0 грн
Замовити- Виробник: FILIPPO SORCINELLI
- Наявність: Є в наявності
160 грн
Встигни купити!
Великий попит
Доступні варіанти
- 1мл (160 грн)
- 2мл (320 грн)
- 3мл (480 грн)
- 5мл (800 грн)
- 10мл (1 600 грн)
- 20мл (3 200 грн)
- 30мл (4 800 грн)
- 50мл (8 000 грн)
Основні характеристики
Країна-виробник товару:
Італія
Класифікація:
Ультраніша
- Опис товару
- Відгуків (1)
Опис товару
Filippo Sorcinelli Quando rapita in estasi UNUM Collection — це універсальний ароматичний засіб побутового призначення з містичним, глибоким і чуттєвим характером. Композиція поєднує ладан, кедр і конвалію, які плавно переходять у гвоздику та персик. База з ладану, ялиці бальзамічної, лабдануму, ветиверу, пачулі, ванілі та бобів тонка створює насичене смолисто-деревне завершення з теплою солодкістю та духовною атмосферою.
В чому особливість аромату
Головна особливість Quando rapita in estasi — це контраст між холодною чистотою ладану, благородною деревністю та теплою гурмансько-смолистою глибиною. На старті ладан, кедр і конвалія створюють свіже, світле та трохи містичне звучання. Ладан додає композиції атмосферності та глибини, кедр формує строгий деревний акорд, а конвалія привносить легкість і ніжний квітковий відтінок.
У серці аромат розкривається гвоздикою та персиком. Гвоздика додає композиції пряної теплоти та виразності, а персик пом'якшує звучання соковитою фруктовою нотою, створюючи незвичайний баланс між ніжністю та насиченістю.
Фінал із ладану, ялиці бальзамічної, лабдануму, ветиверу, пачулі, ванілі та бобів тонка створює глибокий, теплий і стійкий шлейф. Смолисті акорди надають композиції загадковості, деревні ноти додають сили та структури, а ваніль і боби тонка огортають її м'якою солодкістю.
Це аромат про внутрішній світ, духовність і сильні емоції. Він поєднує ладанну прохолоду, квіткову ніжність, фруктову м'якість і теплі смоли, створюючи атмосферну композицію з характером і глибоким звучанням.
Що слід очікувати від аромату
На початку аромат відкривається ладаном, кедром і конвалією — свіжо, чисто та з легкою містичною прохолодою.
У серці з'являються гвоздика й персик, які додають композиції пряної теплоти, фруктової м'якості та витонченої контрастності.
У фіналі ладан, ялиця бальзамічна, лабданум, ветивер, пачулі, ваніль і боби тонка залишають теплий, смолисто-деревний і благородний ароматичний слід.
Як використовувати
Розпилити невелику кількість аромату в повітрі. Не призначений для нанесення на тіло людини. Для кращої стійкості використовувати на одязі, в автомобілі або на аксесуарах, уникаючи делікатних тканин.
Характеристики
Країна-виробник товару
Італія
Класифікація
Ультраніша
Тип аромату
Шипрові, фруктові
Початкова нота
Ладан, Кедр і Конвалія
Нота серця
Гвоздика і Персик
Стать
Унісекс
Кінцева нота
Ладан, Ялиця Бальзамічна, Лабданум, Ветивер, Пачулі, Ваніль і Боби Тонка.
Відгуків (1)
Ігор
06.02.2026
Все чудово. Аромат насичений, багатий і стійкий, гарно розкривається на шкірі. Замовлення прийшло без проблем, сервіс на високому рівні.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.