0
0

Альфа-ліпоєва кислота Doctor's Best, 150 мг, 120 капсул

Відгуки:
(0)
  • Виробник: Doctor's Best
  • Артикул: 6317453456252423
  • Наявність: Є в наявності
540 грн
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Опис товару

Альфа-ліпоєва кислота Doctor's Best, 150 мг, 120 капсул

·         Науково-основа харчова добавка

·         Захищає від впливу вільних радикалів

·         Не підходить для вегетаріанців

Альфа-ліпоєва кислота (ALA) — це жирна кислота, яка функціонує як вітамін, хоча не класифікується як вітамін. Як кофермент, АЛК відіграє важливу роль у метаболізмі глюкози, яка виробляє енергію в клітинах. АЛК також має антиоксидантні властивості, і в такий спосіб має важливе значення для контролю вільних радикалів.  АЛК, іноді називають "універсальним антиоксидантом".

·         Підтримує захисні сили організму проти вільних радикалів

·         Переробляє антиоксидантні поживні речовини, як-от вітамін C і вітамін Е

·         Допомагає підтримувати здоровий рівень цукру в крові під час використання як частини дієти

Альфа-ліпоєва кислота: універсальний антиоксидант

Перше слово — чому "універсальний". З двох причин. По-перше, що досить незвично, вона розчиняється і у воді, і в жирах. А це означає, що молекули ліпоєвої кислоти можуть діяти не тільки в клітинах тіла, але й проникати через гемоенцефалічний бар'єр у мозок, що для антиоксидантних речовин досить неточно. Чому це так важливо, побачити далі.
По-друге, ліпоєва кислота має унікальну властивість — вона не тільки діє сама як антиоксидант, але й здатна "вискрешати з мертвих" інші антиоксиданти, що гинуть на барикадах. Вона реанімує глутатіон, вітаміни С і Е, і коензим Q10. На таке не здатна більше жодна поживна речовина.
"Ліпоєва кислота, альфа-ліпоєва кислота або тиоктова кислота — хоч як її називали, це анітрохи не змінює того факту, що до недавнього часу про неї ніхто ніколи не чув. Однак сьогодні прогресивні захисники здоров'я визнають її універсальним антиоксидантом і головним засобом для лікування діабетичної невропатії. Якщо виправдаються висновки перших досліджень, ліпоєва кислота стане однією з найцінніших поживних речовин для запобігання багатьом наслідками високого вмісту цукру в крові, і, можливо, навіть для уповільнення самого процесу старіння".

Що може зробити для вас альфа-ліпоєва кислота?

