0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Puritan's Pride L-Arginine 500 mg 100 капс

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
395 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Puritan's Pride L-Arginine 500 mg це добавка, що забезпечує легко засвоюваний L-аргінін.

  • -Збільшення сили і продуктивності м'язів під час тренувань
  • -Покращує транспорт кисню і поживних речовин
  • -Регулює роботу серцево-судинної системи.
  • -Відновлення після тренування
  • -Непряме термогенное дію
  • -Прискорює детоксикацію

Це з'єднання є найпопулярнішим і, ймовірно, найсильнішим бустером NO на ринку харчових добавок. Результатом його роботи є швидке і ефективне постачання енергією і харчування працюючих м'язів.

L-аргінін це амінокислота з розгалуженим ланцюгом, що містить ряд азотних фрагментів. Наш організм може виробляти його самостійно за допомогою біосинтезу, головним чином, з проліну в циклі орнитина, але він не завжди виникає досить швидко, щоб покрити високий попит, тому ми класифікуємо його як екзогенну амінокислоту. Збільшення фізичних навантажень є основною причиною дефіциту L-аргініну, природним джерелом якого є червоне м'ясо або м'ясо птиці, горіхи і шпинат.

Оксид азоту це газоподібний нейротрансмиттер, що відповідає за багато фізіологічні функції організму. Його біологічним джерелом у всіх тканинах організму є L-аргінін, який в ферментативної реакції з використанням синтази оксиду азоту розщеплюється з виділенням декількох молекул NO. Цей газ регулює численні фізіологічні процеси, є імуномодулюючою сполукою, але в першу чергу регулює роботу серцево-судинної системи.

Вплив L-аргініну на м'язову тканину після розщеплення амінокислоти ендотеліальної изоформой ферменту отриманий оксид азоту проникає в клітини, активуючи внутрішньоклітинний циклічний ретранслятор гаанозінмонофосфата (цГМФ), який відповідає за так званий передача сигналу. Таким чином, він посилає імпульс, який зумовлює розслаблення кровоносних судин, які обволікають м'язи, прискорює транспорт кисню і забезпечує необхідні для роботи і регенерації енергетичні поживні речовини (наприклад, амінокислоти, глюкоза). Таким чином, м'язова ємність значно збільшується, що призводить до збільшення меж тренувань.

Внутрішньоклітинний збільшення концентрації цГМФ стимулює вироблення деяких залоз і виділення їх в організм. Було показано, що після введення L-аргініну стимулюється підшлункова залоза і гіпофіз, і ці органи, в свою чергу, відповідають за секрецію анаболічних гормонів: інсуліну і гормону росту, без яких збільшення м'язової маси було б неможливим. L-аргінін є одним з основних попередників в ендогенному синтезі креатину, який в результаті прийому може призвести до поліпшення загального азотистого балансу. Це означає, що цей елемент буде доставлений в м'язову тканину, і це необхідно для правильного росту і регенерації м'язових волокон.

Імуностимулюючу дію L-аргініну, що прискорює міграцію прозапальних цитокінів і макрофагів в місця зараження. Завдяки цьому чинники імунної системи підвищують свою активність проти більшості атакуючих патогенів, скорочуючи час зараження і загоєння ран. Ця амінокислота також бере участь в регуляції складу бактеріальної флори і процесів детоксикації в циклі сечовини.

Таким чином, Puritan's Pride L-Arginine 500 mg продукт з хорошою біодоступністю, який дозволяє в повній мірі використовувати широкий спектр корисних властивостей L-аргініну.

Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по одній (1) капсулі шість разів на день, бажано натщесерце.

Склад

Розмір порції1 капсула
Зміст речовин на порцію 
    Вільна форма L-аргініну500 мг *

* Добова доза не визначена.

Інші інгредієнти: желатин. Містить <2%: кремнезему, рослинного стеарата магнію.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Серце, тиск, судини
Хіт продажу
0
305 грн
Хіт продажу
0
335 грн
Хіт продажу
0
765 грн
Хіт продажу
0
540 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
27.05.2024 15:33
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Здоров'я волосся є однією з візуальних характеристик, яка може вказувати на стан загального здоров'я людини. Харчування відіграє ключову роль у підтриманні здоров'я волосся, оскільки недолік певних поживних речовин може призводити до проблем з волоссям, т..
25.03.2024 09:35
Найкращі вітаміни для росту волосся
Найкращі вітаміни для росту волосся
Вітаміни для зміцнення і стимуляції росту волосся являють собою біологічно активні добавки, які можуть істотно поліпшити зовнішній вигляд вашої зачіски. Розроблені фахівцями-фармацевтами, ці мультивітамінні комплекси доступні в різноманітних формах - від ..
22.02.2024 09:15
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Сухість і посіченість кінчиків волосся - досить звичайна проблема. Жінки особливо схильні до посіченого волосся, зазвичай через більшу довжину. У результаті волосся може виглядати неохайно, пушитися і складно піддаватися укладанню. Тому, якщо ви помітили,..
20.02.2024 08:57
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Борода вважається предметом гордості для багатьох чоловіків, і в наш час її носіння стало особливо популярним. На щастя, зараз існує безліч засобів догляду, які допомагають зберігати її здоров'я, красу і щільність. Однак у деяких чоловіків можуть бути рід..
19.02.2024 08:48
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Відрощування здорового і доглянутого волосся - це складне завдання як для жінок, так і для чоловіків. Проте втратити волосся можна досить легко з безлічі причин. Іноді для цього навіть не потрібно вживати будь-яких дій, оскільки генетика може визначати вс..
16.02.2024 11:21
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Нам доведеться прийняти той факт, що "відростити бороду" - це не те саме, що "перестати голитися". Для того, щоб отримати справжню, густу бороду, знадобиться багато зусиль і часу. Здебільшого, для стимуляції швидкого росту бороди, необхідно змінити спосіб..