0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Котячий кіготь Puritan's Pride Cat's Claw 500 mg 100 капс

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
350 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Puritan's Pride Cat's Claw 500 mg - це добавка, до складу якої входить екстракт кори котячого кігтя.

Властивості

- Покращує імунітет організму

- Підтримує боротьбу з раком

- Зменшує біль в кістках і суглобах

- Знижує ризик атеросклерозу

- Бореться зі шкідливими вірусами

- Має антиоксидантну дію

- Пригнічує запалення

У літературі ця рослина зустрічається під багатьма іншими назвами, найбільш популярними з яких є котячий кіготь.

Препарат сприяє зміцненню імунітету і зміцненню здоров'я організму. Завдяки своїм сильним протизапальним і знеболювальну дію, він часто використовується при лікуванні ревматичних захворювань і захворювань, від опорно-рухового апарату. Він також може підтримати лікування більш серйозних захворювань, таких як рак.

Котячий кіготь, або, скоріше, пухнастий кіготь (Uncaria tomentosa), є альпіністом, зростаючим в тропічних лісах Амазонки. Його кора є цінним лікарською сировиною - в ній міститься більше 50 різних біологічно активних речовин, благотворно впливають на організм людини. Найбільш активними є оксіндольние алкалоїди (включаючи мітрафіллін, рінхофіллін, ізопероподін, унаріни С, D і Е і гірсутеін); присутність тріперпенов, проціанід, рослинних стероїдів (наприклад, високо протизапального β-ситостерол) і глікозидів хінної кислоти (вони роблять сильний противірусну дію) також важливо.

Зміцнення імунної системи

Котячий кіготь є потужним модулятором імунної системи. Це впливає на багато елементів імунної системи, від яких залежить клітинний і неспецифічний імунітет організму.

Оксіндольние алкалоїди, присутні в корі рослини, підвищують рівень ключових клітин імунної системи (в основному B і Т-лімфоцитів) і підвищують активність гранулоцитів. Крім того, вони підвищують ефективність процесу фагоцитозу, в результаті якого небезпечні для здоров'я мікроорганізми і клітини неправильної форми поглинаються спеціалізованими фагоцитарних клітинами. Вони також стимулюють макрофаги продукувати два цитокина IL-1 і IL-2, які є одним з ключових компонентів імунної системи.

Зменшення запалення

Наукові дослідження довели, що екстракт Котячого кігтя так само ефективно пригнічує запалення, як і популярні НПЗП (наприклад, ібупрофен, напроксен). У них є перевага перед ними в тому, що вони не викликають ніяких побічних ефектів, тобто вони не подразнюють шлунок і не пошкоджують суглобовий хрящ.

Основним механізмом, відповідальним за протизапальні властивості Котячого кігтя, є сильне інгібування продукції прозапальних цитокінів TNF-α і зниження синтезу NF-kB. Зниження викиду ейкозаноїдів, в тому числі найбільш активного простагландину E2 (PGE2), також грає важливу роль.

Завдяки своїм сильним протизапальним і знеболюючим властивостям, екстракти кори котячого кігтя часто використовуються для полегшення скелетно-м'язових захворювань. Вони можуть підтримати лікування артриту, ревматоїдного артриту і остеоартриту. Дослідження на людях з важкими дегенеративними змінами в області коліна показали, що всього лише чотирьох тижнів прийому екстракту кори Котячого кігтя було досить для полегшення болю, збільшення рухливості в суглобах і ранкової скутості. Важливо відзначити, що протягом всього періоду прийому добавок все гематологічні показники і аналізи печінки у досліджуваних людей не відрізнялися від норми.

Боротьба з вільними радикалами і окислювальним стресом

Кора Котяче Кігтя містить багато сполук з антиоксидантними властивостями. Алкалоїди, проантоціаніди і катехіни легко гасять вільні радикали і знижують інтенсивність окисного стресу. Крім того, вони можуть захистити вітамін С від окислення, тим самим збільшуючи його антиоксидантну здатність.