1. Знизити резистентність до інсуліну та поліпшити метаболізм глюкози.
Кожна людина, яка страждає від надмірної ваги або віддає перевагу вуглеводному живленню, зазнає ризику порушення метаболізму інсуліну. Тому ліпоєва кислота потенційно корисна більшості з нас.
Унаслідок експериментів на тваринах було встановлено, що ліпоєва кислота захищає клітини підшлункової залози, що виробляють інсулін. Руйнування цих клітин веде до діабету I і подальшої залежності від ін'єкцій інсуліну. Ліпоєва кислота має надавати допомогу в найбільш ранній стадії діабету I типу, коли втратили ще не всі інсулін-продукувальні клітини підшлункової залози.
2. Допомогти під час лікування діабетичної нейропатії.
Якщо здатність ліпоєвої кислоти захищати підшлункову залозу ще недостатньо вивчена, то її роль у лікуванні діабетичної нейропатії підтверджена клінічно, і передусім саме для цієї мети її застосовують у Європі.
Надлишок цукру в крові викликає активізацію процесів гліколізу, які викликають склеювання жирових молекул, і це є одним з основних видів ушкоджень клітин, які вчені зв'язують зі старінням. Гліколіз викликає пошкодження нервових клітин, унаслідок чого розвивається діабетична нейропатія, а якщо цей процес зачіпає очні нерви, то ми маємо справу з діабетичною ретинопатією.
Дослідження показали, що альфа-ліпоєва кислота може запобігти пошкодженню нервів, якщо почати приймати її до настання незворотних ушкоджень. Невидимому, її дія пов'язана з поліпшенням припливу крові до нервових клітин і клітинного обміну.
Дослідження, проведені в клінікі Майо, підтвердили чимале зниження симптомів діабетичної нейропатії у 71% хворих, якіймали альфа-ліпоєву кислоту. А оскільки ліпоєва кислота здатна потрапляти й у клітини мозку, то вона може допомагати й у разі пошкодження очних нервів.
3. Допомогти позбутися зайвої ваги.
Альфа-ліпоєва кислота працює як кофермент у реакціях отримання енергії з вуглеводів, тому, крім того, що вона знижує рівень глюкози, вона може також прискорювати перетворення вуглеводів на енергію, а отже, зменшувати відкладення жиру. Крім цього, вона сприяє окисненню жирних кислот, тому може допомогти організму спалювати жирові запаси.
Те, що ліпоєва кислота "свою людина" і в мозку, також має важливе значення: завдяки своїй рідині до рецепторів глюкози в гіпоталамусі, вона блокує фермент протеїнкіназу, який подає сигнали голоду, а отже, пригнічує апетит.
4. Захистити вашу печінку.
Ліпоєва кислота також надійний захисник печінки. У людей, які регулярно п'ють вино, вона оберігає печінку від токсичної дії алкоголю.
Але не тільки шанувальникам випити може допомогти приймання ліпоєвої кислоти. Останнім часом усе ширше стає стеатоз — безалкогольне ожиріння печінки через зайву вагу (абдомінальний тип ожиріння) і нераціональне харчування.
Альфа-ліпоєва кислота допомагає зменшити відкладення жирів у печінці. Це знижує небезпеку розвитку ожиріння печінки, навіть якщо у вашій їжі занадто багато жирів.
5. Захистити судини та серце.
Хоча роль альфа-ліпоєвої кислоти в запобіганні сріблясто-судинним захворюванням ще досконально не вивчена, вчені припускають, що приймання добавок ліпоєвої кислоти може стати перспективним підходом для зниження серцево-судинних ризиків.
У всякому разі, під час досліджень на мишах домішки ліпоєвої кислоти дали 55% зменшення атеросклеротичних уражень — утворення жирових прошарків, що викликають закупорювання артерій. Ліпоєва кислота також викликає зниження рівня тригліцеридів, які є чинником ризику розвитку серцево-судинних захворювань.> Дослідники виявили, що альфа-ліпоєва кислота викликає зміну дії генів, які контролюють холестерин. Вони збільшують виробництво ферментів, які діють, як пастки для вільних радикалів, і це знижує вироблення ЛПНЩ холестерину. Щоправда, ще невідомо, наскільки ефективно працюватиме цей механізм у людей.
6. Поліпшити роботу вашого мозку.
Альфа-ліпоєва кислота може також запобігти окислювальним ушкодженням нервів і мозку. Вона скорочує всі типи вільнорадикального окислення, чи то в артеріях, чи то в нервових клітинах. У мозку ліпоєва кислота може сприяти запобіганню або виправленню клітинних ушкоджень під час хвороби Альцгеймера. Дослідження на тваринах уже продемонстрували, що ліпоєва кислота покращує пам'ять і когнітивні функції.
