0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Puritan's Pride Folate 1333 mcg DFE (Folic Acid 800 mcg) 250 таб.

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
235 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Puritan's Pride Folic Acid це біологічно активна добавка, яка містить фолієву кислоту в дозі 800 мкг.

Властивості

  • -Правильне функціонування нервової системи
  • -Зниження ризику розвитку раку
  • -Профілактика мегалобластноїанемії-
  • -Профілактика серцево-судинних захворювань
  • -Зниження рівня гомоцистеїну
  • -Правильний розвиток плода

Підтримка відповідного рівня фолатів має важливе значення для правильного перебігу вагітності та запобігання розвитку вроджених вад розвитку.

Фолієва кислота (вітамін В9) являє собою органічне з'єднання, що складається із залишків птеридина, параамінобензойноїкислоти і глутамінової кислоти. Фолієва кислота в організмі перетворюється в 5,10-метилентетрагідрофолат, а потім в активну форму фолату левомоліновой кислоти (5-MTHF). Це з'єднання проявляє різноспрямований вплив на організм і необхідно для його правильного функціонування.

Активна форма фолатів є кофактор ферментів, які синтезують сполуки, необхідні для клітин наприклад, ДНК і РНК. Тому правильне постачання фолієвою кислотою особливо важливо для інтенсивно діляться тканин тканин плода або кісткового мозку. Крім того, фолати забезпечують одинвуглецевого радикали, необхідні для синтезу і біохімічних перетворень, серед інших адреналін, норадреналін або тироксин. Також бере участь у виробництві нервово-захисних мієлінових оболонок.

Добавки фолієвої кислоти рекомендуються в першу чергу вагітним жінкам, які особливо схильні до недоліків цього з'єднання. Численні наукові дослідження показали, що фолієва кислота, додана в період до зачаття і під час вагітності, запобігає порушення ембріогенезу, особливо утворення дефектів нервової трубки. Дефекти нервової трубки проявляються, серед іншого аненцефалія або менінгіт. Крім того, дефіцит фолієвої кислоти впливає на втрату ваги новонародженого, ускладнення вагітності і збільшує ризик викидня.

Активна форма фолієвої кислоти викликає зниження рівня гомоцистеїну. Гомоцистеїн це амінокислота, яка є незалежним чинником ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Високі рівні гомоцистеїну в крові за рахунок інтенсифікації процесів перекисного окислення ліпідів і впливу на пошкодження кровоносних судин можуть викликати розвиток атеросклеротичних уражень і інсультів. Левомоліевая кислота, поряд з вітамінами B6 і B12, бере участь у метаболізмі гомоцистеїну, викликаючи зниження рівня його крові в результаті переетілірованія до метіоніну або транссульфураціі до цистатіонін.

Фолієва кислота запобігає розвитку мегалобластної анемії. Фолієва кислота, беручи участь в синтезі нуклеїнових кислот (компонентів ДНК), має важливе значення для правильного виробництва еритроцитів. Дефіцит фолієвої кислоти призводить до мегалоціти еритроцитів з порушеною структурою і функціями. Мегалоціти мають більший обсяг і коротший час виживання. Розвиваються лейкопенія і тромбоцитопенія. Вагітні жінки з-за підвищеної потреби в фолієвої кислоти особливо схильні до ризику розвитку мегалобластної анемії.

Таким чином, фолієва кислота Puritan's Pride це дієтична добавка, рекомендована для доповнення дієти фолатом, особливо для вагітних жінок і тих, хто планує вагітність, приймає гормональні контрацептиви, для людей, які вживають алкоголь, і для профілактики серцево-судинних захворювань.

Рекомендації щодо застосування: Дорослим приймати по одній (1) таблетці в день, бажано під час їжі.

Склад

Розмір порції1 таблетка
Зміст на порцію 
фолат1333 мкг, DFE 333%
  фолієвої кислоти800 мкг

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза, дикальцийфосфат. Містить <2%: кремнезему, рослинного стеарата магнію.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
27.05.2024 15:33
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Здоров'я волосся є однією з візуальних характеристик, яка може вказувати на стан загального здоров'я людини. Харчування відіграє ключову роль у підтриманні здоров'я волосся, оскільки недолік певних поживних речовин може призводити до проблем з волоссям, т..
25.03.2024 09:35
Найкращі вітаміни для росту волосся
Найкращі вітаміни для росту волосся
Вітаміни для зміцнення і стимуляції росту волосся являють собою біологічно активні добавки, які можуть істотно поліпшити зовнішній вигляд вашої зачіски. Розроблені фахівцями-фармацевтами, ці мультивітамінні комплекси доступні в різноманітних формах - від ..
22.02.2024 09:15
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Сухість і посіченість кінчиків волосся - досить звичайна проблема. Жінки особливо схильні до посіченого волосся, зазвичай через більшу довжину. У результаті волосся може виглядати неохайно, пушитися і складно піддаватися укладанню. Тому, якщо ви помітили,..
20.02.2024 08:57
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Борода вважається предметом гордості для багатьох чоловіків, і в наш час її носіння стало особливо популярним. На щастя, зараз існує безліч засобів догляду, які допомагають зберігати її здоров'я, красу і щільність. Однак у деяких чоловіків можуть бути рід..
19.02.2024 08:48
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Відрощування здорового і доглянутого волосся - це складне завдання як для жінок, так і для чоловіків. Проте втратити волосся можна досить легко з безлічі причин. Іноді для цього навіть не потрібно вживати будь-яких дій, оскільки генетика може визначати вс..
16.02.2024 11:21
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Нам доведеться прийняти той факт, що "відростити бороду" - це не те саме, що "перестати голитися". Для того, щоб отримати справжню, густу бороду, знадобиться багато зусиль і часу. Здебільшого, для стимуляції швидкого росту бороди, необхідно змінити спосіб..