0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Puritan's Pride Milk Thistle 4:1 Extract 1000 mg (Silymarin) 90 капс

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
355 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Puritan's Pride Milk Thistle 4: 1 Extract 1000 mg (Silymarin) це добавка, яка містить 1000 мг екстракту розторопші (Silybum marianum) в одній капсулі.

Властивості

  • -Концентрована, ефективна доза
  • -Високий вміст силімарину
  • -антиоксидантний ефект
  • -Благотворно впливає на функцію печінки
  • -Володіє детоксифицирующие ефектом
  • -Підтримка для лікування акне
  • -Корисно під час і після "стероїдного" циклу

Цілих 25% композиції складають флавоноїди, і їх основним представником в препараті є сілімаріновие комплекси, які мають дуже широке застосування для здоров'я. Використовується головним чином для підтримки функцій, які виконуються печінкою, і, як відомо, їх багато.

Силімарин представляє собою комплексне рослинне з'єднання, що використовується в медицині, що складається з флавонолігнанов (силібін, ізосілібін, силіхристин, силідіанін, Таксофіт). Наявні джерела вказують на те, що застосування силімарину дуже широко: антиоксидантну, протизапальну, захисне для печінки з точки зору токсинів, детоксифікуючу, антипроліферативну, діастолічний і стабілізуючий клітинні мембрани.

Силібін є основним інгредієнтом силімарину. Вважається, що він володіє антігепатотоксіческім дією проти багатьох хімічних речовин, які можуть заважати функціонуванню або пошкодження гепатоцитів (мікотоксини, чотирихлористий вуглець, ефір, парацетамол, пірамідон, антипірин, етанол і хлороформ). Крім того, він може володіти протизапальними і антиоксидантними властивостями.


Допомога для печінки

Клінічні дослідження також вказують на позитивний ефект екстрактів розторопші в підтримці лікування гострих і хроніческіхзаболеваній печінки, профілактики цирозу печінки і жовчнокам'яної хвороби. Цей ефект, ймовірно, пов'язаний з можливим збільшенням синтезу білка в гепатоцитах, що призводить до поліпшення регенерації. Перевагою використання цих препаратів також є відсутність значних побічних ефектів, що виникають в результаті застосування високих доз, протягом тривалого часу в порівнянні з лікарськими засобами.


Допомога при діабеті

Дослідження показують, що використання розторопші з традиційним лікуванням може поліпшити ефект. Було показано зниження рівня глюкози в крові і підвищення рівня холестерину у людей з діабетом 2 типу. Проте, зниження рівня холестерину ЛПНЩ і переваги, пов'язані з ним серед здорових людей, не зовсім ясно, тому що тести проводилися на діабетиках, і у них часто підвищений рівень холестерину. Дослідники також виявили, що використання Silybum marianum може поліпшити чутливість до інсуліну, що є ключовою ознакою цього захворювання


Допомагає позбутися від прищів

Це шкірне захворювання, що характеризується надвиробництвом шкірного сала і хронічним запаленням волосяного сала. Вважається, що вільні радикали викликають пошкодження ліпідів в шкірі, і це відповідально за виникнення запалення. Недавні дослідження показали, що люди, які страждають висипом вугрів, не можуть полегшити ці поразки, тому що їх ендогенна захисна система проти вільних радикалів не працює з повною ефективністю.

Тут ви можете знайти корисний ефект, пов'язаний з добавками антиоксидантів, в тому числі розторопші. У проведених дослідженнях, група, що додає силимарин, значно знижувала загальну кількість вищезазначених поразок, викликаних появою звичайних вугрів. Слід зазначити, що ефект був отриманий після не менше двох місяців перорального прийому 210 мг силімарину.

Таким чином, Пурітанс Прайд Силімарин це добавка, призначена для всіх, хто бореться з хворобами, пов'язаними із захворюванням печінки та його ненормальною роботою, як засіб, що підтримує його лікування і регенерацію. Він також може бути використаний як профілактичний засіб щодо раніше згаданих проблем, серед людей, чутливих до їх виникнення, а також здорових

Дуже добре підходить для вразливою печінки, яка виникає в результаті вживання речовин і гепатотоксичних ліків (добавки, ліки, несанкціоновані допінгові речовини, токсини). Також варто спробувати його добавку серед людей, які страждають від прищів.

Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по одній (1) м'якою капсулі один або два рази на день, бажано під час їжі.

Склад

Розмір порції1 капсула
Зміст на порцію 
Екстракт розторопші (Silybum marianum) (насіння)250 мг **
(Екстракт 4: 1, еквівалент 1 000 мг цілої трави) 

* Добова доза не визначена.

Інші інгредієнти: желатин, соєве масло, рослинний гліцерин. Містить <2%: натуральний карамельний колір, соєвий лецитин, діоксид титану.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Інші БАДи
Хіт продажу
0
259 грн
0
305 грн
0
395 грн
0
285 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
27.05.2024 15:33
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Здоров'я волосся є однією з візуальних характеристик, яка може вказувати на стан загального здоров'я людини. Харчування відіграє ключову роль у підтриманні здоров'я волосся, оскільки недолік певних поживних речовин може призводити до проблем з волоссям, т..
25.03.2024 09:35
Найкращі вітаміни для росту волосся
Найкращі вітаміни для росту волосся
Вітаміни для зміцнення і стимуляції росту волосся являють собою біологічно активні добавки, які можуть істотно поліпшити зовнішній вигляд вашої зачіски. Розроблені фахівцями-фармацевтами, ці мультивітамінні комплекси доступні в різноманітних формах - від ..
22.02.2024 09:15
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Сухість і посіченість кінчиків волосся - досить звичайна проблема. Жінки особливо схильні до посіченого волосся, зазвичай через більшу довжину. У результаті волосся може виглядати неохайно, пушитися і складно піддаватися укладанню. Тому, якщо ви помітили,..
20.02.2024 08:57
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Борода вважається предметом гордості для багатьох чоловіків, і в наш час її носіння стало особливо популярним. На щастя, зараз існує безліч засобів догляду, які допомагають зберігати її здоров'я, красу і щільність. Однак у деяких чоловіків можуть бути рід..
19.02.2024 08:48
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Відрощування здорового і доглянутого волосся - це складне завдання як для жінок, так і для чоловіків. Проте втратити волосся можна досить легко з безлічі причин. Іноді для цього навіть не потрібно вживати будь-яких дій, оскільки генетика може визначати вс..
16.02.2024 11:21
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Нам доведеться прийняти той факт, що "відростити бороду" - це не те саме, що "перестати голитися". Для того, щоб отримати справжню, густу бороду, знадобиться багато зусиль і часу. Здебільшого, для стимуляції швидкого росту бороди, необхідно змінити спосіб..