0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Puritan's Pride Cinnamon 500 mg 200 капс

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
425 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Puritan's Pride Cinnamon 500 mg багатофункціональна дієтична добавка, яка містить 500 мг екстракту кориці.

 Властивості

-Регулювання управління вуглеводами

-Підтримка системи кровообігу

-антиоксидантний потенціал

-Захист нервової системи

-Підтримуючи втрату ваги

Корисні для здоров'я властивості цієї популярної й відомої спеції використовуються в фітотерапії близько 4000 років. Активні речовини, що містяться в корі цього чудесного дерева, впливають на багато систем організму, в тому числі покращують вуглеводний обмін, ліпідний профіль крові або захищають нервову систему від вільних радикалів.

Наукові звіти останніх років показують, що біологічно активні речовини, що містяться в корі кориці, зокрема полімери проціанідинів типу А, володіють сильними властивостями, які підтримують здатність організму підтримувати нормальний рівень глюкози в крові. Швидше за все, це досягається за рахунок поліпшення проникнення молекул глюкози всередину клітин організму і підвищення активності глікогенсінтази ферменту, відповідального за синтез глікогену (накопичення глюкози).

Підтримка системи кровообігу

Існує багато наукових повідомлень про позитивну дію сполук, що містяться в корі кориці, на поліпшення ліпідного профілю крові. Дослідники припускають, що вони допомагають підтримувати нормальний рівень тригліцеридів і холестерину в організмі.

Дослідження також вказує на вплив коричних активних речовин на підтримку адекватного артеріального тиску шляхом зниження систолічного компонента. Ці заходи можуть сприяти зниженню ризику розвитку серцево-судинних захворювань, таких як атеросклероз або серцева недостатність.

Антиоксидантний ефект

Вільні радикали кисню це молекули, природним чином зустрічаються в нашому організмі під час багатьох метаболічних реакцій. На жаль, вони надають дуже негативний вплив на наше здоров'я, в тому числі ушкоджують стінки кровоносних судин, окислюють молекули холестерину ЛПНЩ або атакують молекули ДНК, що призводить до ракових процесів. У багатьох дослідженнях було доведено, що поліфеноли, що містяться в екстрактах кориці, здатні видаляти вільні радикали з організму людини, що може сприяти зниженню ризику багатьох захворювань системи кровообігу і пухлин.

Захист нервової системи

Людський мозок також використовує велику кількість кисню для перетворення енергії, під час якого утворюються вільні кисневі радикали. Він також дуже чутливий до їх негативних наслідків. Існують наукові дослідження, що описують можливий вплив поліфенолів, що містяться в корі кориці, на захист нервових клітин. Швидше за все, вони впливають на регуляцію синтезу білків з сімейства Bcl 2 (регулюють проникність мембран мітохондріальних клітин) і SIRT 1. Також проводяться дослідження впливу активних речовин з кориці на профілактику хвороби Альцгеймера.

Ефективна втрата ваги

Надмірна вага і ожиріння стають проблемою для зростаючої частини населення. Вони призводять до багатьох небезпечних захворювань, таким як діабет 2 типу, атеросклероз або деякі види раку. У багатьох наукових дослідженнях представлено вплив речовин, що містяться в кориці, на стимуляцію процесу ліполізу (розщеплення молекул жиру) і зниження вмісту жиру в організмі.

На закінчення, Puritan's Pride Cinnamon це біологічно активна добавка з широким оздоровчим ефектом. Вона може бути використана для профілактики серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу та антиоксидантного захисту клітин, особливо нервової системи. Завдяки дії, поліпшує метаболізм глюкози і підтримує процес ліполізу, його можуть використовувати спортсмени і люди, які худнуть і піклуються про здорову фігурі.

Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по дві (2) капсули в день, бажано під час їжі.

Склад

Розмір порції 2 капсули

Порцій в упаковці 100 

Зміст речовин на порці

 Кориця (Cinnamomum burmannii) (кора) 1000 мг (1 г)**

** Добова доза не визначена.

Інші інгредієнти: желатин. Містить <2%: кремнезему, рослинного стеарата магнію.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Серце, тиск, судини
Хіт продажу
0
305 грн
0
335 грн
Хіт продажу
0
745 грн
Хіт продажу
0
540 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
27.05.2024 15:33
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Здоров'я волосся є однією з візуальних характеристик, яка може вказувати на стан загального здоров'я людини. Харчування відіграє ключову роль у підтриманні здоров'я волосся, оскільки недолік певних поживних речовин може призводити до проблем з волоссям, т..
25.03.2024 09:35
Найкращі вітаміни для росту волосся
Найкращі вітаміни для росту волосся
Вітаміни для зміцнення і стимуляції росту волосся являють собою біологічно активні добавки, які можуть істотно поліпшити зовнішній вигляд вашої зачіски. Розроблені фахівцями-фармацевтами, ці мультивітамінні комплекси доступні в різноманітних формах - від ..
22.02.2024 09:15
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Сухість і посіченість кінчиків волосся - досить звичайна проблема. Жінки особливо схильні до посіченого волосся, зазвичай через більшу довжину. У результаті волосся може виглядати неохайно, пушитися і складно піддаватися укладанню. Тому, якщо ви помітили,..
20.02.2024 08:57
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Борода вважається предметом гордості для багатьох чоловіків, і в наш час її носіння стало особливо популярним. На щастя, зараз існує безліч засобів догляду, які допомагають зберігати її здоров'я, красу і щільність. Однак у деяких чоловіків можуть бути рід..
19.02.2024 08:48
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Відрощування здорового і доглянутого волосся - це складне завдання як для жінок, так і для чоловіків. Проте втратити волосся можна досить легко з безлічі причин. Іноді для цього навіть не потрібно вживати будь-яких дій, оскільки генетика може визначати вс..
16.02.2024 11:21
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Нам доведеться прийняти той факт, що "відростити бороду" - це не те саме, що "перестати голитися". Для того, щоб отримати справжню, густу бороду, знадобиться багато зусиль і часу. Здебільшого, для стимуляції швидкого росту бороди, необхідно змінити спосіб..