Повний супровід та консультація протягом цілого курсу від самого Стаса Бороди

Знижки постійним клієнтам

Безкоштовна доставка від 3 000 грн

Відстежити посилку
Про Міноксидил

ЩО ТАКЕ МІНОКСИДИЛ І ДЛЯ ЧОГО ВІН ПРИЗНАЧЕНИЙ?

Міноксидил являється косметичним препаратом, заміть, не лікарським засобом і не гормональним препаратом, тому не впливає на твоє здоров’я і не спричинить йому шкоди. На сьогоднішній день, Міноксидил являється найкращим засобом для росту волосся на голові та бороді! Спочатку Міноксидил використовували як засіб для лікування гіпертонії та контролю артеріального тиску, але з часом в процесі використання побачили, що він активно впливає на ріст волосся, внаслідок чого, в наш час, його використовують для росту бороди а також для росту волосся на голові при облисінні, на всіх його стадіях!

ДІЯ МІНОКСИДИЛУ

При зовнішньому використанні Міноксидилу, тобто при нанесенні його на бороду або на голову, він розширює судини, що в свою чергу збільшує прилив крові до волосяних фолікул та забезпечує їх живлення. Це забезпечує кращий ріст волосся та перехід із пушкової стадії волосся у термінальну. Тобто простими словами, він забезпечує, щоб твоє волосся почало рости, навіть якщо воно в тебе до того не росло, або погано росло. Навіть той нюанс, що наприклад, в тебе облисіння і волосся випало і здається його вже там немає, Міноксидил зможе повернути тобі волосся і вилікувати облисіння, що дуже важливо! Це може стосуватись як волосся так і бороди, оскільки є дуже багато чоловіків, в яких погано та нерівномірно росте борода або не росте взагалі! Тому саме Міноксидил зможе тобі у цьому допомогти.

Навіщо мені використовувати Міноксидил і для кого він призначений?

Як я вже писав, Міноксидил використовують при випадінні волосся а також для того щоб виростити бороду, якщо вона в тебе погано росте, або взагалі не росте! Використовувати Міноксидил слід після досягнення 18 років, так буде саме правильніше. Хоча бували випадки, коли використовували в 15-16 і все було добре! Але все ж, я не рекомендую тобі таке робити. Отже, тобі виповнилось 18 років? Тоді сміливо можеш купляти Міноксидил і вирощувати свою круту та густу бороду 🙂 Користуватись Міноксидилом можуть як чоловіки так і жінки, які мають проблеми з випадінням волосся! Але спеціально для жінок випускається Міноксидил 2%, тобто слабшої концентрації! Тому спеціально для жінок я зробив розділ Міноксидил 2%.

Скільки флаконів мені потрібно взяти для початку, якщо я раніше взагалі не користувався Міноксидилом і яку % Міноксидилу краще вибрати?

Для початку я завжди рекомендую взяти 3 флакона 5% Міноксидилу, тобто трьох місячний курс (1 флакон = 1 місяць використання). Чому саме 3 флакона а не один? Тому що перші результати видно вже після 10-15 днів після початку використання, отже 1 флакона тобі вистачить тільки щоб шкіра привикла до організму, тому особливих результатів не слід чекати! Після 3 флаконів ти вже будеш бачити досить хороші та вагомі результати і після цього вже вирішиш собі, чи тебе влаштовують ті результати які є чи потрібно взяти ще, для досягнення більш крутого результату!

Якщо ти боїшся чи вагаєшся і хочеш просто спробувати що це таке, тому можеш почати і з одного флакону, а вже в процесі використання, придбати ще, якщо тобі сподобається!

А повір мені, сподобається він тобі обов’язково, тому ти неодмінно захочеш придбати ще 🙂

Я завжди рекомендую починати з 5% Міноксидилу, оскільки це самий найоптимальніший процент діючої речовини, якщо ти ще ніколи не користувався Міноксидилом + від нього в тебе не буде ніяких побічних ефектів! Потім з часом, ти сміливо зможеш перейти на більшу процентність! Краще поступово збільшувати ніж починати одразу з 10%! Не біжи за швидким результатом, краще повільно зате якісно!

Протипоказання

Міноксидил не рекомендується застосовувати у таких випадках:

 1. Вагітність
 2. Наявність шкірних захворювань
 3. Лактація

Побічні ефекти

При правильному використанні Міноксидилу у тебе не буде ніяких побічних ефектів! Дія препарату є постійною, тому не викликає привикання і найголовніше, не є гормональним препаратом, тому ніяк не може спричинити шкоди твоєму здоров‘ю! Запам‘ятай це!

