0
0
Minoxidil Ukraine Minoxidil Ukraine

Процес пересадки волосся: Переваги та недоліки процедури

images
Автор статті Стас Борода - спеціаліст в галузі трихології з багаторічним досвідом, засновник компаній “Minoxidil-Ukraine”, “Minoxidilia”.
Процес пересадки волосся: Переваги та недоліки процедури

Зміст

  1. Чи небезпечна пересадка волосся?
  2. Процес процедури�
  3. Ефект після пересадки
  4. Результати пересадки волосся

Проблема втрати волосся зачіпає багатьох людей, і пошук ефективних методів її вирішення стає актуальним питанням. Одним із найрезультативніших способів відновлення втраченого волосся є пересадка. Незважаючи на поширені міфи та побоювання, ця процедура є безпечною та ефективною. Давайте розберемося, чому пересадка волосся варта вашої уваги.

Чи небезпечна пересадка волосся?

Багато людей помилково вважають, що трансплантація волосся - це надзвичайно складна і небезпечна процедура, не знаючи всіх нюансів процесу. Насправді, пересадка волосся є безпечною процедурою, яка не залишає шрамів. Операція проводиться під місцевою анестезією за методикою, розробленою професором Акакієм Цілосані, що забезпечує мінімальний період відновлення для пацієнта.

Процес процедури 

Процес пересадки волосся полягає в пересадці власного волосся пацієнта з донорських ділянок (зазвичай це потилична і бічні зони) на оголені ділянки голови. Фолікули в донорських зонах залишаються здоровими і зберігають свої властивості практично протягом усього життя людини. Ці зони називають "зонами постійного волосся". Таким чином, пересадка дає змогу перемістити волосся із зон, де його багато, в ті місця, де воно відсутнє. Пересаджені фолікули продовжують функціонувати у звичайному режимі, і з них виростає нормальне, здорове волосся.

Ефект після пересадки

Ефект після пересадки

Через 8-10 місяців після процедури пересаджене волосся зміцніє, збільшиться в довжину і товщину. Ви помітите значний об'єм, який буде пропорційний ширині стовбура волосини і його довжині.

Результати пересадки волосся

Результати пересадки волосся підтверджують, що це ефективний метод боротьби з облисінням і різними ступенями втрати волосся. Не залишається жодних сумнівів у тому, що пересадка волосся - це оптимальне рішення для тих, хто зіткнувся з проблемою випадіння волосся.

Попередня стаття Наступна стаття
Коментарі
Читайте також
31-05-2024 08:28
Безпека застосування міноксидилу: що потрібно знати?
Безпека застосування міноксидилу: що потрібно знати?
Міноксидил є популярним засобом, який часто використовується для лікування облисіння та стимулювання росту волосся. Він доступний у формі лосьйонів та пінок і є одним із небагатьох науково підтве..
06-06-2024 09:59
Як доглядати за волоссям після пересадки
Як доглядати за волоссям після пересадки
Пересадка волосся - це складна хірургічна процедура, що вимагає уважного догляду та обережності. Волосся, пересаджене на нове місце, потребує спеціального догляду, щоб успішно прижитися і почати рости..
07-06-2024 08:42
Як боротися зі спадковим облисінням у чоловіків
Як боротися зі спадковим облисінням у чоловіків
Андрогенна алопеція (АГА) - найпоширеніший вид випадіння волосся, що діагностується у 90% чоловіків і 40% жінок із проблемою облисіння. Викликана вона впливом андрогенів, особливо дигідротестостерону ..