Повний супровід та консультація протягом цілого курсу від самого Стаса Бороди

Знижки постійним клієнтам

Безкоштовна доставка від 3 000 грн

Відстежити посилку
Знижки

Друзі, ви так довго чекали на бонуси та знижки, тому нарешті, ваше бажання здійснилось!

Як ви знаєте, я надаю повний супровід кожному клієнту від моменту покупки Міноксидилу і до відміни препарату, тобто до досягнення максимально повного результату! Такого вам не дасть ні один продавець, який продає Міноксидил. Також ви можете бути на 100% впевнені в оригінальності продукції та моїй професійності, оскільки маю досвід у даній сфері більше 6 років і сам пройшов курс Міноксидилу, виростивши бороду з нуля, яка в мене взагалі не росла! Круто правда? А від сьогодні у тебе ще буде можливість отримати знижку на своє замовлення!

ЩОБ ОТРИМАТИ ЗНИЖКУ, ТИ ПОВИНЕН:

  1. Сфотографувати посилку яка тобі прийшла у відкритому вигляді, тобто щоб на фото було видно, що ти замовив та кинути мені у приватні повідомлення;
  2. Залишити будь який відгук під постом «Відгуки» який знаходиться у збережених сторіс та відгук на сайті;

P.S. Якщо ти його не можеш знайти або просто не бачиш, напиши мені і я кину тобі посилання на пост. Також ти можеш залишити відгук на сайті - це буде рахуватись ще додатковим бонусом до знижки! Залишити відгук потрібно обов‘язково, навіть у тому випадку, якщо ти раніше вже залишав відгук! Всерівно потрібно його ще раз написати! Заміть, ніхто не вимагає писати поеми і видумувати щось! Напиши те, що тобі сподобалось, те що дійсно правдиво, щоб інші клієнти дійсно бачили, що у нас чудовий сервіс і все справедливо!

Ти запитаєш: «І що далі?»

Після цього, ти отримуєш бонус у вигляді знижки 5% на другу покупку у магазині на весь асортимент продукції.

- На п‘яту покупку - ти отримаєш знижку 10%;

- На десяту покупку - ти отримаєш знижку 15%;

- На двадцяту покупку - ти отримаєш знижку 20%;

Ти собі уявляєш, накупив на 10000 грн, а заплатив всього 5000 грн! Це дуже круто, погодься!

P.S. Знижки не поширюються на набори, оскільки вони спеціально були створені для вашого комфорту.

Важливо!

- відгук потрібно залишати після того, як отримаєш товар, а не під час повторного замовлення!

- знижка/бонус починає діяти після першого замовлення! Тобто почне діяти вже на друге замовлення!!! Я думаю, це зрозуміло!

- знижка/бонус буде діяти протягом 30 днів з моменту отримання посилки, після чого буде анулюватись і повторне замовлення буде рахуватись як перше, тому врахуй це! Все має бути справедливо і для всіх правила однакові!

- якщо ви не виконали умови або видалили відгук, знижка автоматично анульовується!

Для постійних клієнтів буде діяти система накопичення знижок, що дозволить отримувати знижку більше - 50% на весь асортимент продукції!