0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Puritan's Pride L-Theanine 200 mg 60 капс

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Puritans Pride
  • Наявність: Є в наявності
385 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Puritan's Pride L-Theanine 200 mg це біологічно активна добавка, яка містить 100 мг L-теаніна в одній капсулі.

Властивості

  • -Підтримує генерацію мозкових альфа-хвиль
  • -Сприяє почуттю розслаблення
  • -Немає відчуття сонливості або втоми
  • -Підтримує здатність вчитися
  • -Володіє ноотропним потенціалом
  • -Допомога в зменшенні почуття стресу
  • -Може викликати гальмування глутамату
  • -Сприятливий вплив разом з кофеїном

Це органічне хімічна сполука в основному міститься в китайському чаї (Camellia sinensis) і, як відомо, сприяє відчуттю розслаблення без відчуття сонливості, що дуже часто проявляється при використанні складів з подібними ефектами.

Було підраховано, що майже 65% дорослого населення відчувають стрес в його різних формах, і ця статистика все ще зростає. З давніх часів люди п'ють зелений чай, приписуючи йому розслабляючий ефект. Було виявлено, що речовина, відповідальна за цей ефект, є ізольованим і зустрічається майже виключно в зеленому чаї під назвою теанин.

Ефект L-теаніна

L-Theanine відноситься до групи небілкових амінокислот і не є речовиною, зазвичай зустрічається в раціоні людини. Це з'єднання, яке легко долає гематоенцефалічний бар'єр і проявляє психоактивні властивості. Як похідне глютамина, він проявляє деякий структурний подібність з ним і з нейротрансмиттерами, попередниками яких він є (ГАМК, глутамат).

Він вважається з'єднанням з ноотропним дією, яке може надавати заспокійливий ефект, знімати стрес і занепокоєння і покращувати настрій. L-Theanine збільшує інтенсивність альфа-хвиль мозку, використовуваних в методах швидкого навчання. Такі дії можуть сприяти сприятливому підвищенню ефективності роботи і ефективності навчання.

Цікавим фактом може бути інформація про те, що L-теанин має спорідненість до всіх трьох підгрупах глутаматних рецепторів і може їх погасити. Також вважається, що він може знижувати концентрацію глутамату і пригнічувати його синаптическое вивільнення за допомогою конкурентної блокування транспортерів.

Як відомо, глутамат є шкідливою речовиною для організму людини. Він порушує роботу кори головного мозку і штучно стимулює апетит. Впливаючи на лімбічну систему, він викликає надмірне потовиділення, стресові реакції, такі як болі в животі, високий кров'яний тиск, серцебиття і мігрені. Крім того, це обмежує сприйняття, здатність до навчання і концентрацію.

У поєднанні з кофеїном

У дослідженнях на здорових дорослих доза 100 мг L-теаніна в поєднанні з 50 мг кофеїну позитивно впливала на параметри точності і фокусування в когнітивних тестах по відношенню до групи, яка споживала тільки 50 мг кофеїну.

Інший досвід показав, що використання тільки 150 мг кофеїну може поліпшити сприйняття втоми, швидкої обробки візуальної інформації (RVIP) і часу реакції. Коли додатково додавали 250 мг L-теаніна, ці переваги зберігалися при одночасному підвищенні настороженості, зменшенні часу реакції і зменшенні головного болю, пов'язаного з кофеїном. Час відгуку і здатність перемикатися між завданнями були покращені навіть в терапії з більш низькою дозою (50 мг кофеїну, 100 мг L-теаніна). У цьому дослідженні також відзначалося поліпшення фокуса за рахунок слабшого ефекту відволікаючих стимулів.

Властивості теаніна

Існують також клінічні випробування, які показують, що теанин можна використовувати для поліпшення якості сну, зниження передменструального синдрому (ПМС), підвищення успішності, підвищення розумової активності, підвищення концентрації уваги, зниження негативних побічних ефектів кофеїну і підтримки імунної системи. Однак через невеликої кількості цих досліджень пропонується продовжити їх, щоб остаточно підтвердити ці властивості.

Таким чином, Пурітанс прайд Теанін це продукт, рекомендований усім людям, які відчувають значні психічні та фізичні навантаження через своїх ноотропних властивостей. Рекомендується для спортсменів, дисципліни яких вимагають концентрації і запам'ятовування, а також для тих, чиє відновлення порушено наслідками хронічного стресу.

 

Рекомендації щодо приймання: дорослим приймати по дві (2) капсули в день, бажано натщесерце.

Склад

Розмір порції2 капсули 
Порцій в упаковці30 
Зміст речовин на порцію 
L-теанін200 мг

** Добова доза не визначена.

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза, дикальцийфосфат, желатин. Містить <2%: силікат магнію, кремнезем, рослинний стеарат магнію.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити товари із категорії

Для підтримки розумової діяльності
Хіт продажу
0
204 грн
0
2 230 грн
0
3 870 грн
0
305 грн
0
335 грн
3
435 грн
1
290 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
27.05.2024 15:33
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Вплив харчування на здоров'я волосся: особливості харчування для різного віку
Здоров'я волосся є однією з візуальних характеристик, яка може вказувати на стан загального здоров'я людини. Харчування відіграє ключову роль у підтриманні здоров'я волосся, оскільки недолік певних поживних речовин може призводити до проблем з волоссям, т..
25.03.2024 09:35
Найкращі вітаміни для росту волосся
Найкращі вітаміни для росту волосся
Вітаміни для зміцнення і стимуляції росту волосся являють собою біологічно активні добавки, які можуть істотно поліпшити зовнішній вигляд вашої зачіски. Розроблені фахівцями-фармацевтами, ці мультивітамінні комплекси доступні в різноманітних формах - від ..
22.02.2024 09:15
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Посічені кінчики - це хвороба: причини, лікування та профілактика трихоптилозу
Сухість і посіченість кінчиків волосся - досить звичайна проблема. Жінки особливо схильні до посіченого волосся, зазвичай через більшу довжину. У результаті волосся може виглядати неохайно, пушитися і складно піддаватися укладанню. Тому, якщо ви помітили,..
20.02.2024 08:57
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Рідка борода в чоловіків: що робити?
Борода вважається предметом гордості для багатьох чоловіків, і в наш час її носіння стало особливо популярним. На щастя, зараз існує безліч засобів догляду, які допомагають зберігати її здоров'я, красу і щільність. Однак у деяких чоловіків можуть бути рід..
19.02.2024 08:48
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Спадкове облисіння у чоловіків: причини, профілактика, лікування
Відрощування здорового і доглянутого волосся - це складне завдання як для жінок, так і для чоловіків. Проте втратити волосся можна досить легко з безлічі причин. Іноді для цього навіть не потрібно вживати будь-яких дій, оскільки генетика може визначати вс..
16.02.2024 11:21
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Спорт і борода: як фізична активність впливає на ріст волосся на вашому обличчі
Нам доведеться прийняти той факт, що "відростити бороду" - це не те саме, що "перестати голитися". Для того, щоб отримати справжню, густу бороду, знадобиться багато зусиль і часу. Здебільшого, для стимуляції швидкого росту бороди, необхідно змінити спосіб..