0
0

Чи можна прискорити зростання бороди за допомогою масажу?

Чи можна прискорити зростання бороди за допомогою масажу?

Зараз є безліч косметичних процедур та стимулюючих препаратів для зростання бороди. Наприклад, корисний масаж для зростання бороди. Якщо виконувати його регулярно, поєднуючи з правильним доглядом та харчуванням, результат не забариться. Але за умови, що проблема не пов'язана з генетикою чи гормональним збоєм.

Як активувати ріст волосся у чоловіків за допомогою масажу?

Швидкість росту волосся частково залежить від інтенсивності кровообігу. Швидший кровотік посилює приплив корисних компонентів до шкіри, через що волосяні фолікули активізуються, і починається прискорене зростання волосся. Особливо ефективний у цьому питанні масаж обличчя з бородою, який поєднують з втиранням евкаліптової олії або подальшим нанесенням маски з реп'яхової олії з додаванням перцю чилі. Виконувати масаж краще 2-3 рази на тиждень, попередньо очистивши та розпаривши обличчя теплим вологим рушником.

Що є ефективним для зростання бороди?

Перше, на що потрібно звернути увагу, – це раціон. Щоб рослинність на обличчі стала густішою і почала швидше рости, потрібно додати в меню продукти, багаті на магній, хром, кальцій та бета-каротину, а також вітаміни групи В.

Є дослідження, які підтверджують зв'язок між фізичною активністю чоловіка та зростанням бороди. Простіше кажучи, для прискорення росту волосся рекомендується займатися спортом. Справа в тому, що заняття у спортзалі призводять до підвищення рівня тестостерону. А це позитивно позначається на циклах росту волосків на обличчі.

Окремо слід сказати про косметичні процедури для зростання бороди. Плазмоліфтинг та мезотерапія – одні з найефективніших. Хоча цих процедур варто вдаватися після консультації з косметологом. Також варто відвідати ендокринолога та здати аналіз на гормони. Якщо є проблеми з гормональним тлом, фахівець підкаже, як їх вирішити, а це може сприятливо вплинути на стан рослинності на обличчі чоловіка.

Що робити, якщо не зростає борода? Можна скористатися ще кількома рекомендаціями:

Використовувати спеціальні засоби догляду. Є чимало косметичних засобів, які підтримуватимуть бороду в охайному стані та насичуватимуть волосяні цибулини корисними компонентами.

Розчісувати бороду. Якщо регулярно використовувати дерев'яну гребінець, то ви зможете покращити кровообіг, що пробудить сплячі волосяні цибулини.

Слідкувати за станом шкіри. Зони зростання бороди та шкіри обличчя загалом вимагають ретельного очищення. Тому раз на тиждень варто користуватися скрабом, який допоможе відлущити ороговілі клітини.

Відростити бороду – непросто, це тривалий процес. При цьому варто використовувати всі існуючі методи, включаючи масаж і застосування різних стимуляторів росту волосся.

Як стимулювати зростання волосся на бороді?

Міноксидил - Досить популярний стимулятор росту волосся. Засіб впливає на волосяні цибулини за рахунок розширення судин та посилення кровотоку. При цьому міноксидил впливає на всі етапи росту волосся. Якщо скористатися стимулятором за інструкцією, перший результат з'явиться за кілька місяців.

Також у нашому інтернет-магазині можна придбати додатковий догляд. Наприклад, косметичні засоби для зростання бороди з вітамінами та оліями, які не просто прискорюють процес появи рослинності на обличчі, а й допоможуть надати їй доглянутого зовнішнього вигляду.

Коментарі