Було показано, що в тварин, які опанували альфа-ліпоєву кислоту, виживальна після інсульту була вчетверо вищою, ніж у тварин, які не отримували цієї добавки. Альфа-ліпоєва кислота регенерує глутатіон у мозку та в такий спосіб забезпечує захист від нейротоксинів. Вона посилює приплив крові до мозку, покращує поглинання глюкози клітинами мозку та збільшує провідність нервів. Альфа-ліпоєва кислота є однією з небагатьох поживних речовин, які здатні підвищити рівень глутатіону в клітинах мозку. Зниження рівня глутатіону є передвісником хронічних хвороб, зокрема дегенеративних розладів мозкової діяльності.
7. Допомогти запобігти раку.
Ліпоєва кислота — потужний антиоксидант, який підсилює і відновлює, а також інші антиоксиданти в організмі, особливо вітамін Е. Біохімік Річард Пассуотер показав, що ліпоєва кислота може навіть перешкоджати активації гена, який викликає ріст ракових клітин.
8. Уповільнити старіння.
Ліпоєва кислота виробляється в нашому організмі, проте з віком натуральне виробництво цієї речовини слабшає, і знижується ще більше в разі багатьох хронічних захворювань. Крім того, не забувайте, що "план" за антиоксидантами наш організм не витягає.
А до чого це призводить? До зниження рівня глутатіону — "амінокислоти молодості". Тобто, до прискореного старіння й ранньої смерті. Крім того, як уже було сказано, однією з основних причин старіння вчені вважають ушкодження клітин унаслідок глікозилювання, а ліпоєва кислота блокує цей процес.
У вчених склалася думка, що додаткове приймання ліпоєвої кислоти, можливо, може сповільнювати, якщо не повністю звертати назад деякі наслідки старіння. Тому, якщо ви цікавитеся засобами для продовження молодості, ліпоєва кислота має звернути на себе вашу увагу. З профілактичною метою користь принесе будь-яку кількість цього антиоксиданту, проте після 50 років краще приймати вищі дози.
З того, що було сказано про ліпоєву кислоту, ви можете зробити висновок, що надійних доказів її користі для людей поки що немає. Однак такий передбачливий висновок можна зробити щодо практично будь-якого профілактичного засобу, того ж вітаміну С, наприклад. Просто тому, що потрібно років сто проводити дослідження, щоб суворо статистично довести, що вітамін C збільшує тривалість життя. Тому й проводять лабораторні дослідження на мишах, які живуть 2 роки.
Проте, з лікувальною метою ліпоєва кислота, як я вже сказав, використовується впродовж 30 років. Терапевтично вона застосовується під час лікування діабетичної невропатії, старечого слабоумства, синдрому хронічної втоми, раку, хвороб печінки, зниження високого кров'яного тиску, високого рівня холестерину та навіть для втрати ваги. Це прекрасний приклад натуральної речовини, що заслуговує — але не отримує — статус найкращого засобу під час лікування багатьох хвороб.
Звісно, лікувальні та профілактичні дозування відрізняються, як небо та земля. Під час лікування діабету та діабетичної нейропатії добове приймання може досягати й 800 мг. Пахощі в ліпоєвої кислоти не мають жодних побічних дій, крім одного — діабетикам може знадобитися переглянути дозу інсуліну в бік її зменшення.
Ну а щодо профілактичного приймання є різні думки. Називають і 100-300 мг, і 50-100, і навіть 25 міліграмів. Що вибрати за основу? Ну, на мою думку, 25 мг явно мало, хоча б з тих міркувань, що добову потребу організму в ліпоєвій кислоті називають у розмірі 1-2 грамів (це з урахуванням власного вироблення в організмі та надходження з їжі). Тож 100 мг має більш реальний вигляд. А вже після 50-ти можна довести приймання й до 300 мг на день.
Зверніть увагу тільки, що ліпоєва кислота існує у двох формах — окисленій і відновленій. Відновлена форма активніша в 1000 разів. Так що, якщо в складі препарату вказаний вміст альфа-ліпоєвої кислоти (reduced) — 100 мкг, це відповідає за дією 100 міліграмів.
А що з харчовими джерелами? Можливо, можна не морочити собі голову пошуками препаратів, а просто натиснути на ті продукти, які містять більше ліпоєвої кислоти? Та навряд чи. На жаль, у звичайних продуктах її міститься досить мало. Судіть самі: найбагатші джерела ліпоєвої кислоти — субпродукти — містять лише:
 - нирки: 32 мг в 1 порції;
 - серце: 19 мг в 1 порції;
 - печінка: 14 мг в 1 порції; 
 - шпинат: 5 мг в 1 порции; 
 - рис: 11 мг в 1 порції.
Ліпоєва кислота за своєю дією подібна до вітамінів групи B, хоча її належність поки чітко не визначена, і для очищеннясолодо-вателі віднесли її до умовної групи квазивамінів, або вітаміноподібних речовин. Проте найкраще вона діє в "сімейній атмосфері" — спільно з іншими вітамінами групи B, особливо з тіаміном.

