Каталог Sale icon Акції Cart icon Кошик Track icon Відстежити User icon Ввійти

Знижки

Друзі, ви так довго чекали на бонуси та знижки, тому нарешті, ваше бажання здійснилось!

Як ви знаєте, я надаю повний супровід кожному клієнту від моменту покупки Міноксидилу і до відміни препарату, тобто до досягнення максимально повного результату! Такого вам не дасть ні один продавець, який продає Міноксидил. Також ви можете бути на 100% впевнені в оригінальності продукції та моїй професійності, оскільки маю досвід у даній сфері більше 6 років і сам пройшов курс Міноксидилу, виростивши бороду з нуля, яка в мене взагалі не росла! Круто правда? А від сьогодні у тебе ще буде можливість отримати знижку на своє замовлення!

ЩОБ ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ, ТИ ПОВИНЕН:

  1. Сфотографувати посилку яка тобі прийшла у відкритому вигляді, тобто щоб на фото було видно, що ти замовив та кинути мені у приватні повідомлення;
  2. Залишити відгук під постом «Відгуки» який знаходиться у збережених сторіс та відгук на сайті;

P.S. Якщо ти його не можеш знайти або просто не бачиш, напиши мені і я кину тобі посилання на пост. Також ти можеш залишити відгук на сайті - це буде рахуватись ще додатковим бонусом до знижки! Залишити відгук потрібно обов‘язково, навіть у тому випадку, якщо ти раніше вже залишав відгук! Всерівно потрібно його ще раз написати! Заміть, ніхто не вимагає писати поеми і видумувати щось! Напиши те, що тобі сподобалось, те що дійсно правдиво, щоб інші клієнти дійсно бачили, що у нас чудовий сервіс і все справедливо!

Ти запитаєш: «І що далі?»

Після цього, ти отримуєш бонус у вигляді знижки 5% на другу покупку у магазині на весь асортимент продукції.

- На п‘яту покупку - ти отримаєш знижку 10%;

- На десяту покупку - ти отримаєш знижку 15%;

- На двадцяту покупку - ти отримаєш знижку 20%;

Ти собі уявляєш, накупив на 10000 грн, а заплатив всього 5000 грн! Це дуже круто, погодься!

P.S. Знижки не поширюються на набори, оскільки вони спеціально були створені для вашого комфорту.

Важливо!

- відгук потрібно залишати після того, як отримаєш товар, а не під час повторного замовлення!

- знижка/бонус починає діяти після першого замовлення! Тобто почне діяти вже на друге замовлення!!! Я думаю, це зрозуміло!

- знижка/бонус буде діяти протягом 30 днів з моменту отримання посилки, після чого буде анулюватись і повторне замовлення буде рахуватись як перше, тому врахуй це! Все має бути справедливо і для всіх правила однакові!

- якщо ви не виконали умови або видалили відгук, знижка автоматично анульовується!

Для постійних клієнтів буде діяти система накопичення знижок, що дозволить отримувати знижку більше - 50% на весь асортимент продукції!