0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Puritan's Pride Triple Strength Glucosamine, Chondroitin MSM 180 таб.

Хіт продажу
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
955 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Puritan's Pride Triple Strength Glucosamine, Chondroitin MSM це добавка, яка покращує стан суглобів.

Властивості

  • -Підтримує стан і функціонування суглобів
  • -Зменшує біль і запальні процеси
  • -Покращує процеси відновлення тканин
  • -Допомагає збільшити рухливість суглобів
  • -Стимулює вироблення синовіальної рідини

Препарат містить унікальну, легко засвоюється композицію сульфату глюкозаміну і отриману з природного джерела (бичачий хондроз) сульфату хондроїтину.

Глюкозамін це природна речовина, похідне глюкози, яке синтезується в організмі з молекул глюкози і глютамина в присутності ферменту глюкозамін-синтетази. Глюкозамін виробляється в організмі в невеликих кількостях, і здатність його синтезувати з віком зменшується. Відносно високий вміст глюкозаміну в суглобовому хрящі було сигналом вченим, що ця речовина може бути корисним у разі захворювань, пов'язаних з остеоартритом.

Глюкозамін є субстратом для виробництва гликозаминогликанов і протеогліканів, які є компонентом міжклітинної хряща. Через те, що глюкозамін не присутній ні в одному з харчових продуктів, його слід постачати у вигляді добавок.

Ефект глюкозаміну

Було показано, що хондроцити (клітини хряща) використовують глюкозамін для включення його молекул в глікозаміногліканових ланцюга. Глюкозамін також має здатність знижувати активність окремих ферментів (наприклад, матриксних металопротеаз), що беруть участь в деградації суглобового хряща.

Сприятливий вплив глюкозаміну також спостерігається в хрящі, ураженому остеоартритом. В результаті неправильного ходу репаративних процесів у хондроцитов, які діляться, виникають проблеми з досягненням пошкоджених ділянок хряща, в тому числі з-за того, що знижується здатність до прилипання до білків внутрішньоклітинного матриксу. Було доведено, що сульфат глюкозаміну, взятий в дозі 50-500 мкмоль, сприяв поліпшенню адгезійних властивостей білків (особливо фибронектина) в хондроцитах, отриманих з кісток, схильних до дегенеративних змін, завдяки чому він підтримував регенеративні процеси пошкоджених тканин.

Хондроітин є органічною сполукою, що належить до групи глікозаміногліканів. Це мукополісахарид, що складається з чергуються залишків глюконовой кислоти і N-ацетілгалактозаміна. Хондроітин входить до складу суглобового хряща і способствуетсніженію тертя між рухомими частинами суглоба.

Ефект хондроїтину

Хондроітин володіє протизапальними властивостями і стимулює вироблення синовіальної рідини, завдяки якій він підтримує рухливість суглобів, збільшує амортизацію і зменшує запалення і біль.

Хондроітин це з'єднання, що виробляється в організмі, тому його постійно споживають під час руху. Ця речовина можна приймати разом з їжею, проте воно в основному міститься в хрящі бика і акулячого хряща, тобто в продуктах з вельми обмеженим доступом, тому, як у випадку хондроїтину, так і глюкозаміну, варто мати зручну і ефективну форму таблеток.

Метілсульфонілметан (диметилсульфон, більш широко відомий як ЧСЧ) органічна сполука сірки, отримане з лігніну; окислена форма диметилсульфоксида (ДМСО), яка використовується в добавках, завдяки своїм специфічним антиоксидантну та протизапальну властивостями. Сприяє підтриманню належного стану суглобів (незначно відрізняється за своєю дією від сульфату глюкозаміну).

Puritan's Pride Triple Strength Glucosamine, Chondroitin MSM це біологічно активна добавка, призначена, зокрема, для фізично активних людей. Препарат є невід'ємним елементом щоденного прийому їжі серед людей, що піддаються підвищеному ризику переломів, падінь, травм та інших травм, які призводять до болю і дискомфорту під час тренувань.

Не тільки спортсмени піддаються надмірній експлуатації суглобів, тому препарат також рекомендується людям з надмірною вагою, літнім людям і працівникам, які виконують важку фізичну роботу. Ця добавка також може бути корисною в разі болю і обмеженою рухливості суглобів, пов'язаних з остеоартрозом.

Рекомендації щодо застосування: дорослим приймати по дві (2) капсули в день, бажано під час їжі.

Склад

Розмір порції2 капсули
Порцій в упаковці90
Зміст речовин на порцію 
калорій 5 
всього вуглеводів1 г <1% **
натрій10 мг <1%
Глюкозаміну гідрохлориду1500 мг (1,5 г) ***
Запатентована суміш Mobili-Flex ™, метілсульфонілметан (MSM), хондроитинсульфат, колаген (гідролізований желатин), цитрусовий біофлавоноідний комплекс (Citrus spp.) (Фрукти та шкірка), Boswellia serrata (смола)1194 мг (1,1 г) ***

** Процентні добові значення засновані на дієті на 2000 калорій
*** Добова доза не визначена.

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза, повідон. Містить <2%: кросповідон, малодекстрін, натуральний карамельний барвник, натуральну глазур пальмового листа, полісорбат 80, кремнезем, барвник діоксид титану, триацетин, рослинний стеарат магнію, рослинна стеаринова кислота. Містить інгредієнти з молюсків (крабів, креветок, лобстерів, раків).

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Для суглобів та кісток
Хіт продажу
0
363 грн
0
480 грн
Хіт продажу
0
795 грн
0
2 470 грн
Хіт продажу
0
335 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
27.05.2024 15:33
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Здоров'я волосся є однією з візуальних характеристик, яка може вказувати на стан загального здоров'я людини. Харчування відіграє ключову роль у підтриманні здоров'я волосся, оскільки недолік певних поживних речовин може призводити до проблем з волоссям, т..
25.03.2024 09:35
Найкращі вітаміни для росту волосся
Найкращі вітаміни для росту волосся
Вітаміни для зміцнення і стимуляції росту волосся являють собою біологічно активні добавки, які можуть істотно поліпшити зовнішній вигляд вашої зачіски. Розроблені фахівцями-фармацевтами, ці мультивітамінні комплекси доступні в різноманітних формах - від ..
22.02.2024 09:15
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Сухість і посіченість кінчиків волосся - досить звичайна проблема. Жінки особливо схильні до посіченого волосся, зазвичай через більшу довжину. У результаті волосся може виглядати неохайно, пушитися і складно піддаватися укладанню. Тому, якщо ви помітили,..
20.02.2024 08:57
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Борода вважається предметом гордості для багатьох чоловіків, і в наш час її носіння стало особливо популярним. На щастя, зараз існує безліч засобів догляду, які допомагають зберігати її здоров'я, красу і щільність. Однак у деяких чоловіків можуть бути рід..
19.02.2024 08:48
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Відрощування здорового і доглянутого волосся - це складне завдання як для жінок, так і для чоловіків. Проте втратити волосся можна досить легко з безлічі причин. Іноді для цього навіть не потрібно вживати будь-яких дій, оскільки генетика може визначати вс..
16.02.2024 11:21
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Нам доведеться прийняти той факт, що "відростити бороду" - це не те саме, що "перестати голитися". Для того, щоб отримати справжню, густу бороду, знадобиться багато зусиль і часу. Здебільшого, для стимуляції швидкого росту бороди, необхідно змінити спосіб..