Рекомендації щодо застосування

від 1 до 6 капсул в день, з або без їжі.

Інші інгредієнти

Целюлоза, стеарат магнію (рослинне джерело), желатин (капсула).

Не містить нічого, крім перерахованих інгредієнтів

Розмір порції : 1 капсула

Порцій в пакованні 120 порцій

 

Кількість на порцію

 

Альфа-ліпоєва кислота

150 мг

 

Добова доза не визначена.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Наші переваги
Супровід та консультація

Протягом цілого курсу від Стаса Бороди

Гарантія якості

100% гарантія на всі товари в магазині

Швидка доставка

Відправка посилок кожного дня

Знижки

Стань постійним клієнтом та отримай знижку

Вас також можуть зацікавити

Вітаміни
Хіт продажу
0
220 грн
Хіт продажу
0
1 650 грн

Рекомендовані

Наш бородатий блог

Дивитись всі
02.10.2023 15:10
Чи можна прискорити зростання бороди за допомогою масажу?
Чи можна прискорити зростання бороди за допомогою масажу?
Зараз є безліч косметичних процедур та стимулюючих препаратів для зростання бороди. Наприклад, корисний масаж для зростання бороди. Якщо виконувати його регулярно, поєднуючи з правильним доглядом та харчуванням, результат не забариться. Але за умови, що п..
19.07.2023 11:55
П'ять популярних типів бороди та поради щодо догляду за ними
П'ять популярних типів бороди та поради щодо догляду за ними
Якщо жінка пишається красою та доглянутістю свого волосся, то для багатьох чоловіків предметом гордості та турботи стала борода. Сьогодні бороди знову в тренді, причому немає жодних обмежень у їх розмірах та стилістиці. Розглянемо п'ять найпопулярніших рі..
19.07.2023 11:20
Помада для волосся - що це таке і як використовувати
Помада для волосся - що це таке і як використовувати
Косметична індустрія пропонує сьогодні незліченну різноманітність засобів для укладання волосся. Причому дуже багато варіантів не просто підходять чоловікам, але навіть створені спеціально для чоловіків. Одним із таких суто чоловічих засобів-укладачів є п..
19.07.2023 10:35
Вросле волосся на бороді: причини, лікування, профілактика
Вросле волосся на бороді: причини, лікування, профілактика
При відрощуванні бороди вам все одно періодично доведеться голитись станком для бриття. Інакше ваша рослинність виглядатиме банально неохайною. А де гоління, там завжди ризик зіткнутися з проблемою волосся, що вросло. Скажімо відразу, проблема ця не така ..
19.07.2023 09:14
Лупа в бороді та вусах: причини появи, способи боротьби
Лупа в бороді та вусах: причини появи, способи боротьби
Лупа в бороді може завдати серйозного удару вашому іміджу. Поява дрібних лусочок відмерлої шкіри у волоссі кардинально змінює вигляд як зачіски, так і бороди та вусів. Причому змінює у гірший бік. Адже з появою лупи в той чи інший час стикається чи не кож..
13.07.2023 08:39
Не росте борода: що робити?
Не росте борода: що робити?
Борода сьогодні вважається атрибутом чоловічої сили та мужності. В уяві багатьох вона є невід’ємною частиною брутальної сексуальності та харизматичної привабливості сучасного альфа-самця. Тому не дивно, що чимало чоловіків мріють, аби волосся на підборідд..