Повний супровід та консультація протягом цілого курсу від самого Стаса Бороди

Знижки постійним клієнтам

Безкоштовна доставка від 3 000 грн

Відстежити посилку
Оплата

Наложний платіж, тобто повна оплата при отриманні товару

Так, нарешті, оскільки раніше я відправляв тільки по повній або мінімальній передоплаті, а тепер з’явилась можливість відправляти вам наложним платежом без передоплат!

Але є певні винятки, оскільки бувають випадки, коли не серйозні клієнти, не забирають замовлення на пошті, і в даному випадку я змушений за свої додаткові кошти повертати товар назад і платити подвійну вартість, щоб його отримати!

Через це, я вирішив, що найсправедливіше буде у тому випадку, що якщо ви не будете забирати товар, який я вам відправив наложним платежом, я буду автоматично блокувати вас та добавляти в чорний список + повідомляти про вас в сторіс, що ось така особа збрехала і не забрала товар.

Доставка продукції наложним платежом буде коштувати близько 80-90 грн із врахуванням оплати за послугу «наложний платіж» та послугу « пересилання грошового переказу».

Термін доставки товару Новою Поштою: 1-2 дня від моменту оформлення замовлення!

Мінімальна або повна передоплата

Мінімальна передоплата являє собою оплату 50 грн на картку Приват Банку! Також (за вашим бажанням) ви можете зробити повну передоплату, тобто оплатити повну вартість товару!

P.S. в такому випадку доставка буде значно дешевша і буде коштувати лише 40грн.

Після оплати, ви повинні сфотографувати чек або зробити скрін екрану, якщо ви оплачуєте з телефону, для підтверджееня вашої оплати, і скинути мені в дірект або особисті повідомлення, кому як зручніше це називати! (ОБОВ‘ЯЗКОВО)

ГАРАНТІЇ

Якщо ти вагаєшся у покупці продукції та чесності продавця, хочу ознайомити тебе з переліком гарантій, які допоможуть тобі бути впевненим у правильності свого рішення:

 1. Напевно найбільшою гарантією є наявність великої кількості відгуків та фото результатів від використання Міноксидилу а також сторінка в Інстаграмі, які свідчать про справжість мого бренду.
  Зрозумій, що мені немає смислу обманювати людей і навіювати неправдиву інформацію, оскільки це моє ІМ’Я і МІЙ БРЕНД.
  Якщо я підставляю людей - це означає що я підставляю самого себе.
  Кожна людина, купуючи товар, хоче бачити чесного продавця і бути впевненим у його порядності, тому поступати правильно - це мій обов’язок!
 2. Я веду повний супровід від моменту покупки товару до відміни курсу, тобто до досягнення повного результату!
  Цього тобі не надасть жоден продавець, який займається продажем Міноксидилу. Я дбаю про кожного свого клієнта, і в процесі спільної робити ми навіть зустрічаємось і вживу ділимось результатами. Це тобі може доказати будь який клієнт, який купляв у мене продукцію.
  Також ми регулярно проводимо зустрічі з підписниками, на яких не тільки говоримо про застосування Міноксидилу, але і активно проводимо час.
  Тому було б це все брехня - я би не робив такого і не показував себе і своє лице!
 3. Більше 1000 відгуків та 2000 задоволених клієнтів і ні одного негативного відгуку!
  Я не хвалю себе, а хочу щоб ти зрозумів, що я стараюсь робити максимальну віддачу до своїх клієнтів! Ти можеш навіть написати будь кому з моїх клієнтів і він із впевненістю підтвердить тобі те, що він дійсно користувався Міноксидилом чи іншою моєю продукцією і у нього дійсно є результати!
 4. Інструкції та упакування.
  До кожного замовлення я даю детальну інструкцію, яка написана особисто мною а також забезпечую круте упакування, що дозволить тобі не тільки купити продукцію собі, але і зробити крутий подарунок для свого товариша чи знайомого!
 5. Постійна консультація та допомога.
  Ти у будь який час (розумний час, мається на увазі не у 02:00) можеш мені написати чи подзвонити і я з радістю проконсультую тебе та допоможу тобі у виборі продукції, що ти став на крок ближче до своєї мрії та добився ефективних та швидких результатів. Навіть якщо ти не мій клієнт і ніколи не купляв мою продукцію, але хотів би проконсультуватись та отримати допомогу - я завжди тобі допоможу, незалежно від того купиш ти продукцію чи ні.

Я хочу щоб ти знав одне - у мене не має на меті "впіхнути" тобі продукцію та зробити великий оборот! Для мене важливо в першу чергу допомогти кожному, в кого є проблема і хто потребує допомоги у вирішенні цієї проблеми. Мені набагото приємніше бачити що клієнт задоволений, оскільки він неодмінно потім прийде ще і приведе із собою десяток інших!