0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Альфа-ліпоєва кислота Puritan's Pride Alpha Lipoic Acid 200 mg 100 капс

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
465 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару
Puritan's Pride Alpha Lipoic Acid 200 mg це біологічно активна добавка, яка містить чисту альфа-ліпоєвої кислоти.

Властивості
- Позитивно впливає на метаболізм глюкози;
- Захищає від діабетичних ускладнень;
- Профілактика нейродегенеративних захворювань;
- Поліпшує чутливість тканин до інсуліну;
- Знижує токсичність важких металів;
- Зменшує надлишок вільних радикалів;
- Покращує енергетичний обмін;
- Бореться з мітохондріальними дисфункциями;
- Регулює рівень ліпідів в крові;
- Підсилює когнітивні функції;
- Уповільнює старіння.

Було доведено, що ендогенний синтез альфа-ліпоєвої кислоти може бути недостатнім, щоб повністю використовувати її потенціал для здоров'я. Початкові дослідження показують, що містяться в їжі продукти характеризуються відносно низькою біодоступністю. Здається, що тільки добавка дозволяє безпечне та ефективне збільшення альфа-ліпоєвої кислоти в організмі, що призводить до поліпшення роботи ключових систем і органів.

Puritan's Alpha Lipoic Acid рекомендується людям, які хочуть зменшити негативні наслідки старіння і захистити організм від дисфункцій, властивих старості. Він дуже добре підходить для лікування метаболічних синдромів, профілактики діабету, нейродегенеративних захворювань і серцево-судинних захворювань. Альфа-ліпоєва кислота також може бути використана для зміцнення пам'яті та підвищення розумової працездатності. Робить позитивний вплив на рівень енергії і життєвої сили, сприяє підтримці оптимальної фізичної працездатності.

Альфа-ліпоєва кислота (АЛК) ця речовина, що виробляється в організмі людини і присутнє в деяких продуктах. Система має ряд різних функцій вона є кофактором для багатьох ферментів, вона бере участь у виробництві енергії, покращує процес детоксикації, бореться з надлишком вільних радикалів.

Дослідження показали, що підвищення кислотно-ліпоєвої рівня позитивно впливає на функціонування всього організму і може мінімізувати ризик багатьох захворювань (особливо тих, які характерні для літнього віку).

Захист від вільних радикалів
Дослідники довели, що вільні радикали, хоча і важливі для правильного функціонування організму, в надлишку дуже шкідливі для здоров'я. Вони прискорюють старіння, пошкоджують клітинну ДНК і є основною причиною хвороб, які називаються «цивілізація».

Альфа-ліпоєва кислота відіграє велику роль в підтримці балансу між процесами окислення і відновлення. Він реагує з вільними радикалами і ефективно їх нейтралізує. Ефективно видаляє з організму надлишок різних типів радикалів як гідроксил, так і пероксинітрит, хлорноватистую кислоту і синглетний кисень. Дуже важливо, що альфа-ліпоєва кислота розчиняється в воді і жирі. Завдяки цьому він легко проникає через всі біологічні бар'єри в організмі і може працювати в кожній клітині.

Альфа-ліпоєва кислота володіє ще однією перевагою, яке збільшує її антиоксидантний потенціал. Це з'єднання здатне стимулювати синтез сильного ендогенного антиоксиданту, тобто глутатіону. Більш того він може сприяти регенерації окислених вітамінів С і Е, завдяки чому вони відновлюють свої антиоксидантні властивості, втрачені після реакції з вільними радикалами.

Стабілізація глюкози
Альфа-ліпоєва кислота є гипогликемической і тому часто рекомендується для лікування і профілактики діабету та інсулінорезистентності. Це з'єднання відновлює чутливість тканин до інсуліну і сприяє регуляції рівня цукру в крові. Крім того, він запобігає несприятливий процес глікірованія в нирках і кровоносних судинах. Таким чином, він захищає від виникнення різних діабетичних невропатій у діабетиків.

Гіпоглікемічна дія альфа-ліпоєвої кислоти здійснюється кількома різними способами. Це з'єднання запобігає накопиченню триацилгліцеридів в підшлунковій залозі, які можуть пошкодити бета-клітини і, отже, негативно вплинути на секрецію інсуліну. Крім того, він покращує метаболізм глюкози, стимулюючи гліколіз і пригнічуючи глюконеогенез. Він також впливає на основні переносники глюкози, що покращує її поглинання клітинами.