Детальна інструкція щодо використання Міноксидилу

До кожного замовлення я даю детальну інструкцію, в якій все чітко розписано про те, як слід приймати Міноксидил? Як бритись? Що потрібно робити для того, щоб добитись максимально швидких та якісних результатів! Також у інструкції ти знайдеш багато цікавої інформації яка буде необхідна тобі у період використання Міноксидилу! Тобі слід максимально строго дотримуватись того, що пише в інструкції, тоді ти зможеш добитись крутих результатів і саме головне - у тебе не буде побічних ефектів та відкату! Ти запитаєш, чим відрізняється твоя інструкція від тієї інформації, яку я зможу знайти в інтернеті? Тому що інструкцію, яку я тобі даю при кожному замовленні, базується виключно на моєму власному досвіді який я отримав за весь період використання Міноксидилу і саме в ній я написав найважливішу інформацію яка тобі буде необхідна під час використання Міноксидилу! В інтернеті дуже багато інформації щодо використання Міноксидилу і все, що з ним пов‘язано, а тут, вибрано найголовніше, що тобі буде необхідно! Такої інструкції не дасть тобі ні один продавець, який займається Міноксидилом, оскільки всім байдуже, що ти купляєш і який у тебе буде результат! Тобі дадуть лише простеньку інформацію як використовувати і що з ним робити! Але, як бритись, які можливі побічні ефекти і найголовніше - як з ними боротись, не розкаже ніхто!

Термін придатності та умови зберігання Міноксидилу

Я завжди думаю за своїх клієнтів, тому даю найсвіжішу партію Міноксидилу, щоб у тебе було мінімум 15-19 місяців запасу від моменту покупки, тому що є різні випадки, коли не маєш можливості користуватись Міноксидилом і починаєш користуватись пізніше! Зберігати Міноксидил потрібно у кімнатній температурі, переважно всі зберігають його у ванній кімнаті, оскільки там і користуються ним. Тому без проблем можеш зберігати його у тумбочці або просто поставити біля дзеркала у ванній кімнаті!

Чому тобі краще вибрати мене а не іншого продавця, і чим Міноксидил від Стаса Бороди кращий від інших?

Багато людей задають мені питання: « А чому я в інтернеті знаходив дешевші ціни на Міноксидил ніж у тебе?» В такому випадку я говорю, що у мене є те, чого не дасть тобі ні один продавець, який займається Міноксидилом та іншими засобами для росту волосся та бороди! А це в свою чергу, потребує більше зусиль!

Як кажуть: «Ціна повинна відповідати якості продукції», саме якість і є моєю головною метою!

Ось 12 переваг, які роблять мене кращим від інших та свідчать про те, що мій товар найкращий:

 1. Я впевнений у якості та оригінальності свого товару, який продаю на 100%;
 2. Моя гарантія - я поверну тобі гроші за товар, або обміняю на аналогічний, якщо ти знайдеш брак, який робить використання товару неможливим, або якщо товар був пошкоджений при перевезенні з Америки!;
 3. Купляючи мою продукцію, ти отримуєш повний супровід та консультацію в період використання Міноксидилу!
 4. Ти у будь який час, можеш подзвонити чи написати і я надам тобі повну консультацію у всіх твоїх питаннях, що стосуються прийому Міноксидилу!
 5. Протягом цілого курсу використання Міноксидилу, я буду слідкувати за твоїм результатом, допомагати тобі, рекомендувати, як слід краще зробити та коли потрібно відміняти прийом Міноксидилу!
 6. Всі пости на моїй сторінці та вся інформація є оригінальною та базується виключно на моєму досвіді та знаннях!
 7. При покупці «Міноксидилу від Стаса Бороди» чи іншої продукції, ти отримуєш змістовну інструкцію на українській мові, у якій я детально розказую тобі щодо використання Міноксидилу, як його правильно застосовувати, які можуть бути побічні ефекти, як правильно бритись під час використання Міноксидилу, скільки його потрібно використовувати і що робити, щоб твоя борода чи волосся виросли як найшвидше! Такої інструкції тобі не дасть ніхто і всім буде всерівно, як ти його використовуєш і що ти з ним будеш робити! Тебе лише проконсультують декількома реченнями і все! На цьому крапка, а дальше масти собі голову і думай з кожним разом про те, чи не буде ніякої шкоди для організму!
 8. В даному випадку, таку інструкцію складаю я особисто, оскільки сам пройшов курс Міноксидилу і добився максимального ефекту від використання, виростивши Бороду з нуля! Всю мою історію ти можеш знайти на моїй сторінці в Інстаграмі у збережених сторіс!
 9. Доставка! Якщо ти територіально знаходишся у Івано-Франківську, я зустрінусь з тобою і доставлю тобі товар «З РУК В РУКИ»; В інші міста я пересилаю через Нову Пошту по повній передоплаті!
 10. Зручний спосіб оплати: готівка або кредитна картка!
 11. Особистий бренд та упакування товару! Кожен товар я упаковую індивідуально, даю інструкцію, стікер із моїм фірмовим логотипом, круту паперову коробочку та спеціальну інструкцію в якій розписано про хитрощі, які будуть потрібні тобі для досягнення максимально швидкого результату!
 12. Наявність реальних відгуків та результатів, що свідчать про справжність та оригінальність продукції та мого сервісу! І саме головне - більше 2000 задоволених клієнтів! Також на сторінці ти зможеш знайти безліч фото результатів моїх клієнтів та підписників, а також просто людей, яких я консультую і допомагаю їм!

Ти завжди можеш знайти мене в Інстаграмі: minoxidil_ukraine, куди я кожного дня кидаю цікаву та корисну інформацію, веду багато рубрик про стрижку волосся та бороди, а також проводжу різноманітні конкурси, де ти зможеш безкоштовно виграти нашу продукцію!

Дякую тобі за те, що довіряєш мені та обираєш саме мій сервіс!

З повагою, Стас Борода!