Close icon
Arrow right Назад
Каталог товарів Arrow right
Про міноксидил Гарантії та обмін Статті Відстежити Інструкція Сертифікати Знижки Бренди Доставка Самовиніс Оплата Відгуки про товари Відгуки про магазин Допомога Контакти
Мова:
Валюта:
Inst preview
Долучайся до нашої бородатої групи в Instagram
Phone call icon
Каталог
Track icon Відстежити Cart icon Кошик User icon Ввійти
Показано з 1 до 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Шейвер в перукарському мистецтві слово досить нове, можна сказати модне, хоча подібні пристрої існують дуже давно. Однак, професійні виробники перукарського інструменту, на увазі популярності і затребуваності таких виробів, стали активно брати участь у виробництві професійних шейверів для перукарів та стилістів.

За своєю суттю шейвер є класичною електробритвою сіткового типу. На даний момент у продажу є моделі з однією головкою і двома. Принцип роботи все той же - усередині є спеціальний ніж, який зрізає волосинки, які потрапляють у сітку. У своїх моделях виробники використовують свої напрацьовані технології, які їм дозволяють легко створювати хороші мотори, ножі та сітки - нічого незвичайного в цьому немає.

Чому ж шейвери стали так популярні? Вся справа у BarberShop русі, яке отримало друге дихання буквально 5-7 років тому. Навіть в Україні з 2017 року ця індустрія почала розвиватися значними темпами і сьогодні в кожному місті країни є чимало подібних салонів. Саме барбери почали використовувати шейвери у перукарському мистецтві - вся справа в моді і трендах. На даний момент груба окантовка стала незатребуваною, а плавні переходи у стрижці краще. Тепер у перукарів і стилістів, за допомогою шейвера, є можливість створювати дуже плавні переходи в потиличній і скроневій частинах і виводити їх на нуль. Така стрижка виглядає симпатичніше і сучаснішою, хоча знову ж таки - справа смаків і трендів.