Когнітивне здоров'я
Альфа-ліпоєва кислота робить позитивний вплив на пацієнтів з когнітивними порушеннями. Це прекрасно працює в разі хвороби Альцгеймера і різних порушень пам'яті (наприклад, через травму або інсульту). Це може допомогти зменшити симптоми захворювання, поліпшити пам'ять і посилити когнітивні функції.

Використовуваний у здорових людей, він діє як ноотропний агент він стимулює синтез важливих нейротрансмітерів і покращує процес проведення нервових імпульсів. Завдяки цьому це полегшує придбання знань, підвищує загальну ефективність і працездатність розуму.

Альфа-ліпоєва кислота знижує ризик нейродегенеративних захворювань. Її дія спрямована безпосередньо на центральну нервову систему. Як потужний антиоксидант, він знижує ризик пошкодження нейронів вільними радикалами і знижує інтенсивність окисного стресу. Це також сприяє пригніченню хронічного запалення в тканинах мозку.

Детоксикація організму
Альфа-ліпоєва кислота запобігає токсичний вплив тяжких металів, таких як свинець, кадмій, ртуть і миш'як. Як і інші сірковмісні сполуки, він легко зв'язується з металами, створюючи легко видаляються хелатні комплекси. Це також може бути корисно в разі гемохроматоза, що характеризується патологічним накопиченням заліза в організмі.

Альфа-ліпоєва кислота є одним з найбільш ефективних активаторів ендогенного виробництва глутатіону з'єднання, що має велике значення для процесу детоксикації організму. Глутація видаляє з системи побічні продукти, що виникають в результаті реакції з вільними радикалами; прискорює виведення токсинів з сигаретного диму, алкоголю і фармацевтичних препаратів. Дефіцит глутатіону вказується в якості основного фактора дисфункції печінки.

На закінчення, Puritan's Pride Alpha Lipoic Acid є різноспрямованою добавкою. Використовуваний у людей середнього та похилого віку, він може затримати процес старіння і мінімізувати ризик захворювань, характерних для літнього віку. Молоді люди, які потребують додаткової енергії і підтримки роботи розуму, також можуть досягти цього. Добавка також показана в разі нерегульованої цукрової економіки та інсулінорезистентності.

Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по дві (2) капсули два рази в день, бажано під час їжі.

Склад:

Розмір порції 1 капсула
Порцій в упаковці 100
Зміст на порцію  
Альфа-ліпоєва кислота 200 мг **

** Добова доза не визначена.

Інші інгредієнти: рисове борошно, желатин, рослинна целюлоза, рослинний стеарат магнію.
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Для покращення метаболізму
0
1 710 грн
Хіт продажу
0
259 грн
Хіт продажу
0
305 грн
0
395 грн
0
285 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
27.05.2024 15:33
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Здоров'я волосся є однією з візуальних характеристик, яка може вказувати на стан загального здоров'я людини. Харчування відіграє ключову роль у підтриманні здоров'я волосся, оскільки недолік певних поживних речовин може призводити до проблем з волоссям, т..
25.03.2024 09:35
Найкращі вітаміни для росту волосся
Найкращі вітаміни для росту волосся
Вітаміни для зміцнення і стимуляції росту волосся являють собою біологічно активні добавки, які можуть істотно поліпшити зовнішній вигляд вашої зачіски. Розроблені фахівцями-фармацевтами, ці мультивітамінні комплекси доступні в різноманітних формах - від ..
22.02.2024 09:15
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Сухість і посіченість кінчиків волосся - досить звичайна проблема. Жінки особливо схильні до посіченого волосся, зазвичай через більшу довжину. У результаті волосся може виглядати неохайно, пушитися і складно піддаватися укладанню. Тому, якщо ви помітили,..
20.02.2024 08:57
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Борода вважається предметом гордості для багатьох чоловіків, і в наш час її носіння стало особливо популярним. На щастя, зараз існує безліч засобів догляду, які допомагають зберігати її здоров'я, красу і щільність. Однак у деяких чоловіків можуть бути рід..
19.02.2024 08:48
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Відрощування здорового і доглянутого волосся - це складне завдання як для жінок, так і для чоловіків. Проте втратити волосся можна досить легко з безлічі причин. Іноді для цього навіть не потрібно вживати будь-яких дій, оскільки генетика може визначати вс..
16.02.2024 11:21
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Нам доведеться прийняти той факт, що "відростити бороду" - це не те саме, що "перестати голитися". Для того, щоб отримати справжню, густу бороду, знадобиться багато зусиль і часу. Здебільшого, для стимуляції швидкого росту бороди, необхідно змінити спосіб..