Протираковий потенціал

Екстракти Котяче Кігтя використовуються в профілактиці і лікуванні серйозних аутоімунних захворювань і пухлинних захворювань. Дослідження за участю пацієнтів, що проходять хіміотерапію з приводу раку молочної залози, показали, що додавання екстрактів Котяче Кігтя усунуло деякі негативні наслідки лікування. Багатьом пацієнтам вдалося уникнути нейтропенії, яка є дуже поширеним наслідком хіміотерапії.

Крім того, в клінічних випробуваннях було показано, що екстракти Котяче Кігтя безпосередньо інгібують ріст пухлинних клітинних ліній раку молочної залози, раку простати, раку шийки матки і недрібноклітинного раку легені. Крім того, вони викликають апоптоз (запрограмовану смерть) в патологічних клітинах.

Антивірусні властивості

Оксоіндольние алкалоїди, присутні в корі Котяче Кігтя, виявляють найсильнішу противірусну активність. Дослідження in vitro показали, що вони пригнічують реплікацію вірусу грипу А і ефективні проти вірусу герпесу. Вони запобігають його прикріплення до клітин, що обмежує поширення вірусу в організмі.

Одне дослідження показало, що у людей з герпесом, який брав екстракт котячого кігтя, симптоми хвороби були значно менші (набряк, біль в горлі, ерозія), ніж група, що одержувала лікування популярним противірусним препаратом (ацикловір).

Таким чином, Puritan's Pride Cat's Claw є добавкою, яка ефективно підтримує імунітет організму і може знизити ризик багатьох серйозних захворювань. Ідеально підходить для людей з ослабленою імунною системою або хронічним запаленням. Добавка може також розглядатися людьми, які борються з рецидивуючими вірусними інфекціями (наприклад, важко лікувати герпес).

Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по одній (1) капсулі три рази на день натщесерце. Капсули можна відкривати і готувати у вигляді чаю.

Склад

Розмір порції: 1 капсула

Сума на порцію

Котячий кіготь (Uncaria tomentosa) (внутрішня кора) 500 мг *

* Добова доза не визначена.

Інші інгредієнти: Желатин, камедь акації, стеарат магнію овоча.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Антипаразитарні препарати
0
175 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
27.05.2024 15:33
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Здоров'я волосся є однією з візуальних характеристик, яка може вказувати на стан загального здоров'я людини. Харчування відіграє ключову роль у підтриманні здоров'я волосся, оскільки недолік певних поживних речовин може призводити до проблем з волоссям, т..
25.03.2024 09:35
Найкращі вітаміни для росту волосся
Найкращі вітаміни для росту волосся
Вітаміни для зміцнення і стимуляції росту волосся являють собою біологічно активні добавки, які можуть істотно поліпшити зовнішній вигляд вашої зачіски. Розроблені фахівцями-фармацевтами, ці мультивітамінні комплекси доступні в різноманітних формах - від ..
22.02.2024 09:15
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Сухість і посіченість кінчиків волосся - досить звичайна проблема. Жінки особливо схильні до посіченого волосся, зазвичай через більшу довжину. У результаті волосся може виглядати неохайно, пушитися і складно піддаватися укладанню. Тому, якщо ви помітили,..
20.02.2024 08:57
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Борода вважається предметом гордості для багатьох чоловіків, і в наш час її носіння стало особливо популярним. На щастя, зараз існує безліч засобів догляду, які допомагають зберігати її здоров'я, красу і щільність. Однак у деяких чоловіків можуть бути рід..
19.02.2024 08:48
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Відрощування здорового і доглянутого волосся - це складне завдання як для жінок, так і для чоловіків. Проте втратити волосся можна досить легко з безлічі причин. Іноді для цього навіть не потрібно вживати будь-яких дій, оскільки генетика може визначати вс..
16.02.2024 11:21
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Нам доведеться прийняти той факт, що "відростити бороду" - це не те саме, що "перестати голитися". Для того, щоб отримати справжню, густу бороду, знадобиться багато зусиль і часу. Здебільшого, для стимуляції швидкого росту бороди, необхідно змінити спосіб..