорій
*** Добова доза не визначена.

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза, повідон. Містить <2%: кросповідон, малодекстрін, натуральний карамельний барвник, натуральну глазур пальмового листа, полісорбат 80, кремнезем, барвник діоксид титану, триацетин, рослинний стеарат магнію, рослинна стеаринова кислота. Містить інгредієнти з молюсків (крабів, креветок, лобстерів, раків).

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Для суглобів та кісток
Хіт продажу
0
363 грн
0
480 грн
0
790 грн
0
2 470 грн
0
335 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
24.05.2024 06:15
Гормональні зміни в організмі та їхній вплив на стан волосся: що потрібно знати
Гормональні зміни в організмі та їхній вплив на стан волосся: що потрібно знати
Гормони грають вирішальну роль у регуляції багатьох процесів в організмі, включаючи зростання і здоров'я волосся. Розуміння взаємозв'язку між гормональними змінами та станом волосся допомагає вжити заходів для підтримки їх здоров'я...
23.05.2024 06:04
Косметичні засоби для догляду за тілом: Професійні поради щодо вибору та використання
Косметичні засоби для догляду за тілом: Професійні поради щодо вибору та використання
Косметичні засоби для догляду за тілом стали невід'ємною частиною повсякденного життя сучасної людини. Вони не тільки допомагають підтримувати гігієну, а й відіграють важливу роль у покращенні зовнішності та самопочуття. Вибір правильних косметичних засоб..
22.05.2024 08:33
Косметичні сироватки для догляду за шкірою обличчя: Рекомендації щодо вибору та застосування
Косметичні сироватки для догляду за шкірою обличчя: Рекомендації щодо вибору та застосування
Косметичні сироватки — це потужні засоби, що забезпечують інтенсивний догляд за шкірою обличчя. Завдяки високій концентрації активних інгредієнтів, вони ефективно вирішують специфічні проблеми шкіри, такі як зневоднення, пігментація, вікові зміни та інші...
21.05.2024 11:13
Масаж голови для росту волосся: Види та техніки
Масаж голови для росту волосся: Види та техніки
Масаж голови є давньою практикою, яка не лише сприяє релаксації, але й має численні переваги для здоров'я волосся і шкіри голови. Стимуляція шкіри голови через масаж може покращувати кровообіг та сприяти росту волосся, роблячи масаж не тільки приємним, ал..
20.05.2024 11:05
Міноксидил після хіміотерапії та опромінення: Як допомагає
Міноксидил після хіміотерапії та опромінення: Як допомагає
Відновлення волосяних фолікулів після проходження хіміотерапії та опромінення є ключовим аспектом повернення до нормального життя для багатьох пацієнтів. Повторне зростання волосся може значно покращити якість життя і самооцінку осіб, які пережили онколог..
17.05.2024 12:53
Натуральна косметика: користь і особливості використання складів
Натуральна косметика: користь і особливості використання складів
Натуральна косметика — це продукти, які створені переважно з інгредієнтів природного походження, мінімально оброблених та без синтетичних добавок. Вона включає в себе різноманітні засоби для догляду за шкірою, волоссям та декоративну косметику, які обіцяю..