0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Puritan's Pride Magnesium Citrate 210mg 90 табл

Хіт продажу
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
355 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Puritan's Pride Magnesium Citrate 210mg - це харчова добавка, яка містить магній у формі цитрату, який володіє високою біодоступністю з шлунково-кишкового тракту.

Властивості

  • -Легко засвоюваний магній у вигляді органічної солі
  • -Надає захисну дію на серцевий м'яз.
  • -Володіє високою біодоступністю.
  • -Запобігає м'язові спазми
  • -Знижує відчуття втоми

Цитрат магнію - це органічна сіль, основним інгредієнтом якої є лимонна кислота. Лимонна кислота присутня в клітинах і грає важливу роль у багатьох біохімічних процесах, включаючи в виробництві енергії АТФ в клітинної мітохондрії. Це з'єднання добре розчиняється в воді, що забезпечує високу біодоступність магнію з шлунково-кишкового тракту.

Магній виконує безліч різних функцій в організмі. Він відіграє велику роль у підтримці гомеостазу. Він бере участь у багатьох ферментативних реакціях, які визначають правильний перебіг основних життєвих процесів, в тому числі: біосинтез білків і нуклеїнових кислот, транспорт через клітинні мембрани, нервово-м'язова передача, збудливість нервової тканини і скоротність гладких і скелетних м'язів. Іони магнію беруть участь у більш ніж 300 ферментативних процесах. В основному це стосується метаболічних реакцій, що вимагають участі АТФ.

Магній також бере участь в метаболізмі вуглеводів і жирів. Покращує вуглеводний обмін за рахунок зниження резистентності периферичних тканин до інсуліну. Причому цей елемент необхідний для правильного будови кісткової системи. Він антагоністичних іонів кальцію. Він бере участь в утворенні активної форми вітаміну D. Ще одним важливим фактом є те, що магній стимулює вивільнення вазодилатуючих простагландинів, які розширюють кровоносні судини, що може сприяти зниженню артеріального тиску. Крім того, додавання препаратів магнію стабілізує шлуночковий серцевий ритм.

Підводячи підсумок, Puritan's Pride Magnesium Citrate 210mg - ефективна добавка при дефіциті магнію. Володіє високою біодоступністю з просвіту травного тракту. Добавка призначена для людей з дефіцитом магнію, що виявляється, серед іншого, надмірна скоротність скелетних м'язів, хронічна втома, зниження розумової працездатності, артеріальна гіпертензія.

Рекомендації щодо застосування: Дорослим приймати по одній (1) капсулі один-два рази на день, бажано під час їжі.

Склад

Розмір порції1 капсула
Зміст на порцію 
Магній (як цитрат магнію)210 мг 50%

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза. Містить <2%: дикальцийфосфат, діоксиду кремнію, барвника діоксиду титану, рослинного стеарата магнію.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Кальцій та Магній
0
195 грн
Хіт продажу
0
290 грн
0
285 грн
0
475 грн
0
395 грн
0
885 грн
0
345 грн
0
455 грн
0
475 грн
0
215 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
27.05.2024 15:33
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Здоров'я волосся є однією з візуальних характеристик, яка може вказувати на стан загального здоров'я людини. Харчування відіграє ключову роль у підтриманні здоров'я волосся, оскільки недолік певних поживних речовин може призводити до проблем з волоссям, т..
25.03.2024 09:35
Найкращі вітаміни для росту волосся
Найкращі вітаміни для росту волосся
Вітаміни для зміцнення і стимуляції росту волосся являють собою біологічно активні добавки, які можуть істотно поліпшити зовнішній вигляд вашої зачіски. Розроблені фахівцями-фармацевтами, ці мультивітамінні комплекси доступні в різноманітних формах - від ..
22.02.2024 09:15
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Сухість і посіченість кінчиків волосся - досить звичайна проблема. Жінки особливо схильні до посіченого волосся, зазвичай через більшу довжину. У результаті волосся може виглядати неохайно, пушитися і складно піддаватися укладанню. Тому, якщо ви помітили,..
20.02.2024 08:57
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Борода вважається предметом гордості для багатьох чоловіків, і в наш час її носіння стало особливо популярним. На щастя, зараз існує безліч засобів догляду, які допомагають зберігати її здоров'я, красу і щільність. Однак у деяких чоловіків можуть бути рід..
19.02.2024 08:48
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Відрощування здорового і доглянутого волосся - це складне завдання як для жінок, так і для чоловіків. Проте втратити волосся можна досить легко з безлічі причин. Іноді для цього навіть не потрібно вживати будь-яких дій, оскільки генетика може визначати вс..
16.02.2024 11:21
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Нам доведеться прийняти той факт, що "відростити бороду" - це не те саме, що "перестати голитися". Для того, щоб отримати справжню, густу бороду, знадобиться багато зусиль і часу. Здебільшого, для стимуляції швидкого росту бороди, необхідно змінити спосіб..