0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Яблучний оцет Puritan's Pride Apple Cider Vinegar 480 mg 200 табл

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
345 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Puritan's Pride Apple Cider Vinegar 480 mg це натуральна харчова добавка, яка містить високоефективний яблучний оцет

Властивості

- Детоксикація і очищення організму;

- Оптимізація травних процесів;

- Уповільнення процесу старіння;

- Регуляція рівня холестерину;

- Нормалізація бактеріальної флори;

- Позитивний вплив на шкіру;

- Збільшення енергії і життєвої сили;

- Допомога з втратою ваги;

- зміцнення імунітету;

- Стимуляція обміну речовин;

- Контроль ваги;

- Зменшення запору.

Яблучний оцет утворюється в процесі бактеріальної ферментації плодів. Це натуральний продукт, що виявляє ряд позитивних властивостей. Яблучний оцет багатий мінералами і вітамінами, в тому числі добре всмоктується калій, натрій, залізо, фосфор, мідь, вітаміни А, С, Е, В, вітаміни, антиоксидантні біофлавоноїди, пектини і органічні кислоти.

Яблучний оцет зводить до мінімуму ризик ожиріння і метаболічного синдрому. Дослідження на тваринах показали, що регулярне вживання яблучного оцту ефективно знижує високі показники, пов'язані з метаболічним синдромом. Метаболічний синдром є серйозним наслідком ожиріння, який проявляється у вигляді гіпертонії, інсулінорезистентності та дисліпідемії. Було показано, що використання яблучного оцту у людей з ожирінням значно знижує рівень загального холестерину, триацилглицеринов і атерогенних фракцій ЛПНЩ і ЛПДНЩ.

Яблучний оцет підвищує активність антиоксидантних сполук. Доведено, що систематичне постачання яблучним оцтом підвищує антиоксидантну активність ферментних систем: супероксиддисмутази (SOD), глутатіонпероксидази (GPx) і каталази (CAT). Крім того, спостерігається збільшення концентрації вітаміну Е, сильного антиоксиданту в ліпідної фазі організму. Результатом цієї дії є захист організму від процесів перекисного окислення ліпідів і зниження окисного стресу в організмі, в результаті чого сповільнюються процеси старіння, знижується ризик розвитку серцево-судинних захворювань і раку.

Яблучний оцет покращує травлення і позитивно впливає на стан кишкової бактеріальної флори. Він містить значну кількість пектину баластного речовини, яка не перетравлюється травною системою людини, але є живильним середовищем для корисних кишкових бактерій. Створюючи оптимальні умови для розвитку колонізує мікроорганізмів, ми забезпечуємо краще засвоєння поживних речовин, комфорт травлення і зміцнення кишкового бар'єру. Крім того, пектини мають здатність утворювати гель в середовищі з низьким pH. Гель зменшує запори, покращуючи кишковий тракт і загальну нормалізацію моторних функцій травного тракту. Він також має протизапальні властивості, заспокоює роздратовані слизові оболонки шлунково-кишкового тракту.

Підводячи підсумок, можна сказати, що яблучний оцет Puritan's Pride Apple Cider Vinegar це дієтична добавка, рекомендована спеціально для людей, які страждають травними захворюваннями, запорами або метаболічним синдромом, щоб нормалізувати кишкову мікрофлору, зменшити запалення, в періоди ослаблення імунітету і зниження енергії, а також як елемент профілактики захворювання способу життя.

Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по дві (2) таблетки від одного до трьох разів на день, бажано під час їжі.

Розмір порції: 2 таблетки

Порцій в упаковці 100

Зміст на порцію  

Яблучний оцет 480 мг *

* Добова доза не визначена.

Інші інгредієнти: дикальцийфосфат, рослинна целюлоза. Містить <2%: кремнезему, рослинного стеарата магнію, рослинною стеаринової кислоти.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Для волосся, нігтів і шкіри
0
630 грн
1
1 955 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
27.05.2024 15:33
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Здоров'я волосся є однією з візуальних характеристик, яка може вказувати на стан загального здоров'я людини. Харчування відіграє ключову роль у підтриманні здоров'я волосся, оскільки недолік певних поживних речовин може призводити до проблем з волоссям, т..
25.03.2024 09:35
Найкращі вітаміни для росту волосся
Найкращі вітаміни для росту волосся
Вітаміни для зміцнення і стимуляції росту волосся являють собою біологічно активні добавки, які можуть істотно поліпшити зовнішній вигляд вашої зачіски. Розроблені фахівцями-фармацевтами, ці мультивітамінні комплекси доступні в різноманітних формах - від ..
22.02.2024 09:15
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Сухість і посіченість кінчиків волосся - досить звичайна проблема. Жінки особливо схильні до посіченого волосся, зазвичай через більшу довжину. У результаті волосся може виглядати неохайно, пушитися і складно піддаватися укладанню. Тому, якщо ви помітили,..
20.02.2024 08:57
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Борода вважається предметом гордості для багатьох чоловіків, і в наш час її носіння стало особливо популярним. На щастя, зараз існує безліч засобів догляду, які допомагають зберігати її здоров'я, красу і щільність. Однак у деяких чоловіків можуть бути рід..
19.02.2024 08:48
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Відрощування здорового і доглянутого волосся - це складне завдання як для жінок, так і для чоловіків. Проте втратити волосся можна досить легко з безлічі причин. Іноді для цього навіть не потрібно вживати будь-яких дій, оскільки генетика може визначати вс..
16.02.2024 11:21
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Нам доведеться прийняти той факт, що "відростити бороду" - це не те саме, що "перестати голитися". Для того, щоб отримати справжню, густу бороду, знадобиться багато зусиль і часу. Здебільшого, для стимуляції швидкого росту бороди, необхідно змінити спосіб..