0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Puritan's Pride MSM 1500 mg 120 таблеток

Хіт продажу
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
500 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Puritan's Pride MSM 1500 mg - це дієтична добавка, яка містить джерело органічної сірки, тобто MSM (метілсульфонілметан)

Властивості

  • -Джерело органічної сірки
  • -Природний протизапальний препарат
  • -Покращує роботу всіх систем
  • -Підтримує спільну регенерацію
  • -Знімає алергічні стани
  • -Покращує стан шкіри, волосся і нігтів
  • -Має антиоксидантну дію
  • -Підтримує обмін речовин в цілому

Метілсульфонілметан (диметилсульфон, більш широко відомий як ЧСЧ) органічна сполука сірки, отримане з лігніну; окислена форма диметилсульфоксида (ДМСО), яка використовується в добавках, завдяки своїм специфічним антиоксидантну та протизапальну властивостями. Сприяє підтриманню належного стану суглобів (незначно відрізняється за своєю дією від сульфату глюкозаміну). Міститься природним чином в деяких зелених овочах та інших продуктах, проте вони не підходять для досягнення терапевтичного ефекту.

Після перорального прийому МСМ виявляється в сироватці і, мабуть, має дуже тривалий період напіввиведення його можна виявити в сироватці аж до двох днів після відповідної дози. Крім того, він має здатність до біоакумуляції у всіх тестованих тканинах.

МСМ доповнює системний дефіцит сірки, включаючи тіоловою групи -SH, необхідні для глутатіонової і антиоксидантних ферментів, і може сприяти збільшенню синтезу колагену. Синергетичний ефект в цьому відношенні демонструється в поєднанні з цистеїном, метіоніном, N-ацетилцистеином (NAC), глюкозаміну сульфатом та іншими донорами сірки або групами сірки.

МСМ, що вводяться в дозі 3000 мг в день протягом 30 днів помірно активним чоловікам, здатні зменшити м'язовий біль (DOMS) на 1,5 бала за 5-бальною шкалою Лайкерта. Вимірювання проводилося через 48 годин після тренування. Доза 1500 мг була менш ефективною (0,5 бала). Вищевказана ситуація може бути пов'язана з антиоксидантними властивостями МСМ, які призводять до зниження м'язового ушкодження, перекисного окислення ліпідів і карбонилирования білка.

В одному систематичному огляді нам вдалося представити два дослідження, що визначають взаємозв'язок між МСМ і остеоартритом, включаючи спробу використати 1500 мг МСМ кожен день протягом 12 тижнів (окремо або в комбінації з 1500 мг глюкозаміну). Значне зниження інтенсивності болю спостерігалося у всіх групах лікування в порівнянні з групою плацебо.

Інше дослідження з більш високою дозою МСМ (2 г в день протягом 2 тижнів, потім 6 г протягом наступних 10 тижнів) підтвердило вплив МСМ на зменшення болю в суглобах, і 12-тижневе додавання 3,375 г МСМ у людей, які страждають остеоартритом колінного суглоба , призвело до розв'язання 20% Симптоми і больові відчуття на 21% менше, в той час як прийом плацебо збільшився на 9%.

Рекомендації щодо застосування: Дорослим приймати по одній (1) капсулі двічі на день, бажано під час їжі.

Склад

Розмір порції1 капсула 
Зміст на порцію 
МСМ (Метілсульфонілметан)1500 мг ** 
 (510 мг органічної сірки) 

** Добова доза не визначена.

Інші інгредієнти: Рослинна целюлоза. Містить <2%: натуральної глазурі з пальмового листя, діоксиду кремнію, рослинного магнію стеарату.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Для суглобів та кісток
Хіт продажу
0
363 грн
0
480 грн
Хіт продажу
0
795 грн
0
2 470 грн
Хіт продажу
0
335 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
27.05.2024 15:33
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Здоров'я волосся є однією з візуальних характеристик, яка може вказувати на стан загального здоров'я людини. Харчування відіграє ключову роль у підтриманні здоров'я волосся, оскільки недолік певних поживних речовин може призводити до проблем з волоссям, т..
25.03.2024 09:35
Найкращі вітаміни для росту волосся
Найкращі вітаміни для росту волосся
Вітаміни для зміцнення і стимуляції росту волосся являють собою біологічно активні добавки, які можуть істотно поліпшити зовнішній вигляд вашої зачіски. Розроблені фахівцями-фармацевтами, ці мультивітамінні комплекси доступні в різноманітних формах - від ..
22.02.2024 09:15
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Сухість і посіченість кінчиків волосся - досить звичайна проблема. Жінки особливо схильні до посіченого волосся, зазвичай через більшу довжину. У результаті волосся може виглядати неохайно, пушитися і складно піддаватися укладанню. Тому, якщо ви помітили,..
20.02.2024 08:57
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Борода вважається предметом гордості для багатьох чоловіків, і в наш час її носіння стало особливо популярним. На щастя, зараз існує безліч засобів догляду, які допомагають зберігати її здоров'я, красу і щільність. Однак у деяких чоловіків можуть бути рід..
19.02.2024 08:48
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Відрощування здорового і доглянутого волосся - це складне завдання як для жінок, так і для чоловіків. Проте втратити волосся можна досить легко з безлічі причин. Іноді для цього навіть не потрібно вживати будь-яких дій, оскільки генетика може визначати вс..
16.02.2024 11:21
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Нам доведеться прийняти той факт, що "відростити бороду" - це не те саме, що "перестати голитися". Для того, щоб отримати справжню, густу бороду, знадобиться багато зусиль і часу. Здебільшого, для стимуляції швидкого росту бороди, необхідно змінити спосіб..