0
0

NMN 300 Genex Formula, нікотинамід мононуклеотид (НМ), 60 капсул

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Genex
  • Артикул: 445345345235325
  • Наявність: Є в наявності
3 385 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

NMN 300 Genex Formula, нікотинамід мононуклеотид (НМ), 60 капсул      

Підвищує рівень НАДВ у крові. Нікотинамідаденінуклеотид (сокр. НАД, англ. Nicotinamide adenine dinucleotide, сокр. NAD,) — кофермент, наявний у всіх живих клітинах. NAD являє собою динуклеотид і складається з двох нуклеотидів, з'єднаних своїми фосфатними групами. Одна з нуклеотидів як азотиста основа містить аденін, інша — нікотинамід. Нікотинамідаденініндиклеотид існує у двох формах: окисленої (NAD+, NADox) і відновленої (NADH, NADred).

•   Біодоступність — недавно виявлений транспортер NMN Slc12a8 показує, що NMN безпосередньо та дуже швидко абсорбується в тонкій кишці, створюючи NAD + у тканині впродовж 10-30 хвилин. Підвищення енергетичного метаболізму — NAD + допомагає розщеплювати їжу, наприклад цукор, на енергію.

•   Сприяє здоровому мозку та серцево-судинній функції.

•   Відновлення ДНК — NAD + використовується для відновлення зламаних ниток ДНК.

•   Активатор SIRTUIN — NAD + необхідний для роботи генів довголіття. Сиртуїни — це регулятори генів, які заглушують гени та підтримують нормальну роботу клітин, в кінцевому підсумку сприяючи гарному здоров'ю й довголіттю.

•    NMN є   з'єднанням, використовуваним вченими 1970а,    щоб повернути деякі ознаки старіння тканини в мишей.

Нікотинамід мононуклеотид (NMN)   являє собою нуклеотид, отриманий із рибази та нікотинаміду. Як і нікотинамід рибозид, NMN є похідним ніацину. У  людей є ферменти, які можуть використовувати NMN для генерування нікотинамідаденінуклеотиду (NADH).

Оскільки НАДІН є кофактором процесів усередині мітохондрій, сиртуїнів і полімерази (ПАРП), він був вивчений на тваринах моделей як потенційний нейропротектор і антивіковий агент. Дози до 500 мг були показані безпечними для чоловіків у недавньому дослідженні на людях у Медичній школі Університету Кейо, Сіндзюку, Токіо, Японія. Проводяться численні довгострокові дослідження на людях. NMN — це повністю натуральне з'єднання, яке можна знайти в нашому організмі. Воно  також, знайдено в різних джерелах їжі в незначних кількостях. Бобы  едамаме, наприклад, мають найвище утримання NMN, але   воно становить усього 1,9 мг/100 г NMN є прямим і сильнодільним прекурсором  NAD +. Підвищені рівні NAD + стимулюють енергетичний обмін, відновлення ДНК та активність сиртуїнів.  Сиртуїни  — це генам довголіття, які виявляють активність під час обмеження калорій, беруть участь у впливі на клітинні процеси,  як-от старіння, транскрипції, апоптоз, запалення і стійкість до стресу та продовжують життя в багатьох експериментах на тваринах.

Склад

Розмір порції: 2 капсулы (30 днів)

В одній порції:

Нікотинамід мононуклеотид стабілізована форма, 300 мг

Як  приймати

Приймайте по 2 капсули на день натщесерце зі склянкою води або за призначенням лікаря. Відкривши, будь ласка, видаліть перше ущільнення, перш ніж відкручувати кришку пляшки.

Не приймайте, якщо ви вагітні або годуєте грудьми. Проконсультуйтеся з вашим лікарем перед використанням цієї або будь-якої іншої харчової добавки. Зберігати в щільно закритій пляшці в недоступному для дітей місці. Зберігати в прохолодному, сухому місці, далеко від надмірного тепла. Не використовуйте, якщо ущільнення під кришкою зламане або немає.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити

Вітаміни
Хіт продажу
0
220 грн
Хіт продажу
0
1 650 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
19.07.2023 11:55
П'ять популярних типів бороди та поради щодо догляду за ними
П'ять популярних типів бороди та поради щодо догляду за ними
Якщо жінка пишається красою та доглянутістю свого волосся, то для багатьох чоловіків предметом гордості та турботи стала борода. Сьогодні бороди знову в тренді, причому немає жодних обмежень у їх розмірах та стилістиці. Розглянемо п'ять найпопулярніших рі..
19.07.2023 10:35
Вросле волосся на бороді: причини, лікування, профілактика
Вросле волосся на бороді: причини, лікування, профілактика
При відрощуванні бороди вам все одно періодично доведеться голитись станком для бриття. Інакше ваша рослинність виглядатиме банально неохайною. А де гоління, там завжди ризик зіткнутися з проблемою волосся, що вросло. Скажімо відразу, проблема ця не така ..
19.07.2023 09:14
Лупа в бороді та вусах: причини появи, способи боротьби
Лупа в бороді та вусах: причини появи, способи боротьби
Лупа в бороді може завдати серйозного удару вашому іміджу. Поява дрібних лусочок відмерлої шкіри у волоссі кардинально змінює вигляд як зачіски, так і бороди та вусів. Причому змінює у гірший бік. Адже з появою лупи в той чи інший час стикається чи не кож..
13.07.2023 08:39
Не росте борода: що робити?
Не росте борода: що робити?
Борода сьогодні вважається атрибутом чоловічої сили та мужності. В уяві багатьох вона є невід’ємною частиною брутальної сексуальності та харизматичної привабливості сучасного альфа-самця. Тому не дивно, що чимало чоловіків мріють, аби волосся на підборідд..
28.06.2023 14:45
Алопеція у жінок - причини та лікування
Алопеція у жінок - причини та лікування
Алопеція чи просто облисіння традиційно вважається чоловічою проблемою. Насправді ж жодної гендерної прихильності у цієї проблеми немає. Фактично, випадання волосся – це хвороба, причиною якої можуть бути десятки факторів. І жоден із них не можна розгляда..
02.06.2023 14:54
Відновлення волосся після вагітності та пологів
Відновлення волосся після вагітності та пологів
Народження дитини – величезне щастя, випадає частку жінки. Однак перше півріччя після цієї події для більшості молодих матерів стає важким випробуванням. Крім багатьох нових турбот по догляду за дитиною, жінок турбують проблеми, пов'язані з власною зовніш..